Da li danasnji muskarac zasluzuje postovanje u mjeri koju ocekuje od partnera?

Ansai ♀

Veoma poznat
Poruka
12.240
Drage zene - da li danasnji moderni Srpski muskarac zasluzuje da ga postujemo u mjeri u kojoj to on od nas ocekuje?


U tridesetima su bez djece i supruge, ili bar stalne djevojke koju postuju i kojoj su vjerni... nemaju osjecaj za porodicu a na pomen djece i braka im se dize kosa na glavi
... ne umiju sebi ni jaje da isprze a da ne zagori nego im sve mama radi ... mjenjaju partnerke kao carape i dice se svojim promiskuitetom dok u isto vrijeme olajavaju druge zene koje ne zele da spavaju sa njima... uglavnom su bez posla ili sa poslom u koji ulazu minimum truda i imaju minimum platu a ako nadju drugi posao i taj ih frustrira... pa lijece frustracije agresijom, alkoholom, kladionicom i spavanjem okolo bez kondoma.


Ljubomorni i zavisni na onaj normalni dio muske populacije na koji se obrusavaju sa gadjenjem i prezirom te pokusavaju da umanje njihov uspjeh i degradiraju zena koje koje biraju takve muskarce a njih nece... uglavnom ih nazivaju lovatorima, mafijasima, tatinim sinovima ili sponzorima te ih krive za licne neuspjehe i koriste kao izgovor za dalju prokrastinaciju - zasto bih ja uopste pokusao da budem bolji kada se to moze samo preko veze?

Usamljeni i frustrirani a ipak imaju nekog za seks sa strane ko im sluzi za ogovaranje medju drugovima i rodjacima, ponekad i sa tatom koji ima ulogu "najboljeg drugara"... po principu "ne brini sine i tata bi da jos moze"... jer uglavnom ti klosari(drugovi) imaju po seks kombinaciju stalno a jedan koji ima djevojku je ili crna ovca ili ***** koji glumi da nije... sto se koriguje shovinistickim ponasanjem u prvom slucaju i nasiljem u drugom.


Punih usta reklama za pivo, superiornosti muskog pola, mizoginije, pljuvanja, agresije i diskriminacije na svakoj mogucoj osnovi
... daju onu stvar na prvu loptu posle sat vremena poznanstva a onda nazivaju partnerke kurvama kao da su same sa sobom imale taj seks a oni sa tim nista imali nisu,
a one koje nisu htjele seks one su kurvetine jos vece.... i jedne i druge opisuju, pljuju i provlace kroz blato sa drustvom kasnije.
Agresivni, nevaspitani i neobrazovani lutaju po kafanama te spopadaju i ne postuju zene gdje god stignu, i po forumu i na radnom mjestu i na ulici, kako fizicki kako verbalno lascivnim i prijetecim komentarima.


I onda neko takav u tridesetim godinama trazi postovanje, respekt?
Hoce da ga neko postuje i respektuje i da bude vidjen kao princ na bijelom konju... a ima rep i pedigre kurvara i pun je polno prenosivih bolesti i ko zna je li i djete nekoj napravio a da je nazvao kurvom i rekao da nije njegovo i prijetio joj da abortira
Srbija sa manijakalnim procentom abortusa - a ti muskarci sve kao nemaju pojma kako se tolika djeca prave i ko ih to pravi.... u slucaju da nije abortirala, onda on ne daje novac za to dijete, nije roditelj, nije ozenjen i ne prihvata bilo kakvu odgovornost za posledice svog ponasanja.
U isto vrijeme kuka o propadanju Bijele rase, malom natelitetu Srpske nacije i "sebicnim feministickim zenama" kojima nije ni do clanaka.

Sa drugovima je koji su gori od njega bar tri puta.... i kada dodje vrijeme da radi i osniva porodicu onda se uku'ci za medalju... kao da odgaja deset a ne jedno... i, zaboga, zena mu vise nije privlacna i vagina vise nije kakva je bila, i djete place, i ne dize mu se vise otkad je vidio kako zena doji i skontao da je to originalna namjena sisa, stomak mu se obrce od pelena i nervozan je od nespavanja pa ide i lunja po gradu da se oporavi i spava sa drugim zenama - zena mu je kriva sto ne umije bit ni muskarac vrijedan postovanja ni muz ni otac.

Ovo je u danasnje vrijeme bar medju 50% muske populacije...a mozda i vise... izvinjavam se muskarcima i momcima koji ovo nisu.

...

