Da li cemo se ove zime grejati na seksualnu energiju a mozda i na Tetovacki gas ???

MuskoSamBre

Iskusan
Poruka
5.530
Ne znam kako je kod vas i u vasim mestima ali u Pancevu je vlast resila da nas obraduje novim cenama grejanja,pa se ocekuje da za stan od 60 kvadrata racuni budu izmedju 10 i 15 000 dinara u sezoni ! Predpostavjam da je u pitanju neki ekperiment posto je to za sada samo u Pancevu a verujem da ce ista formula biti primenjena i u vasim mestima ako ne ove a ono vec iduce zime pod uslovom da vlast doceka tu sledecu zimu...narod nadam se da hoce pa makar i uz pomoc tetovackog gasa i seksualne energije !

Sta mislite o ovoj novoj formuli za obracun cene grejanja i sta mislite o vlasti koja non-stop smislja nacine za dranje koze s ledja sopstvenom narodu pa i svojim glasacima ?

http://www.pancevackipres.com/sh/85/10/3367/
 
ma kakvi pre, potpisali smo ugovor u Juznom toku i NIS-u , sad ima da bude dzabe grejanje braca -Rusi su tu, to mora da je neka greska sa tim cenama

Aha u pravu si Rusi su krivi za sve,evo i ovde pise da su krivi Rusi !


Centralno grejanje u Pančevu najbolji projekat EAR

27. maj 2009. | 17:04

Izvor: Beta

Grad: Pančevo

Rekonstrukcija i modernizacija daljinskog grejanja u Pančevu najbolji je od pet takvih projekata
koje je u Srbiji finansirala Evropska agencija za rekonstrukciju (EAR), ocenio je danas šef kancelarije Evropske komisije u Srbiji Žozep Ljoveras.


Zahvaljujući pomoći EAR od 4,2 miliona evra u Pančevu je u poslednje dve godine ukinuto deset kotlarnica na mazut, a 20.000 stanovnika priključeno je na gradsku toplanu koja koristi gas.

"Smanjenje broja kotlarnica na mazut u Pančevu je prepolovilo emisiju ugljendioksida, čađi i drugih štetnih materija u vazduh i podiglo efikasnost i ekonomičnost rada Javnog komunalnog preduzeća Grejanje", rekao je Ljoveras na konferenciji za novinare u Pančevu.

Prema njegovim rečima, Evropska komisija je u tom gradu uložila oko 6,5 miliona evra, za različite projekte, jer Pančevo ima potencijal za prilagođavanje evropskim standardima u raznim oblastima.

Gradonačelnica Pančeva Vesna Martinović najavila je potencijalno smanjenje cene grejanja u gradu jer je rekonstrukcijom toplovoda omogućeno priključenje većeg broja korisnika na daljinski sistem grejanja.
 
Ne znam kako je kod vas i u vasim mestima ali u Pancevu je vlast resila da nas obraduje novim cenama grejanja,pa se ocekuje da za stan od 60 kvadrata racuni budu izmedju 10 i 15 000 dinara u sezoni ! Predpostavjam da je u pitanju neki ekperiment posto je to za sada samo u Pancevu a verujem da ce ista formula biti primenjena i u vasim mestima ako ne ove a ono vec iduce zime pod uslovom da vlast doceka tu sledecu zimu...

Главно да су оставили незавршено ругло од хале тамо код бувљака, које ће ко зна још колико тамо стајати. То је сигурно био посао за неког кума бандита, какви су они

Никад им не би платио ту цену грејања, ишао би и на суд, али тој фукари никад не би дао те паре. Не може човек који једва саставља крај с крајем да плаћа то што су они пропалице, тј не би смео и не би требао да плаћа
 
U Pancevu vladaju Demokrate tako da su vam to nove DEMOKRATSKE EVROATLANTSKE CENE GREJANJA :super:

GLasali ste Tadica i lopove - dobili ste :super:

ROKAJ SNIMAJ :super:

Pazi pre samo par meseci nam je gradonacelnica naravno iz DS obecavala nize cene grejanja :rotf::rotf::rotf: Zuti lazu i ne trepcu...zivela DS !


Centralno grejanje u Pančevu najbolji projekat EAR

27. maj 2009. | 17:04

Izvor: Beta

Grad: Pančevo

Rekonstrukcija i modernizacija daljinskog grejanja u Pančevu najbolji je od pet takvih projekata
koje je u Srbiji finansirala Evropska agencija za rekonstrukciju (EAR), ocenio je danas šef kancelarije Evropske komisije u Srbiji Žozep Ljoveras.


