• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Da li forum ili neki drugi nacin online komunikacija izvlaci iz vas ono najgore.

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Dugo sam na Netu,pamtim pocetke ove vrste komunikacija,godine iskustva i zivota su iza mene ali uvek nosim jedno misljenje i pitam se da li sam u pravu,nosi li ovaj vid komunikacije za posledicu otvaranje mracne strane nas samih.
Voleo bih iskreno misljenje,bez samoljublja,laznih izgovora i opravdanja drugi su,ja nisam taj.
Jeste li forum mesto lecenja kompleksa iz realnog zivota,pravdanje svega sto smo pogresili ali tajimo duboko u nama,krpljenje rupa na dusi i savesti..... :(

Ko napise da je ovde radi druzenja banovacu ga......:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Belgradeboy

Poznat
Moderator
Poruka
8.449
Dugo sam na Netu,pamtim pocetke ove vrste komunikacija,godine iskustva i zivota su iza mene ali uvek nosim jedno misljenje i pitam se da li sam u pravu,nosi li ovaj vid komunikacije za posledicu otvaranje mracne strane nas samih.
Voleo bih iskreno misljenje,bez samoljublja,laznih izgovora i opravdanja drugi su,ja nisam taj.
Jeste li forum mesto lecenja kompleksa iz realnog zivota,pravdanje svega sto smo pogresili ali tajimo duboko u nama,krpljenje rupa na dusi i savesti..... :(

Ko napise da je ovde radi druzenja banovacu ga......:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Zavisi od pdfa do pdfa. Neke teme su za krpljenje rupa u nama , neke su za razonodu i dobro druzenje.

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Otvaram dusu...realno sam strpljiv,tolerantan,trudim se da razumem svacije mane i nedostatke i tesko me isprovocira iko.
Ovde sam dozvolio da me par forumasa dovedu u situaciju da zaboravim na kulturu,vaspitanje i kazem.........ISTINU...
Izgleda da je forum mesto gde je jedino istina satanizovana,nedozvoljena,podlozna napadfu hijena....
Da se razumemo,ne pisem o Krstarici vec generalno o online,chat ili forumskoj komunikaciji...

Poruka
17.171

Ja došla da se udam :zper:

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
44.962
I ja povremeno
Spaslo me proso (voda od prosa) I jabukovo sirće u malo vode pa par puta dnevno (letos na putu me spaslo)
U principu meni najviše prija dosta tečnosti, pa kakva god da je.

Smanjen unos tečnosti dovodi do koncentrovanije mokraće, a to pogoduje stvaranju kamena. Zanimljiva stvar je i da uzimanje kisele hrane zapravo povećava alkalnost urina, potpuno suprotan efekat od onog koji bismo očekivali.

Sve zavisi od tipa kamena, da li je uratni, fosfatni ili oksalatni, neke stvari koje kod jednog koriste, kod drugog mogu zapravo da štete.

milance19

Hot, blue and righteous
Moderator
Poruka
22.611
U principu meni najviše prija dosta tečnosti, pa kakva god da je.

Smanjen unos tečnosti dovodi do koncentrovanije mokraće, a to pogoduje stvaranju kamena. Zanimljiva stvar je i da uzimanje kisele hrane zapravo povećava alkalnost urina, potpuno suprotan efekat od onog koji bismo očekivali.

Sve zavisi od tipa kamena, da li je uratni, fosfatni ili oksalatni, neke stvari koje kod jednog koriste, kod drugog mogu zapravo da štete.
Kad je frka probaj sa jabukovom sirćetom
Mislim da je to najjači kec u rukavu
Naravno u čaši tople vode

Jeste povećanje kisele hrane dobro
Proučio sam jer sam letos imao "epizodu"🙄

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.