Da li crna magija postoji?

Ti govoriš o proricanju sudbine uz pomoć demona (drugačiji naziv "reading" ili "čitanje")
- bilo iz samog subjekta kome se "gleda" uz pomoć demona,
- bilo da informacije magu demoni šalju eksterno,
i upravo potvrđuješ ono što sam rekla - da demoni varaju čovjeka, neke tačne informacije znaju pa na osnovu toga "vaćare" koliko god mogu.

Ali to nije nikakav dokaz da mag ne može poslati demone na nekoga, tj. "uraditi nekom crnu magiju".

Još jednom - to što si naveo oblast je "proricanje" ili "gatanje".
Ali crna magija ili "vračanje" je slanje demona na nekog gdje čovjek može da poludi, oboli, ubije se - zavisi od stepena magije. A može imati i blaže probleme.
Ne znam o kakvim demonima pričaš. Cold i hot reading su obični psihološki trikovi i veštine, nema nikakvih demona.
 
У теорији да, али некако ми се чини да кад год се појави неко из званичне науке ко има мало другачије виђење света и универзума од твог ти потежеш то да је дотични луд. Мислим да си чак и за Теслу написао да му нису све овце биле на броју.
Da budem iskren, nisam ni pogledao ceo video, bio u nekoj žurbi. Pogledaću pa ću reći mišljenje.

Za Teslu nije tajna da je posle sedamdesete postao prilično senilan, pričao sa golubovima, itd.
 
Da budem iskren, nisam ni pogledao ceo video, bio u nekoj žurbi. Pogledaću pa ću reći mišljenje.

Za Teslu nije tajna da je posle sedamdesete postao prilično senilan, pričao sa golubovima, itd.
Не причао већ комуницирао на духовном нивоу. :cool: Голубови су га волели и најавили његову смрт. Иначе заступам тезу да је Тесла имао конекцију са библиотеком Акаше тако да ако он нешто тврди вероватно да је то тако. Једино ме збуњује она прича око тога како је (наводно) комуницирао с ванземаљцима.
 
Nivo jeste "ispred seoske prodavnice."

Jer crnom magijom se uglavnom i bave primitivni ljudi. Otuda toliko negiranja iste od strane intelektualaca; čovjek na određenom nivou intelektualnog razvoja ne može pojmiti čime se neki ljudi bave.

Druga opcija je da je neko mentalno bolestan, a u kombinaciji sa primitivizmom možete samo zamisliti na šta je spreman.
kao sto rekoh, ovdi je kao i ispred prodavnice crna magija totalna izmisljotina, dok su razne energijekanalisanja i piicke materine kul,popularne i deluju? :hahaha1: fakjea
 
Evo ovako ukratko.......Tvoj komentar se svodi na to da ja lažem, ili da su me prevarili pa ja nisam dobro video.
Nažalost, i moju(jer ni ja ne volim kada nešto ostane neobjašnjivo) i tvoju to nije tako, jer sam ja bio taj koji je bio maksimalno skeptičan(kada pored sebe imaš devojku koja doslovce poludi, onda je tvoj najbolji interes da saznaš da li je to posledica neke psihičke bolesti ili nečeg drugog),
Baš zbog toga sam poneo sa sobom fotografiju staru cca 15-tak godina sa nas 12 (ja i još 11 učenika sa profesorom ,devojka nije na toj slici) sa nekog školskog takmičenja.
Mag je iz grada 60km daleko od mog, za njega niko od nas nije čuo do dan pre odlaska kod njega, a to je već bio treći dan "ludila"...To su sve apsolutne činjenice.
Niko ne tvrdi da na svetu ne postoje prevaranti, i to prevaranti sa neverovatnim paletama trikova kojima varaju naokolo.
Medjutim, ovde se ne radi o tome.
Vratio sam film milion puta, i tada i evo skoro 30 godina posle toga, i ne postoji način niti metoda da je u pitanju prevara.
Ne kažem ja ni da ti lažeš, ni da je on svesno nekoga varao, samo kažem da to što se dogodilo ima apsolutno racionalno objašnjenje, koliko god tebi izgledalo neverovatno.