Zahvaljujući pomoći EAR od 4,2 miliona evra u Pančevu je u poslednje dve godine ukinuto deset kotlarnica na mazut, a 20.000 stanovnika priključeno je na gradsku toplanu koja koristi gas.

"Smanjenje broja kotlarnica na mazut u Pančevu je prepolovilo emisiju ugljendioksida, čađi i drugih štetnih materija u vazduh i podiglo efikasnost i ekonomičnost rada Javnog komunalnog preduzeća Grejanje", rekao je Ljoveras na konferenciji za novinare u Pančevu.

Prema njegovim rečima, Evropska komisija je u tom gradu uložila oko 6,5 miliona evra, za različite projekte, jer Pančevo ima potencijal za prilagođavanje evropskim standardima u raznim oblastima.

Gradonačelnica Pančeva Vesna Martinović najavila je potencijalno smanjenje cene grejanja u gradu jer je rekonstrukcijom toplovoda omogućeno priključenje većeg broja korisnika na daljinski sistem grejanja.
 
Gradonačelnica Pančeva Vesna Martinović najavila je potencijalno smanjenje cene grejanja u gradu jer je rekonstrukcijom toplovoda omogućeno priključenje većeg broja korisnika na daljinski sistem grejanja.

nema od DS-ovaca vecih lazovcina i prevaranata

tako su ljude ubedjivali kako je grejanje na gas najjeftinije, ljudi placali prikljucke za gas po 3-4.000 evra + uvodjenje radijatora i kotlova, a onda kad se nakupilo dovoljno budala , roknuli im cenu i poskupeli gas za duplo
 
Ako imate manji stan,grejite se na struju,manje ce da vas kosta. A ako imate veci stan ili kucu...Pa grejite se na drva,ionako vi u Pancevu najvise zagadjujete okolinu kroz privatna lozista,pa se posle zalite na industriju.Grejanje na drva vam valjda nije strano ? 15 metra drva i super vam je za 120 metra kvadratna.

za 60 metra kvadratna 10000-15000 po sezoni je EXTRA cena.
 
Ne znam kako je kod vas i u vasim mestima ali u Pancevu je vlast resila da nas obraduje novim cenama grejanja,pa se ocekuje da za stan od 60 kvadrata racuni budu izmedju 10 i 15 000 dinara u sezoni ! Predpostavjam da je u pitanju neki ekperiment posto je to za sada samo u Pancevu a verujem da ce ista formula biti primenjena i u vasim mestima ako ne ove a ono vec iduce zime pod uslovom da vlast doceka tu sledecu zimu...narod nadam se da hoce pa makar i uz pomoc tetovackog gasa i seksualne energije !

Sta mislite o ovoj novoj formuli za obracun cene grejanja i sta mislite o vlasti koja non-stop smislja nacine za dranje koze s ledja sopstvenom narodu pa i svojim glasacima ?

http://www.pancevackipres.com/sh/85/10/3367/


Kod mene jos 1 jula poskupelo grejanje, tako da...veselo onima koji se greju na centralno grejanje, ali i nama koji se grejemo na struju.

P.S. Svaki izvor energije na kraju presahne.:mrgreen:
 
Kod mene jos 1 jula poskupelo grejanje, tako da...veselo onima koji se greju na centralno grejanje, ali i nama koji se grejemo na struju.

P.S. Svaki izvor energije na kraju presahne.:mrgreen:

Jesi li probala one uljane radijatore ? Ja mislim da su oni za manje sobe najbolja stvar za one koji se greju na struju ? Samo moras da izaberes dobar radijator.
 
Jesi li probala one uljane radijatore ? Ja mislim da su oni za manje sobe najbolja stvar za one koji se greju na struju ? Samo moras da izaberes dobar radijator.

Hm, ja sam kupio jedan kad zavrnuše gas zimus. Definitivno za velike prostorije nisu upotrebljivi, samo za sobice, nešto 3x3. Malo da zagreje dok ne odeš u krevet.
 
Za vece sobe ne nikako,ali mislim da bi moglo i za 4 x4 :) Ali cuo sam i da ima raznih,neki su dobri,neki su skrsh....

Može biti. Po onome što sam zimus osetio, tu su negde u rangu obične gejalice, malo jače, 'ajd :) A u kući smo imali kotao na ugalj, električni kotao, grejali se na ta peći, stigli smo do gasa...:eek: Al' ništa dok ne zapucketa drvo, a ti dođeš sa mraza, pa te udari u glavu toplota i samo kljokneš u krevet :ok:
 

Back
Top