:metla:

u slucaju da nista primjetili sami:

ovaj post je napisan po kalupu kolege forumasa na temi o tome da li danasnja zena zasluzuje postovanje

90% teksta je prepisano sa prebacenim ona u on i cirilicom u latinicu

ako vam njegov post nije bio pretjeran, nerazuman, niko ga nije nazivao pederom ili zenomrscem, velika vecina se sa njim slozila
ne vidim na osnovu cega prozivate moj post

u pitanju je isti post, sa tim sto sam ja zensko a on nije, interesantno koliko pol autora utice na vase prosudjivanje
 
Poslednja izmena:
prS u oko, a nokat izmanikiran i zashiljen, pa jos umocen u suzavac :super:
ko se nadje nash'o se, osim toga lepo se izvinila izuzecima... nemojte sad da hejtujete curu samo zato sto je primetila neke sablone a vi bili nedovoljno islifovani da iskulirate i ubrojite se u ovu finu grupu izuzetaka nego se primili na prvu i uvredili ko osetljive devojcice
 
Ansai je lezbejka, to je prvo. Znaci heterofobicna je i mrzi muskarce. Drugo, vec smo utvrdili da se savremeni muskarac nije sustinski promenio u odnosu na tradicionalnog. Savremena zena je ta koja se promenila u odnosu na tradicionalnu zenu, odnosno izdegenerisala se pa shodno tome u njoj treba traziti odgovor na probleme.

a ti to znas ...kako? :D
drugo, kad smo to utvrdili da se muskarac sustinski nije promenio?! :D nesto se ne secam da je moj deda depilirao noge, grudi, mazao se uljem da se cakli na plazi, provodio sate u kupatilu pred ogledalom prebrojavajuci plocice posle svakog obroka, nosio roze majicice i shulje... generalno ovi mladji primerci vise lice na devojcice, onako nalickani i namirisani :lol:
ostatak posta ne bih komentarisala ali me bas zabavio :lol:
 
a ti to znas ...kako? :D
drugo, kad smo to utvrdili da se muskarac sustinski nije promenio?! :D nesto se ne secam da je moj deda depilirao noge, grudi, mazao se uljem da se cakli na plazi, provodio sate u kupatilu pred ogledalom prebrojavajuci plocice posle svakog obroka, nosio roze majicice i shulje... generalno ovi mladji primerci vise lice na devojcice, onako nalickani i namirisani :lol:
ostatak posta ne bih komentarisala ali me bas zabavio :lol:

Pa ni moja baba nije nosila tange, nije nosila dopicnajke , stiklice, ugradjivala silikone, spavala sa 125, 000 muskaraca itd... :lol:
 
Pa ni moja baba nije nosila tange, nije nosila dopicnajke , stiklice, ugradjivala silikone, spavala sa 125, 000 muskaraca itd... :lol:

:lol: pa sta ti mislis da zene vole da nose tange... to je bre zbog vas klipana :mrgreen:
slusaj, meni kao zeni je mnogo zao sto je tvoja baba nevina uletela u bracne vode... retke su one koje bi se danas tako zrtvovale :lol: ali to sto ti ne mozes da podneses to da su zene drugacije danas nego pre 100 godina uopste nije za hvaljenje :lol:
 
:lol: pa sta ti mislis da zene vole da nose tange... to je bre zbog vas klipana :mrgreen:
slusaj, meni kao zeni je mnogo zao sto je tvoja baba nevina uletela u bracne vode... retke su one koje bi se danas tako zrtvovale :lol: ali to sto ti ne mozes da podneses to da su zene drugacije danas nego pre 100 godina uopste nije za hvaljenje :lol:

Pa zasto mislis da muskarci vole da se depiliraju (da ne vole mozda taj bol,) zasto trose mnogo novca na parfeme itd..... :per:

I drugo to kako je bilo pre sto godina, pa ti sama sebi uskaces usta, s brda s dola. :hahaha::hahaha:

Citaj svoje postove :lol::lol:

Zato mala, casu mleka i na spavanje nisu za te, ti musko-zenski odnosi. :mazi:
 
Pa zasto mislis da muskarci vole da se depiliraju (da ne vole mozda taj bol,) zasto trose mnogo novca na parfeme itd..... :per:

I drugo to kako je bilo pre sto godina, pa ti sama sebi uskaces usta, s brda s dola. :hahaha::hahaha:

Citaj svoje postove :lol::lol:

Zato mala, casu mleka i na spavanje nisu za te, ti musko-zenski odnosi. :mazi:

ja mislim da se depiliraju jer im tako tuki deluje cm do 2 veci, a da se mackaju zato sto su latentni gejitji ili neguju svoju zeMsku stranu, znas, to je dans in :lol:
al sve mi se nesto javlja da ti znas o tome ipak vise :mrgreen: zato ja, mala, odoh :metla:
 
a ti to znas ...kako? :D
drugo, kad smo to utvrdili da se muskarac sustinski nije promenio?! :D nesto se ne secam da je moj deda depilirao noge, grudi, mazao se uljem da se cakli na plazi, provodio sate u kupatilu pred ogledalom prebrojavajuci plocice posle svakog obroka, nosio roze majicice i shulje... generalno ovi mladji primerci vise lice na devojcice, onako nalickani i namirisani :lol:
ostatak posta ne bih komentarisala ali me bas zabavio :lol:

Ovo prvo znam jer sam pronicljiviji nego vecina. Sto se tice ostalog, mislim da si se uhvatila za nesto nebitno. Po pitanju higijene i doterivanja, svi ljudi su se vremenom menjali, ali to je sve potpuno nebitno i povrsinski. Ja ti govorim o sustinskim promenama kad je rec o stavovima prema braku, porodici, svojim ulogama, obavezama itd. Zena od muskarca ocekuje isto ono sto se ocekivalo i pre, i jos gomilu dodatnih stvari, ali ne nudi ono sto su zene nekada nudlie. Jednostavno vecina zena nerealno procenjuje svoju vrednost u ocima muskarca i vrednost onoga sto taj muskarac dobija eventualnim brakom. Prosecna 'devojka' za udaju danas sa svojih trideset godina, fakultetom i poslom prakticno je potpuno neinteresantna muskarcu za neku ozbiljniju vezu.
 
Poslednja izmena:
ja mislim ne da nisi pronicljiv nego da si pun predrasuda... al nebitno, ne poznajem devojku, a sumnjam da je poznajes i ti, cak i da je znas, izjaviti ovako nesto je, u najmanju ruku, seljacki, da mi ne zamere ljudi sa sela, htedoh reci prostacki
drugo, nisi mi odgovorio kad smo utvrdili da se niste sustinski promenili? mrzi me trenutno al ima tu materijala, kako ste nekad jos u 25oj bili ozenjeni sa minimum dvoje dece, kako ste nekad bili vredni radni, a sad samo kukumavcite i hteli bi para bez motike, kako ste nekad isli u lov i na pecanje da se rekreirate a danas idete u kladionice , kako je nekad bruka bila da se sazna da imate ljubavnice, danas se time hvalite... ima toga ihahaj! al nebitno i to, vec unapred mogu da predvidim kako bi za svoj pol nalazio opravdanja a za moj pogrde... tako da cemo da skratimo diskusiju, ako nisi siguran na koje je to muskarce postavljacica mislila kad je kucala uvodni post, dovoljno je samo da procitas postove na temi od pocetka
 
Poslednja izmena:
Drage zene - da li danasnji moderni Srpski muskarac ...
Mnogo predrasuda u ovom uvodnom postu i previse netolerancije za muskarce kojima su neke stvari sada mnogo teze nego pre, a to je da oni uglavnom vise ne znaju sta se od njih ocekuje. Stvarno ne znam gde nalazite tolike nesposobnjakovice i negativce ili to mozda ipak ima i veze sa tim kakvim ih ocima gledamo.

Ne moze se postaviti pitanje o "danasnjem modernom srpskom muskarcu" jer takvo nesto ne postoji. Ljudi iskljucivo kao individue zasluzuju ili ne zasluzuju postovanje, a mnogo ih je koji se iz petnih zila trude da daju svoj maksimum i ja to postujem (bez obzira sto im ne uspeva uvek)

Sta je onda moderna srpska zena?
Zao mi je sto neki mladi ljudi ne gledaju kako ce usavrsiti i usreciti sebe nego brinu tudju brigu.

Uvek mi je bilo cudno to mi vs oni.
I oni, kao i zene, u ovom vremenu zbunjeni i sludjeni, ogranicenih mogucnosti i u zelji da budu srecni i usrece svoje partner(k)e.
 
Srbija sa manijakalnim procentom abortusa - a ti muskarci sve kao nemaju pojma kako se tolika djeca prave i ko ih to pravi.... u slucaju da nije abortirala, onda on ne daje novac za to dijete, nije roditelj, nije ozenjen i ne prihvata bilo kakvu odgovornost za posledice svog ponasanja.
Ovo navoditi kao argument u zadatom kontekstu je besmisleno i bezobrazno. Ukoliko do trudnoce nije doslo silovanjem ili sa maloumnom osobom, odgovornost za trudnocu je jednaka.
 
Autorka je ulozila mnogo energije i vremena da "stvori" ovu temu. To pokazuje koliko je ona "besna" na muski pol, e sad ako je lezbejka sta ima da bude besna?

Ona kaze 50 % muskaraca u Srbiji, alo ljudi, pa zar je svaki drugi muskarac kretencina, bolid i sve one gadosti koje je napisala.
Ja znam da ima takvih ljudi u Srbiji ali znatno manje.
da...
 

Back
Top