Da li da raskinem?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ebesh mobilnu mrezu na zlatiboru... Kakva ti je to devojka kada nije mogla da kupi najobicniju halo karticu na prvoj trafici (kojih na Zlatiboru ima koliko hoces) i da te nazove da ti cestita novu godinu... Opravdanja ne postoje... :-?

Tacno se vidi koliko joj je stalo do tebe...:-?
 
ViperBG:
e,ovako....imam devojku koja trenutno nije u BG-u tj. na Zlatiboru je......Za Novu 2006 sam je poslao poruku(cestitao....),medjutim ona nije odgovorila :sad: ,to me je mnogo naljutilo.....da nije imala kredita mogla je da pozajmi od nekog ili da mi odgovori kasnije(sutra...),a ona to noje uradila....Ni danas se nije javljala uopste....Razmisljam da raskinem.....Sta Vi mislite? :-?
ko zna shta joj se desilo
i na zlatiboru nema mrezhe chesto, tako da, iskuliraj ;)
 
Viper dobro je sto strepish i brines!Ali uveri se prvo dal ona tebe stvarno izbegava ili je imala maler s mobilnim,da ne bi sam sebe ujeo bez razloga.


BTW. Zlatibor moze da podnese nesto oko 1000 telefonskih poziva,tako da netje biti chudo ako je nisi mogao dobiti,a tamo je vjerojatno guzva velika.

A na drugu stranu Zlatibor je to!Tamo se svakakvog naroda skuplja,mozda je nasla nekog u nedostatku tebe.;)
 

DJ_MaReMa ebesh mobilnu mrezu na zlatiboru... Kakva ti je to devojka kada nije mogla da kupi najobicniju halo karticu na prvoj trafici (kojih na Zlatiboru ima koliko hoces) i da te nazove da ti cestita novu godinu... Opravdanja ne postoje... :?



1) mozda joj je neko ukrao mobilni?!?
2) mozda ti je poslala poruku pa ti nije stigla, i mozda njoj nije stigla tvoja

i treca opcija... mozda stvarno hoce da rskie s tobom ;)

dakle, umesto sto ovde dangubis :lol: pozovi je, ili neku njenu drugaricu.
aj se kladimo da ces cuti objasnjenje.
 
P mozda joj nije stigla poruk apa je ljuta sto joj kao isi cestitao Novu,al' tako neka glupost. Pa ako nikako ne mozes da je dobijes na mob...pa jel znas neku njenu drugaricu il' nekog...pa da vidis sta je...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top