Da li da budem sa njom?

Postovanje dragi forumasi,
Imam jednu ljubavnu situaciju da tako kazem, pa bih trebao vase misljenje. Devojka o kojoj
pisem zivi u inostranstvu ali 2-3 meseca je u toku godine u nasoj zemlji pa smo se upoznali,
ja sam pokusao da ignorisem osecaj da mi se dopada ali ona je meni prisla i nista vise od poljupca nije za sada bilo. Problem je sto ona ima 18 a ja 25 godina. Ipak se plasim da je razlika prevelika, iako se ona meni dopada i ja njoj ipak me nekako koci ta pomisao na razliku u godinama.
Ona hoce da joj kazem da li hocu nesto sa njom, imala je vise inicijative i ona je zasluzna za nas poljubac.
Najgore mi je kako da se pojavim njenim roditeljima i da kazem da sam stariji toliko.
Ona mi je rekla na to "Nisu moji divljaci". Mnogo mi se dopada ova devojka ali nikada nisam bio sa toliko mladjom od sebe,
da li neko ima iskustava i neki savet kako da postupim. Nisam uopste siguran. Zaista uzivamo kada izadjemo zajedno ona je predivna
ali samo su godine problem, sta mislte?

Nije to uopšte tako velika razlika u godinama da bi se ti toliko tripovao oko toga. Problem je što je ona dete od 18 godina i veze sa vezom o životu nema niti zna šta hoće. Tako da, ne očekuj ništa ozbiljno, ne nadaj se nikakvoj vezi niti bilo kakvoj kombinaciji, seksu ili čemu već, jer će nju ta osećanja proći prvi sledeći put kada te bude videla (a možda čak i pre) i onda će samo početi da te kulira dok vas ta tralala šemica ne prođe. Pazi šta ti kažem.

Vau...18 godina a nevina (kako ona kaže) i imala je više momaka ali ni sa jednim nije išla dalje od poljupca. Kakav kuriozitet! Dajmo joj Nobelovu nagradu za čednost!
(bio sam sarkastičan)
 
Kakav blud?Momku se svidela devojka,on se svideo njoj,bilo im lepo i kresnuli se.
Najlepsi osecaj je prvi seks sa nekim (nebitno da li je prvi uopsteno,prvi sa nekom osobom).Ako,neka ga,neka gura dalje,vreme ce pokazati sta ce dalje biti.
Sta ako ne bude islo kako treba?
Mislite li da ne snosite odgovornost za ovo sto ste ga naopako savetovali?
 
dobro bre ljudi, ucestvovali ste u necem carobnom, mislim dali doprinos, ajte biti malo ponosni zbog dobro obavljenog zadatka
drag.gif
 
Sta ako ne bude islo kako treba?
Mislite li da ne snosite odgovornost za ovo sto ste ga naopako savetovali?
Odgovornost za sta??Sto je momak resio da uzme sudbinu u svoje ruke i da proba sa devojkom do koje mu je stalo?

Da mislimo, ukoliko savetujemo odraslu,uracunjivu osobu.
Naravno,meni licno je bas drago sto je resio da proba.
Bolje tako nego posle da razbija glavu sta bi bilo kad bi bilo.
 

Back
Top