Da li da zviždimo Rumunskoj himni?!

kad se pogleda sa strane.....nasi su decenijama prodavali kuce po kosovu,uzimali ogroooomne pare i selili se u bg i ostale gradove.....i sad kad je dole 99% stanovnistva siptarsko,normalno da ce da se odcepe.....a sto rumunima zvizdati?????i ono oko marseljeze je bila bruka.znas mi smo velesila pa nam niko nista ne sme mi zvizdimo francuskoj....ejjjjjjj
 
kad se pogleda sa strane.....nasi su decenijama prodavali kuce po kosovu,uzimali ogroooomne pare i selili se u bg i ostale gradove.....i sad kad je dole 99% stanovnistva siptarsko,normalno da ce da se odcepe....

Jel? A nije normalno bilo da se otcepe RSK i RS?

.a sto rumunima zvizdati?????i ono oko marseljeze je bila bruka.znas mi smo velesila pa nam niko nista ne sme mi zvizdimo francuskoj....ejjjjjjj

Tako je zvizdali smo i opet cemo. A kome se ne svidja moze samo da se sagne :ok:
 
kad se pogleda sa strane.....nasi su decenijama prodavali kuce po kosovu,uzimali ogroooomne pare i selili se u bg i ostale gradove.....i sad kad je dole 99% stanovnistva siptarsko,normalno da ce da se odcepe.....a sto rumunima zvizdati?????i ono oko marseljeze je bila bruka.znas mi smo velesila pa nam niko nista ne sme mi zvizdimo francuskoj....ejjjjjjj

А шта је било са онима који нису хтели да продају куће ?
 

Back
Top