Da li Evu Ras treba gađati fekalijama?

Soradze

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.247
Danas ljudi žive kao pozorišna publika... sede u mraku i iz mraka posmatraju svet oko sebe tražeći predstavu koja će im popraviti raspoloženje.
Iz udobnosti tame zavide, kritikuju, pametuju, sve najbolje znaju, bolji su od svih, čak najbolji... i onda kada dobacuju uvrede, gađaju fekalijama
druge... Sve im to nudi iluziju učestvovanja u životu...

Screenshot_10.png

Screenshot_11.png

"Reagujem tako što ih žalim. Taj koji ima potrebu da gađa jednu babu fekalijama, mora da
ima jako tužan život"... kaže Eva.

"Nemaju milosti ni kada imate 81 godinu"... dodaje...

Screenshot_12.png

Domaći autori je izbegavaju zbog lažne vesti da ima "dečka" 50 godina mlađeg od nje!!

Screenshot_13.png

"Tragedija starosti je što se čovek ne oseća star..."

Screenshot_14.png

Delić komentara:

Screenshot_16.png

Večeras sam zaista tužna...

https://www.blic.rs/zabava/tuga-srp...orturu-od-prolaznika/e6pwv72?strana=komentari

Poslednja izmena:

jolemisa

Elita
Poruka
20.243
Danas ljudi žive kao pozorišna publika... sede u mraku i iz mraka posmatraju svet oko sebe tražeći predstavu koja će im popraviti raspoloženje.
Iz udobnosti tame zavide, kritikuju, pametuju, sve najbolje znaju, bolji su od svih, čak najbolji... i onda kada dobacuju uvrede, gađaju fekalijama

Pogledajte prilog 1180778

Pogledajte prilog 1180780

"Reagujem tako što ih žalim. Taj koji ima potrebu da gađa jednu babu fekalijama, mora da

Pogledajte prilog 1180781
Domaći autori je izbegavaju zbog lažne vesti da ima "dečka" 50 godina mlađeg od nje!!

Pogledajte prilog 1180783

Pogledajte prilog 1180784

Delić komentara:

Pogledajte prilog 1180786

Nije Eva nicim to zasluzila.

Indigo3

Veoma poznat
Poruka
10.014
Bože mili... pa da mi se ukaže prilika da sretnem Evu Ras, ne da je ne bih gađala bilo čime, nego bih je zamolila da se slikamo zajedno, pitala za zdravlje, ako primetim da je dokona... nevermind!
Strahota je to što je doživela i rado joj stajem u podršku bez obzira na razloge tih ljudi koji su je gađali.

Da li se desilo???

Kad sam snimila dragu mi glumicu, Miru Banjac, na jednoj beogradskoj autobuskoj stanici, pa tačno vidikovačkoj, nisam htela da je uznemiravam a bio je baš zgodan trenutak. Komplet, šeširić, decentna šminka... Dama, žena, gospođa...
Ali će mi bar takva zauvek ostati u sećanju.

Eva Ras nema razloga da za sebe govori da je baba.
Ti ljudi za nas nisu babe i dede, imamo svoje i tu se ta priča završava. Ona je glumica, Eva Ras, a ne baba.

Soradze

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.247
Bože mili... pa da mi se ukaže prilika da sretnem Evu Ras, ne da je ne bih gađala bilo čime, nego bih je zamolila da se slikamo zajedno, pitala za zdravlje, ako primetim da je dokona... nevermind!
Strahota je to što je doživela i rado joj stajem u podršku bez obzira na razloge tih ljudi koji su je gađali.

Da li se desilo???

Kad sam snimila dragu mi glumicu, Miru Banjac, na jednoj beogradskoj autobuskoj stanici, pa tačno vidikovačkoj, nisam htela da je uznemiravam a bio je baš zgodan trenutak. Komplet, šeširić, decentna šminka... Dama, žena, gospođa...
Ali će mi bar takva zauvek ostati u sećanju.

