• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Da li da dam prosjaku?

ljubota

Poznat
Poruka
7.515
Ima onaj vic...

Prolazio čovek pored jednog prosjaka i svaki dan mu davao po 200 dinara...
I tako prošlo mesec dana,kad jedanput da prosjaku 50 dinara.
Prosjaku bi čudno,al prećuti
Sledeći dan,prosjak opet dobio 50 dinara
Sad ga to već počelo nervirati.
Sledeći dan,čovek opet prolazi pored istog prosjaka i vadi novčanicu od 50 dinara.
Izvinite,da vas pitam...Pre ste mi davali po 200 dinara,a sad samo 50...Jesam li vas uvredio nečim?
Ma ne,niste,jednostavno,pravim kuću i ne mogu više da vam dajem toliko para.
Čovek dade prosjaku 50 dinara i ode.
Prosjak gleda ljuto za njim,i okrene se prvom prosjaku do njega.
Vidiš onog glavonju što sad prođe?
Ebo mamu,od mojih para zida kuću...

Zika34

Poznat
Poruka
9.360
Možda, a možda i ne, ni ti ni ja to ne možemo sigurno znati :) I dalje tvrdim da nije lako pružiti ruku, nema šanse da jeste
Ne postoji možda već jeste, ne budi naivna nisi dete. Sve su to organizovane grupe, šef uzima većinu para a njima ostaje sića. U mom gradu ih svako jutro razvoze taksijem do " radnih" mesta.

Poruka
17.049
Ne postoji možda već jeste, ne budi naivna nisi dete. Sve su to organizovane grupe, šef uzima većinu para a njima ostaje sića. U mom gradu ih svako jutro razvoze taksijem do " radnih" mesta.
Od kad je umro slijepi dedica koji čak i nije prosio nego je prodavao upaljače, pa mu dam 1 km a ne uzmem upaljač, ako je neki praznik i sl. stavim mu u džep malo više love, "pazim" kome dajem.

Baad_Boy

Veoma poznat
Poruka
12.135
Ja okrecem brojeve da ih zaposlim.
Ali nijednog nisam zaposlio...

Ima ona na vrhu ustanicke na okretnici, ona baba romske nacionalnosti. Ona ima kucu kako cujem u mml i nije joj lose u zivotu, tako sam cuo. Od tada kada god prodjem i pruzi mi ruku i ja pruzim ruku.

Ima onaj plavkast sto prosi po celom gradu, decko je jaci fizicki od mene ali nece da radi.

Po celom gradu lazni prosjaci. Majka sa bebom na zeleznickoj. Ne znas vise kome da pomognes. Vidis bebu jbg izvrnes iz dzepa 200, 500 din.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.