Ima jedan lik u Bugarskoj koji je dva puta dobio sedmicu na lotou. Ja znam da ga nikada ne bih ubedio da je to što se njemu desilo sasvim normalno, a jeste. (matematičar J. Paulos je odradio proračun tog slučaja.)

Šansa da neko dobije sedmicu na lotou, barem kod nas, jeste oko 1:15 miliona... a svakih par meseci neko dobije. Znači neverovatne stvari se događaju sa očekivanom verovatnoćom, i to stalno. Bilo bi neverovatno da se nikada NE dogode.

Meni se desilo da bacim košticu od kajsije preko 50 metara i da ubacim "bez koske" u malu kantu za đubre. Desilo mi se i da pogodim 180 poena u jednoj ruci na pikadou. Desilo mi se više puta da u bilijaru na razbijanju ubacim crnu. Takve stvari se pamte jer su prilično neverovatne.

Tebi se desilo to sa magom koji je pogodio više nego što bi slučajnost očekivala.

To je sve normalno, i dešava se, i nije ništa "natprirodno". Pogotovo kod tih slučajeva gde je psiha veliki faktor procene da li je nešto zaista čudo ili nije.
 
Ne kažem ja ni da ti lažeš, ni da je on svesno nekoga varao, samo kažem da to što se dogodilo ima apsolutno racionalno objašnjenje, koliko god tebi izgledalo neverovatno.

Ima jedan lik u Bugarskoj koji je dva puta dobio sedmicu na lotou. Ja znam da ga nikada ne bih ubedio da je to što se njemu desilo sasvim normalno, a jeste. (matematičar J. Paulos je odradio proračun tog slučaja.)

Šansa da neko dobije sedmicu na lotou, barem kod nas, jeste oko 1:15 miliona... a svakih par meseci neko dobije. Znači neverovatne stvari se događaju sa očekivanom verovatnoćom, i to stalno. Bilo bi neverovatno da se nikada NE dogode.

Meni se desilo da bacim košticu od kajsije preko 50 metara i da ubacim "bez koske" u malu kantu za đubre. Desilo mi se i da pogodim 180 poena u jednoj ruci na pikadou. Desilo mi se više puta da u bilijaru na razbijanju ubacim crnu. Takve stvari se pamte jer su prilično neverovatne.

Tebi se desilo to sa magom koji je pogodio više nego što bi slučajnost očekivala.

To je sve normalno, i dešava se, i nije ništa "natprirodno". Pogotovo kod tih slučajeva gde je psiha veliki faktor procene da li je nešto zaista čudo ili nije.

A da, čovek eto slučajno pogodio.......... :rotf: :rotf:
Kada nemaš objašnjenja onda trivijalno uvek pali........
Znaš jesi čuo negde neko je pogodio......
Ali čak i matematika koju tako slavodobitno pokušavaš da uvedeš u ovu raspravu radi protiv tebe, ali me mrzi da ti crtam, jer ti nisi to sam sebi nacrtao za eto četvrt veka.
To nije nivo na koji bi ovde trebalo da se razgovara, te ja svakako neću biti deo te tvoje priče......
Nije ni čudo da za četvrt veka istraživanja nisi odmakao dalje od početka.
 
A da, čovek eto slučajno pogodio.......... :rotf: :rotf:
Kada nemaš objašnjenja onda trivijalno uvek pali........
Znaš jesi čuo negde neko je pogodio......
Ali čak i matematika koju tako slavodobitno pokušavaš da uvedeš u ovu raspravu radi protiv tebe, ali me mrzi da ti crtam, jer ti nisi to sam sebi nacrtao za eto četvrt veka.
To nije nivo na koji bi ovde trebalo da se razgovara, te ja svakako neću biti deo te tvoje priče......
Nije ni čudo da za četvrt veka istraživanja nisi odmakao dalje od početka.
Moj predlog je da nađeš tog belog maga, pa da poradite zajedno na pogađanju sportske prognoze, lotoa, rezultata konjskih trka...

Iako nisam beli mag, mogu da vam predvidim vrlo uspešnu i lagodnu budućnost, jer kako ti reče - matematika je na vašoj strani.

No doubt about that.
 
Moj predlog je da nađeš tog belog maga, pa da poradite zajedno na pogađanju sportske prognoze, lotoa, rezultata konjskih trka...

