Da li ce Tadic Sanaderovim stopama?

Još se zvanično ne zna za koje je slučajeve Sanader osumnjičen, a mediji nagađaju da je reč o izvlačenju novca iz državnih firmi i ministarstava preko marketinške agencija Fimi-medija, ali i za nezakonito poslovanja Hrvatske elektroprivrede s Diokijem.

Ovo je prvi put u Hrvatskoj da se za jednog bivšeg premijera traži krivični progon.

za ovo za sta je pao Sanader Tadic ima da padne dok si reko keks. Njegovi drugari Saper i Krstic su preko njega izvukli STOTINE MILIONA EVRA na ime fiktivnih ugovora drzavnih firmi sa njegivim marketinskim agencijama
 
zindan-kapija.jpg
Petrovaradin.jpg
Citam malopre da je uhapsen bivsi premijer i prvi covek Hrvatske Ivo Sanader danas u Austriji pa mi nesto pade na pamet - sta mislite hoce li i Boris Tadic kad izgubi vlast zavrsiti kao Sanader?

Ne , Tadić neće proći tako , Veliki Vođa je SUJETNI DEMAGOG I MANIPULATOR I LAŽOV ...... ali ruku na srce KRIMINALAC NIJE ..... mnogi oko njega jesu ali ON NJIE ......

E ti oko njega verovatno će pokušati da krenu Sanaderovim stopama ali se ja nadam da će pre ugledati ćorku nego inostranstvo ....

Tadić će u penziju ... da šeta po Kališu il Petrovaradinu gde će mirno da provodi svoje penzionerske dane u Boljoj Srbiji koju će neko drugi , sposobniji , pametniji stvarati .......
 
Pogledajte prilog 163277Pogledajte prilog 163278

Ne , Tadić neće proći tako , Veliki Vođa je SUJETNI DEMAGOG I MANIPULATOR I LAŽOV ...... ali ruku na srce KRIMINALAC NIJE ..... mnogi oko njega jesu ali ON NJIE ......

E ti oko njega verovatno će pokušati da krenu Sanaderovim stopama ali se ja nadam da će pre ugledati ćorku nego inostranstvo ....

Tadić će u penziju ... da šeta po Kališu il Petrovaradinu gde će mirno da provodi svoje penzionerske dane u Boljoj Srbiji koju će neko drugi , sposobniji , pametniji stvarati .......

kako on nije? jel su se svi njegovi prijatelji obogatili od sponzorskih i marketinskih ugovora drzavnih kompanija kao sto su EPS NIS TELEKOM SRBIJA GAS sa njihovim firmama?

jesu!

ko im je omogucio te stetne ugovore. Pa njihov drugar Boris Tadic

gledaj kako je pao Sanader i zna ces kako ce sutra da padne Tadic.


Glavni lopov u zemlji je Boris Tadic.

Saper i Krstic ne bi mogli nist ada urade da on prethodno ne obezbedi mogucnost za pljacku i logistiku

Primer: NIS dok je bio drzavni platio 20 miliona evra da se reklamira na televizijama. Koji ce djavo reklame nisu kao monopolisti ?
 
Неће, наш Бота ће да се уставотвори као доживотни...такве амбиције људи са сличним капацитетима ретко имају.
Чудо невиђено, нема то свако, какав Иво и боранија..
 
kako on nije? jel su se svi njegovi prijatelji obogatili od sponzorskih i marketinskih ugovora drzavnih kompanija kao sto su EPS NIS TELEKOM SRBIJA GAS sa njihovim firmama?

jesu!

ko im je omogucio te stetne ugovore. Pa njihov drugar Boris Tadic

gledaj kako je pao Sanader i zna ces kako ce sutra da padne Tadic.


Glavni lopov u zemlji je Boris Tadic.

Saper i Krstic ne bi mogli nist ada urade da on prethodno ne obezbedi mogucnost za pljacku i logistiku

Primer: NIS dok je bio drzavni platio 20 miliona evra da se reklamira na televizijama. Koji ce djavo reklame nisu kao monopolisti ?

Ma nece da padne Tadic....

Jesi li juce procitao da njemu Srbi jos uvek najvise veruju?

A i kome bi drugom?

PS. Morao sam opet da te prijavim...
 
e ne mogu da verujem B92 poceo da pusta komentare protiv tadica pazi ovo

Nadam se da ce jednog dana cela ova nasa vlada na celu sa predsednikom Tadicem da zavrsi isto kao i Sanader. Sve su resprodali i pokrali!
(Dejan, 10. decembar 2010 17:33)

i sto je najjace 448 ljudi preporucuje ovaj komentar a samo 23 je protiv z:D
 
kako on nije? jel su se svi njegovi prijatelji obogatili od sponzorskih i marketinskih ugovora drzavnih kompanija kao sto su EPS NIS TELEKOM SRBIJA GAS sa njihovim firmama?

jesu!

ko im je omogucio te stetne ugovore. Pa njihov drugar Boris Tadic

gledaj kako je pao Sanader i zna ces kako ce sutra da padne Tadic.


Glavni lopov u zemlji je Boris Tadic.

Saper i Krstic ne bi mogli nist ada urade da on prethodno ne obezbedi mogucnost za pljacku i logistiku

Primer: NIS dok je bio drzavni platio 20 miliona evra da se reklamira na televizijama. Koji ce djavo reklame nisu kao monopolisti ?

Vidi ovako ...ja sam LEGALISTA ... da bi se osudio da je pomagao kompaniji oko njega moraće da se nađu dokazi , ja te dokaze za sada ne vidim i ne znam .... ako se pojave , onda OK ...u tom slučaju ...pravac Ćorka ... ali dok se nedokaže ništa ....

Takođe rekao bih da mu se ne može prebaciti da im je " NEČINJENJEM" omogućio da se obogate .......jer u njegovoj nadležnosti nije borba protiv kriminala ....neki ministri bi mogli da odgovaraju po tom osnovu eventualno ...
 

Back
Top