Da li dame više vole duži a uži ili kraći a deblji???

Esad Dzudo

Poznat
Banovan
Poruka
7.093
Autorska tema....ima mnogo varijanti muškog splovila...ali cemo se fokusirati na 2 dominantna....

Duži a uži preko 20cm a ko olovka u obimu ili kraći a debeli u obruču...u obimu....moj je blizu punoletstva 16cm ali je širok gore ko bačva...tako da je ponekad povredjivao žene i meni stvarao traume....dok su mnoge uzivale i nitkada nije bilo SAMO JEDNOM...već minimum po 3 do 4 puta.

Što mi je davalo samopouzdanje da su zadovoljne mojim uslugama.

Okažite se....Da li možemo da.fotkamo i naša slovila i da ih " merimo" i usporedjujemo???
 
Hahaha
Ja sam već pričala o tome

A to da li možete da (se) fotkate i upoređujete, vidi sa drugim kolegama, mene lično ne zanima da vas gledam mada mi je fascinantno koliko ste vi fascinirani svojim penisom.
Meni je prosto nezamislivo i ne razumem, ja ne volim tako izraženo nijedan deo svog tela, a vi često doživljavate TAJ deo nešto kao brata blizanca, govorite "on", "moj vršnjak" i slično..."Neću ja, hoće ON"
 
Kod Pravnog fakulteta, policija uhapsi dve radnice najstarijeg zanata i sprovede kod sudije za prekršaje...

Sudija: za remećenje javnog reda i mira svaka po 100 evra kaznu!
Kurfa1: ama sudija nek plati ona koja izgubi opkladu!
Sudija: Kakvu sad opkladu?
Kurfa2: ja tvrdim da je bolji mali al debeo a ona duži a tanak
Kurfa1: obe smo u ovom poslu više od 35 godina, radimo i praznicima, i za novu godinu, božić, vaskrs
Kurfa2: apsolutno i po kiši i po vetru i po zimi i po žegi, pomažemo narod u muci
Kurfa1: ali uprkos svemu mi ne delimo isto mišljenje i koja je u pravu ta nek plati za obe

Sudija: Tišina, malo poštovanja prema ustanovi, ročište sa presudom za nedelju dana!

Ode sudija kuċi dočekala ga supruga, večera topla, on sedne nalakti se, stisne pesnice pod bradu i zamisli se u supu...
Vidi ga žena, nešto nije u redu...

Supruga Sudije: Političko sudjenje?
Sudija: Eh da je političko, neće to mene da strefi, tu ti samo kažu šta da presudiš i odmah napreduješ u karijeri.
Supruga Sudije: Pa šta je sad to toliko ozbiljno?
Sudija: Pa posvadjale se dve prodavačice ljubavi jedna tvrdi da je bolji ovakav a druga tvrdi da je bolji onakav
Supruga Sudije: a toooo... ahahaha... evo šta ćeš ti njima reći, i żena objasni suprugu a on sav srećan!
Sudija: Svaka čast ja se toga ne bi setio...

Dodje ročište, sednu obe prostitutke...
Kurfa1: Evo sudija dodjosmo sa poštovanjem prema ustanovi
Kurfa2: Ponele smo i pare, samo reci koja je u pravu?
Sudija: Ni jedna! Obe plaćate!

-tajac, muk, neverica -

Sudija: Najbolji je dugačak i debeo ko novosadska salama!
Kurfa 1 & Kurfa2: Lelee Sudija koja li je to tek kurfetina tebi objasnilaaa...

:rotf:
 
...da li Dame vole
vise,
cvarke s manje mesa ili slaninu sapunjaru sa manje stetnih stetocina
ili...kolenice s ili bez rena tj. hrena...pitanje je sad...
P.S.
...jednom kad pobudalim / neki ce reci i ne moras vec si../
napisacu zasto su zene napustale obdarene
s lakocom a molile me da ne pitam se kad na ulici vidim asimetriju...ruzan- lijepa i obratno...
...sve je to neka cudna veza...ima neka tajna veza..."
 
laughing-pointing-emoticon-20501720.jpg
 
Hahaha
Ja sam već pričala o tome

A to da li možete da (se) fotkate i upoređujete, vidi sa drugim kolegama, mene lično ne zanima da vas gledam mada mi je fascinantno koliko ste vi fascinirani svojim penisom.
Meni je prosto nezamislivo i ne razumem, ja ne volim tako izraženo nijedan deo svog tela, a vi često doživljavate TAJ deo nešto kao brata blizanca, govorite "on", "moj vršnjak" i slično..."Neću ja, hoće ON"
Eto i vi žene tepajte svojoj međunožnoj koleginici. Niko vam ne brani.
 
A to da li možete da (se) fotkate i upoređujete, vidi sa drugim kolegama, mene lično ne zanima da vas gledam mada mi je fascinantno koliko ste vi fascinirani svojim penisom.
Meni je prosto nezamislivo i ne razumem, ja ne volim tako izraženo nijedan deo svog tela, a vi često doživljavate TAJ deo nešto kao brata blizanca, govorite "on", "moj vršnjak" i slično..."Neću ja, hoće ON"

Nije nikakvo cudo da su muskarci "fasinirani" time jer je razlog vrlo jednostavan. Kod muskaraca je erogena zona samo u predelu prepona, dok je kod zena to celo telo. To nazalost ne znaju ni muskarci pa se ni ne koncentrisu da posvete paznju celom zenskom telu, a zene opet misle da mazenjem ledja ili ljubljenjem grudi muskarcu mogu da priuste neko vece uzivanje.
 

Back
Top