Iako nisam beli mag, mogu da vam predvidim vrlo uspešnu i lagodnu budućnost, jer kako ti reče - matematika je na vašoj strani.

No doubt about that.
Matematika nije na "našoj strani" nego je protiv tebe.......
Pošto već iznosiš predloge, mogu i ja da dam jedan........Protraćio si četvrt veka na gluposti, po tvom sopstvenom priznanju.....Šta to govori o tebi?
Bolje se mani toga.....Niti si upoznat s materijom ili "materijom" svejedno, niti znaš matematiku.
 
Matematika nije na "našoj strani" nego je protiv tebe.......
Pošto već iznosiš predloge, mogu i ja da dam jedan........Protraćio si četvrt veka na gluposti, po tvom sopstvenom priznanju.....Šta to govori o tebi?
Bolje se mani toga.....Niti si upoznat s materijom ili "materijom" svejedno, niti znaš matematiku.
Razmisli samo kako da ti i beli mag ne budete primećeni kad krenete u te osvajačke pohode na kladionice i uplatna mesta.
Predlažem da nikada ne ulazite vas dvojica, brzo će vas kamere prepoznati, nego da šaljete neke cigančiće, oni pokupe premiju a vi ih častite za leb i salamu.
Mnogo vam zavidim na tome što možete da predvidite budućnost, ja moram ovde da se mučim... al' ko mi kriv kad nisam beli mag.

A što se matematike tiče, mogu da ti predajem ako škripi negde. Mada šta će ti, sa magom ti znanje neće biti potrebno, on verovatno predviđa i rešenja svih zadataka. To su te više dimenzije koje mi smrtnici ne možemo dostići.
 
Razmisli samo kako da ti i beli mag ne budete primećeni kad krenete u te osvajačke pohode na kladionice i uplatna mesta.
Predlažem da nikada ne ulazite vas dvojica, brzo će vas kamere prepoznati, nego da šaljete neke cigančiće, oni pokupe premiju a vi ih častite za leb i salamu.
Mnogo vam zavidim na tome što možete da predvidite budućnost, ja moram ovde da se mučim... al' ko mi kriv kad nisam beli mag.

A što se matematike tiče, mogu da ti predajem ako škripi negde. Mada šta će ti, sa magom ti znanje neće biti potrebno, on verovatno predviđa i rešenja svih zadataka. To su te više dimenzije koje mi smrtnici ne možemo dostići.
Pa evo ...Ko je ovde pomenuo predvidjanje budućnosti, i GDE se to u mom tekstu može čak i naslutiti?
Šta lupetaš?
Čovek je sa slike "pogodio" bračna stanja 11 osoba(ja sam bio na slici to je znao unapred) dobu od 28 godina koliko smo imali mi sa slike, te pogodio kome od njih neki od roditelja nisu živi, čak toliko da ni ja to nisam tačno znao, nego sam naknadno utvrdio..
Kakvo predvidjanje budućnosti, ko to ovde spominje?
 
Pa ti nisi znao - Voja je fenomen, redak čovek koji je rođen bez ijedne čakre.
пупу, далеко било. Да је тако био би мртав! Нек нам живи Воја још сто година. Успут, је л он сад у Америци? Бави ли се програмирањем? Не спорим да је за то генијалац.
 
Pa evo ...Ko je ovde pomenuo predvidjanje budućnosti, i GDE se to u mom tekstu može čak i naslutiti?
Šta lupetaš?
Čovek je sa slike "pogodio" bračna stanja 11 osoba(ja sam bio na slici to je znao unapred) dobu od 28 godina koliko smo imali mi sa slike, te pogodio kome od njih neki od roditelja nisu živi, čak toliko da ni ja to nisam tačno znao, nego sam naknadno utvrdio..
Kakvo predvidjanje budućnosti, ko to ovde spominje?
Ma može i tako, ne mora budućnost.

Daj mi tog čoveka, ja mu odnesem sliku 11 ljudi (ili 11 slika ljudi) da pogodi svakome bračno stanje.
Ako uspe, ja tebi dam 1000 evra (podeli s njim, šta god), a ako ne uspe, vas dvojica meni date 50 evra.

Priznaj da je dobra ponuda.
 
Ma može i tako, ne mora budućnost.

