DA LI ĆE USKORO POZELENETI ARABIJA

U to se ne moze sumnjati da ce se na drugom kraju planete promijeniti klima jer pustinjska klima je nstala vjestackim putem i ona nije prirodna klima.Taj problem na planeti zemlji se trebao vec davno potegnuti jer pustinjska klima nije prirodna klima i ona razara planetu zemlju tako da dobrom naukom i u Allahovu pomoc se moze promijeniti klima na Bliskom Istoku i u Sahari i da narodi tih zemalaja podignu glavu i da imaju od cega zivjeti.To je velika stvar za covjecanstvo jer taj narod moze imati jednu veliku nepreglednu zitnicu koja ce moci hraniti cijeli svijet.Mislim na Saharu a taj princip se moze primjeniti i na Australijsku pustinju koja bi se mogla oporaviti.Za muslimane je vrlo bitno da im se obezbijedi zivotni prostor i povoljna klima jer Allah je rekao u knjizi da covjek mora uciti i da mora sve uciniti kako bi uz pomoc Allahovu promijenio svijet nabolje.A to se moze samo naukom i u Allahovu pomoc urediti jer pustinjska klima se mora skloniti jednom za svagda sa Bliskog Istoka i Sahare.

Inace Tom Kruz ne umire na kraju.On samo pada u nesvijest i slusa jadikovke Nikol Kidman koja misli da je mrtav a onda se na kraju budu Tom Kruz i zagrli je na kraju.Inace meni je Nikol Kidman najomiljenija glumica jer je prelijepa.



???? koje ovaj lik mingo ?
neko sa krste ?
neko ko pokušava da ocrni muslije ???

ne verujem da neko ko razmislja kao mingo zna da predje ulicu bez tudje pomoći
 
A sto?Malo ti je kise u Prijepolju pa bi zelio jos.:mrgreen:Ova masina za pravljenje kise izaziva padavine kise i time se natopljava pustinja i moze za jednu godinu ili manje da zivne biljni svijet.To je nesto najbolje za taj narod koji zivi na Arapskom poluotoku i Africi i mislim da bi se time rijesila situacija siromastva u Africi.Hvala Allahu na dostupnom znanju.

Ma jok bolan, ja bih manje kise :D
Zime uopste da nema, leto da bude uvek, onda izgradimo super brzi voz do CG primorja, za sat vremena do mora i hbt ko da smo na primorju :D
 
Ma jok bolan, ja bih manje kise :D
Zime uopste da nema, leto da bude uvek, onda izgradimo super brzi voz do CG primorja, za sat vremena do mora i hbt ko da smo na primorju :D
А исламизација Србије и Европе,џихад,косе сабље и јатагани,браћа из Чеченије???...ништа од тога?Минго ће бацити клетву на тебе.
 
Ma jok bolan, ja bih manje kise :D
Zime uopste da nema, leto da bude uvek, onda izgradimo super brzi voz do CG primorja, za sat vremena do mora i hbt ko da smo na primorju :D

Zao mi je ovo nije masina za proizvodnju sunca nego za padanje kise, tako da ne ide logicki da se nesto izaziva sto vec imas.:mrgreen:

Ako Bog da Inshallah nestace pustinje sa Arabijskog poluotoka i nestace pustinje iz Sahare i zatim moci cu da se preselim da zivim u Niger, moju buducu drzavu.Ama brate sve muslimani i ima puno Dzamija od miline je zivjeti tamo.
 
Poslednja izmena:
A ja bih opet želio da je vidim ovakvu :per:
tursko_groblje2.jpg

Pridruzujem se zeljama!
 
Zao mi je ovo nije masina za proizvodnju sunca nego za padanje kise, tako da ne ide logicki da se nesto izaziva sto vec imas.:mrgreen:

Ako Bog da Inshallah nestace pustinje sa Arabijskog poluotoka i nestace pustinje iz Sahare i zatim moci cu da se preselim da zivim u Niger, moju buducu drzavu.Ama brate sve muslimani i ima puno Dzamija od miline je zivjeti tamo.

