Da li će se Šešelj živ vratiti iz Haga??

Da li ce se Seselj ziv vratiti iz Haga??

• Da

• Ne

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Sad vec "glupas luposti"!!

Tako je, sine, cuvaj veru, ne daj da se poljulja nimalo :mrgreen:
A jel se vi bar nekad zapitate, onako, kad naidje neki talas razuma, sunce ti, da nas on nije pre.ebo?

Neki crv sumnje, jel proradi kod vas ikada, ili ste totalno bespomocni da se oduprete velikom geniju?
Jeste li, onako, malo sami istrazivali. Ja da sam toliko zaslepljen, morao bih malo da kopam da vidim da nisam u zabludi mozda ? :think:

Tako je, sine, cuvaj veru, ne daj da se poljulja nimalo :mrgreen:
A jel se vi bar nekad zapitate, onako, kad naidje neki talas razuma, sunce ti, da nas on nije pre.ebo?

Neki crv sumnje, jel proradi kod vas ikada, ili ste totalno bespomocni da se oduprete velikom geniju?
Jeste li, onako, malo sami istrazivali. Ja da sam toliko zaslepljen, morao bih malo da kopam da vidim da nisam u zabludi mozda ? :think:

Genije, ko kaze da u nama "zaslepljenima"
sumlja nije postojala!!

Haha! Naravno da nema ljutnje... Pa licno znam coveka koji je bio na polozaju za vreme rata u nekom selu gde postoje pravoslavne porodice Seselj. Takodje procitaj naslove njegovih knjiga, ne moras cele. Itd, itd...

Pa ja ti pricam, al ne vredi. Pazi, prvo naslovi knjiga mu odisu mrznjom prema raznim licnostima. I ja se slazem da su vecina navedenih u tim naslovima bagra. Ali, znas, mora da ima sto zvucniji naslov, pa ga on tako zacini malo erotsko-koljackim pojmovima kako bi ubedio svoje citaoce da je rec o Srbinu nevidjenih razmera.

Hoces da se kladimo da cemo da nadjemo nekog ko se preziva Pavelic i u Srbiji i koji sebe smatra najvecom Srbendom. Evo, ja sam za opkladu :ok:

Ja ti to i kazem, mogao bi sad i Pavelic da napise gomilu takvih knjiga i onda biste ga smatrali najvecim Srbinom. :roll:

Мислим да хоће и то зато што су ЕУропљани пласнки створили ситуацију подељености СРС где ће две струје да се сукобе.Тако би могли да изазову општи хаос.То је све последица наклона про ЕУ политици,јер да није,не би дошло до поделе.

Back