Eva Ras nema razloga da za sebe govori da je baba.
Ti ljudi za nas nisu babe i dede, imamo svoje i tu se ta priča završava. Ona je glumica, Eva Ras, a ne baba.
Vreme u kome živimo je teško i surovo. Smenjuju se tragedija i farsa često i više puta u jednom danu...
Žrtve smo neinteligentnih i umišljenih i njihove osobenosti skupo plaćamo...

Grlim te, sunce moje...
:vzagrljaj:
:heart2::heart2:

Обилић

Iskusan
Poruka
6.474
Ева Рас уме да се јавно побуни кад нема ангажман
и то јој обавезно упали - добије улогу.
Ту њену фору пратим већ једно 30 година.

Као глумица је, хммм, специфична - дакле незамењива.

Што се тиче њеног списатељства,
мало је рећи да јој је реченица нова, оригинална, освежавајућа.
Апсолутно свака препорука !

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
26.274
Žena bez dlake na jeziku
Те ,,длаке на језику'' су и створиле анимозитет према баби. Воли да се истиче и стално и увек нешто кукумавчи. Па чак и у ријалитију је то радила.
Ружно је то шта јој раде али није ни похвално ни њено понашање

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
37.325
sto se tice same Eve ona je po meni cist primer "pitace te starost gde je bila mladost"
Sta hocu da kazem, jako mi je zao njene tragedije sto je nadzivala sopstveno dete.
Tu se zavrsava moja saosecajnost.

Evo i zasto. Velika glumica, bila.
Nikada mi nece biti jasno zasto je sebi dozvolila da sedi u "parovima/zadruga/nesto" sa onim glibom od ljudi. Da na naslovnim stranama stoji rame uz rame sa fekalijam danasnjeg drustva. To nije smela sebi da dozvoli.

Poslednji njen ispad mada je vise licio na performans primadone pozorista u penziji je kad je osula paljbu po Konstrakti.
Eeeeeeeeej mozgu.
pokusacu da citiram njenu nebulozu
" mene vredja Konstrakta kada peva da umetnica mora biti zdrava, ja sam bolesna" tako nesto je izjavila.
Bice da su starost i samoca zaista najteze bolesti :(

A taj neko/a koji su je gadjali gomniMa ne zasluzuju da se spomenu nikada. Jer zivot ce da im servira ono sto su oni Evi Ras.

Zivimo u Srbiji da li moze ista vise da nas iznenadi?

Soradze

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.247
Smatram da je jako nisko gadjati bilo koga, bilo cime. Ako imate lose misljenje o nekome, neka to i ostane, samo misljenje. Cemu potreba za delanjem na ovakav nacin?
Beše zimus da je neki baja prebio na sred ulice našeg glumca, jer je u seriji igrao negativnu ulogu...
Gledalac je ustvari prebio lika iz serije... Da ne veruješ...Ima i takvih mozgova...

Soradze

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.247
Ева Рас уме да се јавно побуни кад нема ангажман
и то јој обавезно упали - добије улогу.
Ту њену фору пратим већ једно 30 година.

Као глумица је, хммм, специфична - дакле незамењива.

Што се тиче њеног списатељства,
мало је рећи да јој је реченица нова, оригинална, освежавајућа.
Апсолутно свака препорука !
Ta "fora" koju pratiš već 30 godina - ne postoji! Dobijanje angažmana ne ide baš tako...
Inače, hvala ti na preporuci da čitamo ono što piše Eva! Moram da priznam da ništa njeno
nisam čitala, nažalost.
Hvala još jednom!
:heart2:
Imaš li neki naslov, ili da guglam?

DarkMoon

Elita
Poruka
15.660

Pogledajte prilog 1180778

Pogledajte prilog 1180780

Pogledajte prilog 1180781

Pogledajte prilog 1180783

Pogledajte prilog 1180784

Delić komentara:

Pogledajte prilog 1180786

https://www.blic.rs/zabava/tuga-srp...orturu-od-prolaznika/e6pwv72?strana=komentari
Zbog rijalitija ,ne bi je gadjali ovako garant.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.