Da li devojke gledaju muske guze

Muškarac_bg:
Zanimljivo je to da se ribe stvarno pale na dobro dupe iako ono nema nikakvu funkciju u seksu

U seksu najvise ucestvuju gluteusi-maksimusi tj misici dupeta ako nisi znao. Misicavi i crvrsti gluteusi-maximusi su znak svakoj devojci da moze da dobije lepo i dugo tucanje.
Veruj mi.

A za devojke pitanje:

Kako treba da izgleda to savrseno musko dupe???
 
E.. mislim da sam taj deo na mushkarcu uvek poslednji gledala, ako sam uopshte i gledala.. I uopshte nisam kapirala to vrishtanje 'joj.. kako dobru guzu ima'..
Mislim.. shta me boli za guzu.. K'o shto njih boli uvo za njene podlaktice, ramena i mishicjave listove..
A onda pipnem njegovu... choveche..!!
I dalje ne kapiram gledanje mushkih guza.. Ljudi, stvar je samo u pipanju!!
 
Jel ovako nesto

218bq.jpg


18ln1.jpg
 
Luciferko:
Jel ovako nesto

218bq.jpg


18ln1.jpg

Da, da, ali slobodno može da bude i trćastija, tj. zaobljenija, bar što se mene tiče! :mrgreen:

1.mesto - oči
2.mesto - dupence
3.mesto - osmeh
itd.
:razz:

(Mada sam na ex-husbend-u snimila bila prvo pozadinu, kako sam mu naišla sa leđa, a on se bio natrćio za crtaćom tablom. :lol: )
Inače, žene imaju mnogo šire vidno polje od muškaraca, takva nam je konstrukcija oka, zato možemo da budemo fine pa da ne šaramo mnogo pogledom, a snimimo sve što treba. ;) Moram da priznam da gledam i ženska dupeta. :lol: I volim da komentarišem. :lol:
 

Back
Top