Da li da budem sa njom?

Ricardno_suprime

Početnik
Poruka
45
Postovanje dragi forumasi,
Imam jednu ljubavnu situaciju da tako kazem, pa bih trebao vase misljenje. Devojka o kojoj
pisem zivi u inostranstvu ali 2-3 meseca je u toku godine u nasoj zemlji pa smo se upoznali,
ja sam pokusao da ignorisem osecaj da mi se dopada ali ona je meni prisla i nista vise od poljupca nije za sada bilo. Problem je sto ona ima 18 a ja 25 godina. Ipak se plasim da je razlika prevelika, iako se ona meni dopada i ja njoj ipak me nekako koci ta pomisao na razliku u godinama.
Ona hoce da joj kazem da li hocu nesto sa njom, imala je vise inicijative i ona je zasluzna za nas poljubac.
Najgore mi je kako da se pojavim njenim roditeljima i da kazem da sam stariji toliko.
Ona mi je rekla na to "Nisu moji divljaci". Mnogo mi se dopada ova devojka ali nikada nisam bio sa toliko mladjom od sebe,
da li neko ima iskustava i neki savet kako da postupim. Nisam uopste siguran. Zaista uzivamo kada izadjemo zajedno ona je predivna
ali samo su godine problem, sta mislte?
 
meni je najgore to što ti i pored toga što je ona punoletna brineš šta će njeni roditelji da kažu, tj. kako ćeš njima da se pojaviš na oči
misim šta bi se ti uopšte pojavljivao njenim roditeljima na oči, osim ako nisi nameran da je ženiš al računam nećeš sad odma da je ženiš, nego ćete malo eto da budete zajedno
misim nekako si mi neozbiljan, kako da kažem...nezreo, čim imaš ovakve dileme
 
ma on kod nje il ona kod njega nebitno, kako god obrneš to ne može da bude često i to ne može da bude ozbiljna veza
ja te veze na daljinu ne priznam da mogu da budu uspešne, mrzi me da opet pričam zašto...al ako njima tako odgovara, to je ok
 
Postovanje dragi forumasi,
Imam jednu ljubavnu situaciju da tako kazem, pa bih trebao vase misljenje. Devojka o kojoj
pisem zivi u inostranstvu ali 2-3 meseca je u toku godine u nasoj zemlji pa smo se upoznali,
ja sam pokusao da ignorisem osecaj da mi se dopada ali ona je meni prisla i nista vise od poljupca nije za sada bilo. Problem je sto ona ima 18 a ja 25 godina. Ipak se plasim da je razlika prevelika, iako se ona meni dopada i ja njoj ipak me nekako koci ta pomisao na razliku u godinama.
Ona hoce da joj kazem da li hocu nesto sa njom, imala je vise inicijative i ona je zasluzna za nas poljubac.
Najgore mi je kako da se pojavim njenim roditeljima i da kazem da sam stariji toliko.
Ona mi je rekla na to "Nisu moji divljaci". Mnogo mi se dopada ova devojka ali nikada nisam bio sa toliko mladjom od sebe,
da li neko ima iskustava i neki savet kako da postupim. Nisam uopste siguran. Zaista uzivamo kada izadjemo zajedno ona je predivna
ali samo su godine problem, sta mislte?
Nemoj da se tripuješ oko bilo čega, pogotovo oko godina, oboje ste mladi
7 godina čak ni u vašem slučaju ne znači ama baš ništa
Budi sa njom ako ti se sviđa i nemoj da yedeš gowna
Budi muško, a ne šonja
 
ma on kod nje il ona kod njega nebitno, kako god obrneš to ne može da bude često i to ne može da bude ozbiljna veza
ja te veze na daljinu ne priznam da mogu da budu uspešne, mrzi me da opet pričam zašto...al ako njima tako odgovara, to je ok
Sezonske veze, ni ne može ozbiljno sada, ubacivaće njega po potrebi kad je ovde ako nema tipa tamo, verovatno mala studira u inostranstvu ili tako nešto...
Tamo će verovatno imati nekog, mada nikad ništa ne mora da znači, a danas nije ni bitno toliko

Fora je da se on ne zaljubi mnogo kao ni ona šta znam...
Samo nek ide, nek se meša...:zurka:
 
kao roditelj devojke bih bio protiv toga

u nacelu

jer je njoj vreme da malo prozivi a ne da se udaje

kao roditelj momka bih rekao - zeni to i bezi odavde

kao prijatelj ili nezavisan posmatrac - probaj ono sto ti srce zeli
 
Postovanje dragi forumasi,
Imam jednu ljubavnu situaciju da tako kazem, pa bih trebao vase misljenje. Devojka o kojoj
pisem zivi u inostranstvu ali 2-3 meseca je u toku godine u nasoj zemlji pa smo se upoznali,
ja sam pokusao da ignorisem osecaj da mi se dopada ali ona je meni prisla i nista vise od poljupca nije za sada bilo. Problem je sto ona ima 18 a ja 25 godina. Ipak se plasim da je razlika prevelika, iako se ona meni dopada i ja njoj ipak me nekako koci ta pomisao na razliku u godinama.
Ona hoce da joj kazem da li hocu nesto sa njom, imala je vise inicijative i ona je zasluzna za nas poljubac.
Najgore mi je kako da se pojavim njenim roditeljima i da kazem da sam stariji toliko.
Ona mi je rekla na to "Nisu moji divljaci". Mnogo mi se dopada ova devojka ali nikada nisam bio sa toliko mladjom od sebe,
da li neko ima iskustava i neki savet kako da postupim. Nisam uopste siguran. Zaista uzivamo kada izadjemo zajedno ona je predivna
ali samo su godine problem, sta mislte?
Godine nisu problem.
 
kao roditelj devojke bih bio protiv toga

u nacelu

jer je njoj vreme da malo prozivi a ne da se udaje

kao roditelj momka bih rekao - zeni to i bezi odavde

kao prijatelj ili nezavisan posmatrac - probaj ono sto ti srce zeli

Ti mislis da je devojka i momak od 18 godina spreman za seks? Nije,trebaju da se uhvate posla i nesto da nauce korisno da rade...
 

Back
Top