vracaracc
Buduća legenda
- Poruka
- 38.315
1979. године снажан земљотрес је погодио Црну Гору и цела СФРЈ је самодоприносима помогла поновну изградњу црногорског приморја....Цела СФРЈ али Србија је средства одвајала дупло дуже од осталих република....дакле неких десет-двадесет година.
Дакле око 3 милиона запослених је 10-20 година (мање -више) одвајало по једну дневницу за изградњу црне горе (600.000 становника).
распала се држава, заједница...све живо..........Е сад, може ли Србија, и да ли би требала, да тражи одређеноучешће у профиту од црногорске инфраструктуре која је изграђена њеним новцем?
И правно и морално.
Дакле око 3 милиона запослених је 10-20 година (мање -више) одвајало по једну дневницу за изградњу црне горе (600.000 становника).
распала се држава, заједница...све живо..........Е сад, може ли Србија, и да ли би требала, да тражи одређеноучешће у профиту од црногорске инфраструктуре која је изграђена њеним новцем?
И правно и морално.