Ajde mingo idi na neki arapski sajt pa palamudi malo tamo.Nas stvarno ne zanimaju lojavi muslimani.
Kako to bre ne mozete da shvatote vise?!Svima se penjete na ****** sa vasom verom i allahom!Allah najveci,moj gospodar...
E pa meni nije najveci i nije moj gospodar,ovo je Srbija glupi mujice!
Terajte se na Bliski istok pa klanjajte tamo dok ne pocrkate,niko vam ne brani.
 
Ovo bi bilo dobro da se ostvari jer tako bi muslimani imali prostora gdje da zive.Zamislite da se ostvari projekat da proradi vegetacija u Arabiji i da Arabija postane buduca zitarica.To bi bio jedan najbolji prijekat.Taj projekat bi se mogao primjeniti i na pustinju Saharu gdje bi mogle da zivnu drzave kao sto su Mali, Niger, Chad,Libija, Alzir i Somalija.To bi bilo senzacionalno otkrice promijene klime iz pustinjske u jednu normalnu tropsku klimu sa cestim padavinama.Zamislite Saharu koja bi mogla hraniti zitom cijeli svijet.To je nesto najbolje sto se moze desiti sve uz Allahovu pomoc jer Allah podaje blagodati.
To se moze uciniti u jednom vrlo kratkom roku jer potrijebno je samo dvije godine da budu ceste kise i pustinja se mijenja u plodno zemljiste.

Ajd nek sve te pustinjske zemlje ozelene, pa da odyebete više iz Europe na Bliski istok. :lol:

P.S.
Naravno, ovo se odnosi samo na Mingoloidne talibane.:per:
 
Mnogo bih volio da se pustinje pretvore i plodna zemljista jer bi se spasao toliki narod koji zeli nesto da radi i koji zeli da ima svoju zitnicu i da ima svoj hljeb a ne da mu neko daje pomoc preko UNa.Opet hvala UNu sto se brine o Africkim siromasima ijer da nije UNa Etiopija bi bila pokosena gladju.Inace ako se pustinja Sahara pretvori u plodno zemljiste onda ce se Etiopija izvuci i imat ce prostora da siju zito i imat ce sto je glavno hljeba.Inace ja bih volio da otputujem u Niger i da tamo zivim medju crnce i da se genski pomijesam sa njima kako bih imao crni porod.
 
Mislim da ne obrezuju jer najvise se obrezuju u istocnoj Africi kao sto je u Egiptu, Sudanu i Somaliji.Mada vodi se kampanja da se s tim prestane jer to nema podlogu u Islamu.Inace Niger spada u srednju afriku mislim nesto zapadnije od Cada tako da bih zivio u Nigeru veoma dobro i imao svoj ranc.Ne bih se vracao na Balkan i mijesao bih se sa Nigercima koji su veoma dobri muslimani.Dao bih na primjer sestru prvom Nigercu koji bi dosao kod mene.Plus tamo bih se ozenio i srodio bih se sa Crncima tako da bi Crnci imali povjerenja u mene a i bez toga muslimani su jedinstveni i oni se vezuju za Dzamiju.

800px-Niamey_Mosque.jpg


Dzamija u glavnom gradu Nigera, Niamej
 
Poslednja izmena:
Mislim da ne obrezuju jer najvise se obrezuju u istocnoj Africi kao sto je u Egiptu, Sudanu i Somaliji.Mada vodi se kampanja da se s tim prestane jer to nema podlogu u Islamu.Inace Niger spada u srednju afriku mislim nesto zapadnije od Cada tako da bih zivio u Nigeru veoma dobro i imao svoj ranc.Ne bih se vracao na Balkan i mijesao bih se sa Nigercima koji su veoma dobri muslimani.Dao bih na primjer sestru prvom Nigercu koji bi dosao kod mene.Plus tamo bih se ozenio i srodio bih se sa Crncima tako da bi Crnci imali povjerenja u mene a i bez toga muslimani su jedinstveni i oni se vezuju za Dzamiju.


800px-Niamey_Mosque.jpg
Иди тамо што пре.Чуо сам да муслимани цветају у подсахарској Африци.Имуни су на вирус Сиде и тако то.
 
