Da li ga obozavate, volite, mrzite ili ste ravnodusni prema liku i djelu Novaka Djokovica

Da li gotivite Novaka Djokovica

• Ukupno glasova
    34
Nekada sam navijao za njega, dok sam pratio tenis, dok nije poceo da preteruje sa nekim sektaskim veganstvom.

Sto se tice njegovog oca i strica, izrazito, ali izrazito negativne pojave u drustvu i sportu.

Jako je tesko balansirati izmedju takve sirovine od oca, i kulturnog postovanja sporta, tako da je u tom smislu uvek bio u zajebanoj situaciji.

Sto se tice uzasnih sportskih komentatora tenisa po Srbiji, pa nije on kriv sto toliko zele da mu se uvlace, to je vise strukovna stvar sa nasim sportskim komentatorima, zato sam odavno i prestao da ih slusam.

Nekada sam navijao za njega, dok sam pratio tenis, dok nije poceo da preteruje sa nekim sektaskim veganstvom.

Sto se tice njegovog oca i strica, izrazito, ali izrazito negativne pojave u drustvu i sportu.

Jako je tesko balansirati izmedju takve sirovine od oca, i kulturnog postovanja sporta, tako da je u tom smislu uvek bio u zajebanoj situaciji.

Sto se tice uzasnih sportskih komentatora tenisa po Srbiji, pa nije on kriv sto toliko zele da mu se uvlace, to je vise strukovna stvar sa nasim sportskim komentatorima, zato sam odavno i prestao da ih slusam.

Imas pomijesana osjecanja o njemu

Vise mi se trenutno svidja Jokic.

Podznak u Ribi zanesenjak , djeluje neobican,a kreativan nevidjeno,ne voli da trci puno i da se gura Riba, uvijek nadje ludo resenje, podznak u Ribi i Navaro je kosarkas takodje jedan specifican igrac

Dok Djokovic je podznak u Jarcu,Saturn djeluje arogantan,mrsav Saturn, koscat plus zglobovi ga uvijek mucili uticaj Saturna,I kao svaki podznak u Jarcu omrazen je,taj podznak ima i Ronaldo

vise puta sam ovde na forumu izneo svoje misljenje o njemu...

Unbenannt.JPG

isto vazi i za onog drugog magarca ... Jokica!

ni o kome ko podrzava Vucica ne mogu da imam bolje misljenje od toga, pa makar bio i najbolji na svetu u cemu god!

Postujem ga kao sportistu, fasciniran sam njegovom mentalnom snagom, radnom etikom, fokusom, sportskim rezultatima, uspesima. U tom aspektu covek je pokazao koliko je jak, mocan, maestralan itd.

Sa druge strane smatram da mu ne treba davati mnogo na vaznosti kada su vanteniske stvari u pitanju. To sto je najbolji sportista ne znaci da od njega treba praviti nekakvog Boga, ili mu pridavati neke vrednosti koje on nema.

Treba posmatrati sve oko njega bas onako kako i jeste, realno. Ako ga hvalim hvalicu ga zbog tenisa i sportskih aspekata, a to da li mi je simpatican kao covek ili nije, to je sasvim druga stvar, a nije ni vazna. Jer on je vazan ljudima zbog svog tenisa, osim toga isto je vazan kao i bilo ko drugi.

da je mozga kod nekih klanjali bi mu se na svemu sto je u zivotu postigao i izneo ime srbije u celi svet.

pitamse samo ko sa foruma govori 5 jezika ko on, a da makar ume da drzi reket :lol:
Nisam se ni šeicima klanjala, pa su pričali sa mnom ka sa čovekom.
Šta taj Novak radi? Obnovi neku svetinju, čoveče, pare se u grob ne nose!

Nisam se ni šeicima klanjala, pa su pričali sa mnom ka sa čovekom.
Šta taj Novak radi? Obnovi neku svetinju, čoveče, pare se u grob ne nose!
na ovom forumu ne pisem zbog moderacije ali cu ti odgovoriti.

koliko su svetinja obnovili borg, nadal, federer, mekinro, agasi, sampras, ili conors? :lol:

Back