Da li ce Srbi osnovati Dusanovo carstvo?

Je,ma nisu ali kad se dogodi onda će vam opet ustaše bit krivi:hahaha:
to su vama uvek Srbi krivi za sve...mi ne funkcionišemo tako...krivi će nam biti naši političari od Miloševića, preko dosmanlija, do Vučića...jedino ljudi neće da krive sebe što su ih glasali i dovodili na vlast i držali na vlasti....kult ličnosti će nas upropastiti a ne nekakviHrvati sa kojima nikakve veze više nemamo...
 
to su vama uvek Srbi krivi za sve...mi ne funkcionišemo tako...krivi će nam biti naši političari od Miloševića, preko dosmanlija, do Vučića...jedino ljudi neće da krive sebe što su ih glasali i dovodili na vlast i držali na vlasti....kult ličnosti će nas upropastiti a ne nekakviHrvati sa kojima nikakve veze više nemamo...

slobodan-slobo.jpg
 
to su vama uvek Srbi krivi za sve...mi ne funkcionišemo tako...krivi će nam biti naši političari od Miloševića, preko dosmanlija, do Vučića...jedino ljudi neće da krive sebe što su ih glasali i dovodili na vlast i držali na vlasti....kult ličnosti će nas upropastiti a ne nekakviHrvati sa kojima nikakve veze više nemamo...
Gledam večernje vjesti i ni jednom nije spomenut jugo-istočni susjed ali jeste jedanput Vojvodina.To je divno da su vas preboljeli i naši crveni!
 
ти дезертери су вам 4 године држали трећину ндхазије, ништа им нисте могли док вам није дошао нато газда :mazipsa:

што се тиче теме, види се да вам Душаново Царство посебно такне коњушарске комплексе
Ti dezerteri su dobijali svakog dana nove trupe jednako nesposobnih, ali brojnih dragovoljaca iz Srbije i što je još bitnije, cijelu silu teškog naoružanja, svu logističku potporu, novčanu pomoć itd.

Malo si fulao. Zašto bi se nas ticalo Dušanovo Carstvo?! Što se mene tiče, slobodno ga obnovite. :ok:
 

Back
Top