Mislim da ne obrezuju jer najvise se obrezuju u istocnoj Africi kao sto je u Egiptu, Sudanu i Somaliji.Mada vodi se kampanja da se s tim prestane jer to nema podlogu u Islamu.Inace Niger spada u srednju afriku mislim nesto zapadnije od Cada tako da bih zivio u Nigeru veoma dobro i imao svoj ranc.Ne bih se vracao na Balkan i mijesao bih se sa Nigercima koji su veoma dobri muslimani.Dao bih na primjer sestru prvom Nigercu koji bi dosao kod mene.Plus tamo bih se ozenio i srodio bih se sa Crncima tako da bi Crnci imali povjerenja u mene a i bez toga muslimani su jedinstveni i oni se vezuju za Dzamiju.

800px-Niamey_Mosque.jpg


Dzamija u glavnom gradu Nigera Niamej

Kako bi je dao?

Umotanu u celofan s mašnicom ili vezanu lancima?

Mamlaze jedan neopjevani! :evil:
 
Dao bi je pokrivenu uvijenu u Islamskoj nosnji i dao bi je za najboljeg Crnca.Bio bih manje brizan nego ovdje na Balkanu gdje muslimanke mogu kojim slucajem naletjeti na nemuslimana.Tamo su barem svi muslimani i dao bih je Crncu muslimanu i pravili bi smo svadbu sa defovima.
 
Dao bi je pokrivenu uvijenu u Islamskoj nosnji i dao bi je za najboljeg Crnca.Bio bih manje brizan nego ovdje na Balkanu gdje muslimanke mogu kojim slucajem naletjeti na nemuslimana.Tamo su barem svi muslimani i dao bih je Crncu muslimanu i pravili bi smo svadbu sa defovima.
А шта ћеш ако црнац неће твоју сестру него тебе и то без мираза?А твоји родитељи те умотају у исламску ношњу,ставе машницу и поклоне те црнцу,под условом да те никако не враћа већ поклони другим црнцима?
 
Ja bih se tamo ozenio.Imao bih vise zena i ozenio bih se samo da bih imao prod mulata koji bi bili nova rasa u Nigeru.Tamo bih uzivao jer tamo su ljudi primali islam masovno u vrijeme Kalifata i zato volim taj kraj jer taj kraj ima i Tuarege koji su Saharski beduini.Inace imao bih gdje da klanjam i da uzivam i plud imao bih sunca i tamo je uvijek suncano vrijeme.Ako bi se sprovela opcija vjetsackih kisa u svim pustinjskim podrucjima to bi bila jedna velika stvar jer bi izvuklo iz krize taj narod koji je zivio i navikao da zivi u pustinji.Na primjer Muammar al Gadhafi je odrastao u pustinji i kaze sjeca se tog vremena i voli pustinju.Sa masinom za pravljenje kise bi se znatno promijenila stvar i ljudi bi imali gdje da se nasele i da imaju svoje parce zemlje i da imaju plodnu zemlju.Dovoljno je samo jednu godinu da intezivno pada kisa i biljke ce se probuditi a kad pocne trava rasti onda ce se totalno promijeniti klima, nabolje.
 
Ti izgleda da si sklon homoseksualizmu.Trebalo bi da znas da je homoseksualizam na Krstarici zabranjen.Mi muslimani ne volimo homoseksualce i zato nam je predvidjeno da se zenimo i udajemo mladi.Moja braca Nigerci su dobri i ja bih s njima klanjao i klnjao bi se Allahu.Imao bih puno Dzamija i bio bih zadovoljan svojom drzavom.Mogu garantirati da Nigerci zive veoma dobro i da im je samo potrijebna masina za pravljenje kise kako bi mogli da imaju jednu pogodnu drzavu i zato je potrijebno da Allah promijeni klimu u pustinji i da poda blagost a to je plodnu zemlju.Inace mijesanjem rasa se dobija jedno pametno potomstvo i mogao bih na miru da klanjam i da njegujem djecu mulate.Svakog Srbina koji bi dosao pocastio bih ga dobro i prosetao bih ga gradom ali bih mu sve rekao u lice da trebaju voljeti muslimane i da je dosao u drzavi gdje su svi muslimani.Mi muslimani smo braca i volimo se i klanjao bih u svim Dzamijama u Nigeru.
 

Back
Top