Daj mi tog čoveka, ja mu odnesem sliku 11 ljudi (ili 11 slika ljudi) da pogodi svakome bračno stanje.
Ako uspe, ja tebi dam 1000 evra (podeli s njim, šta god), a ako ne uspe, vas dvojica meni date 50 evra.

Priznaj da je dobra ponuda.

Jel ti shvataš da sam ja ispričao dogadjaj od pre 25 godina možda i više?
Epilog svega što sam rekao za tebe je znači da ja lažem?
To si mogao reći u prvoj rečenici, ne palamuditi ovde deset komentara, i lupetati o nekoj verovatnoći , pogadjanju ili predvidjanju budućnosti koje nije ni pomenuto.
Ja sam iz Loznice, čovek o kojem pričam je iz Šapca, verovatno bi i danas umeo da dodjem do njegove kuće, ali ne razumem, ja od tada nisam ni čuo ni video ga....
Ako ne veruješ u priču sam ga traži, meni baš ne treba nikakva potrvda, čak ni u vidu tih 1 000 evra koje ti nisi nikad ni video......
Čuj krije se iza nika na net-u, a nudi opkladu od 1 000 evra? Vrhunac gluposti.
 
Jel ti shvataš da sam ja ispričao dogadjaj od pre 25 godina možda i više?
Epilog svega što sam rekao za tebe je znači da ja lažem?
To si mogao reći u prvoj rečenici, ne palamuditi ovde deset komentara, i lupetati o nekoj verovatnoći , pogadjanju ili predvidjanju budućnosti koje nije ni pomenuto.
Ja sam iz Loznice, čovek o kojem pričam je iz Šapca, verovatno bi i danas umeo da dodjem do njegove kuće, ali ne razumem, ja od tada nisam ni čuo ni video ga....
Ako ne veruješ u priču sam ga traži, meni baš ne treba nikakva potrvda, čak ni u vidu tih 1 000 evra koje ti nisi nikad ni video......
Čuj krije se iza nika na net-u, a nudi opkladu od 1 000 evra? Vrhunac gluposti.
Vidiš, svaka moja opklada stoji kao stena, bez obzira na to što je ovako neformalno rečena, preko foruma. Kontakt se lako uspostavi na PP, ko je voljan da se igra... ali ljudi uglavnom nisu jer su nepoverljivi, a lično mislim da većina nije spremna da stane iza svojih reči, ljudi prosto pričaju iz dupeta nešto u šta ni sami ne veruju. I da, nikada se ne ulazim u opkladu ako ima ikakvog izgleda da mi je veća šansa da izgubim nego da dobijem. Naravno, to je moja slobodna procena pre opklade, ali recimo da imam odličan track record. Takođe, spreman sam uvek i na reviziju predloga, ako ti misliš da se do istine može doći efikasnije, rad sam da saslušam sve ideje.

Inače, moja majka je iz tvog kraja, i vrlo često sam u tom bermudskom trouglu Šabac-Loznica-Valjevo.
 
Ja sam se ovde šatro kladio u nekim prvim godinama boravka na forumu, pa sma shvatio da im je lakše da otvore novi nik nego da opklade plate, čak i kada samo treba da priznaju da nisu u pravu.
Ja na net-u pišem samo sa ovim nikom, i kada ga izguglaš nadješ sve podatke o meni, tako da ja nisam anoniman na forumu, i iako sam nekoliko puta čak imao problema zbog toga, na neki način se ponosim time, jer prosto nemam šta i iza koga ili čega da se krijem......
A što se teme tiče..koliko god ne verovao ovome što sam ispričao, sve je od prve do poslednje reči tačno.
Da li je tip u Šapcu živ ili negde drugde nemam pojma, rekoh već da od tada nikada nisam ni čuo za njega.
 
A što se predvidjanja budućnosti tiče, jeste da nije tema ali ovo je moje mišljenje..............Mišljenje gde je izraz "predvidjanje" pogrešan i treba da stoji "izračunavanje".....

https://kosta1703.blogspot.com/2019/09/skrivena-proslost-poznata-buducnost.html
Док не направе квантне компјутере нема ништа од израчунавања будућности. Мораћемо и даље да верујемо видиоцима. :)
 

Back
Top