Da li ce se Djilasov savez javiti po pitanju Ukrajine ili cekaju stav Vucica

Upadljivo cutanje, ne samo Cute, vec i Marinike Cobanu Tepic. Od te hrabre zene sam ocekivao da zauzme stav. Ispada da oni cekaju sta Vucic misli. Jos jednom nepotrebno bacaju sumnje da su saradnici sto nije potrebno. Kazite slobodno jer sloboda i pravda.

Ниси знао да Ћута није у Ђиласовом сојузу?
 
Upadljivo cutanje, ne samo Cute, vec i Marinike Cobanu Tepic. Od te hrabre zene sam ocekivao da zauzme stav. Ispada da oni cekaju sta Vucic misli. Jos jednom nepotrebno bacaju sumnje da su saradnici sto nije potrebno. Kazite slobodno jer sloboda i pravda.
Патак, немој да лагиш, то није лепо. "Криво седи, право беседи", каже наша Србијанска народна пословица!


Што се тиче Ћуте:

Koalicija Moramo izrazila solidarnost sa građanima Ukrajine



Што се тиче OOUR-a Уједињени Ђилас, улоге портпарола предузећа преузели су овог пута шефица одељења наменске (прислушни апарати и друга опрема) другарица Zdravka П., референт Друга Ђида друг Лут(k)овац, као и нижа референткиња другарица Ракић:

Ponoš o krizi u Ukrajini: Vojno rešenje neprihvatljivo

Lutovac i Rakić osudili kršenje međunarodnog prava




edit: Патак види, твоја Zavijetnica пали svijeću за Путинову Русију која ће нестати у вихору револуције:


1645785686573.png
 
Poslednja izmena:
Патак, немој да лагиш, то није лепо. "Криво седи, право беседи", каже наша Србијанска народна пословица!


Што се тиче Ћуте:

Koalicija Moramo izrazila solidarnost sa građanima Ukrajine



Што се тиче OOUR-a Уједињени Ђилас, улоге портпарола предузећа преузели су овог пута шефица одељења наменске (прислушни апарати и друга опрема) другарица Zdravka П., референт Друга Ђида друг Лут(k)овац, као и нижа референткиња другарица Ракић:

Ponoš o krizi u Ukrajini: Vojno rešenje neprihvatljivo

Lutovac i Rakić osudili kršenje međunarodnog prava




edit: Патак види, твоја Zavijetnica пали svijeću за Путинову Русију која ће нестати у вихору револуције:


Pogledajte prilog 1109045

Bolje da su ćutali...mislim za njih.
 
Upadljivo cutanje, ne samo Cute, vec i Marinike Cobanu Tepic. Od te hrabre zene sam ocekivao da zauzme stav. Ispada da oni cekaju sta Vucic misli. Jos jednom nepotrebno bacaju sumnje da su saradnici sto nije potrebno. Kazite slobodno jer sloboda i pravda.
Slabo ima r*soguza, ono malo što ima nisu za njih zbog toga, ove građanske ne interesuje da li postoje i jedni i drugi na mapi iako pro forme podržavaju Ukrajinu jer je to sad IN u svetu. Zato ne moraju. A i da se izjasne za njihove glasače je to negde pri dnu liste prioriteta,neće ništa promeniti.


Samo za razliku od AV-a imali bi verovatno dovoljno mozga da su na vlasti da kažu prvog sata invazije "poštujemo teritorijalni integritet Ukrajine i pozivamo obe strane da pregovorima reše otvorena pitanja...bla,bla" i nikome ništa.

Ali pošto ovaj tvoj dramoser mora da pravi predstavu od svega, prenemaže se danima, eno ide sad i kod patrijarha taj veliki vernik., sada sledi sex sa jedne strane kako god odluči jer su ga već nanišanili.

A odlučio se po nezvaničnim informacijama da svojim ipak većinskim r*soguzima ne kvari tanana osećanja pred izbore sada kada su u orgazmičnoj extazi zbog mrtvih Ukrajinaca. Onaj interesni deo SNS ionako trenutno nije briga ali biće uskoro jer će se interesi značajno promeniti kada krenu da mu zavrću jajca a i pristupne fondove i investicije,pa baš i ne bude mogao da ih zadrži. Sve u svemu ide mu kraj režima polako iali sigurno, ali samo da vidimo koju cenu ćemo svi platiti do tada. A neće biti jeftino.
 
Па наравно да морају да сачекају Алеков став, како би заузели супротни. Овако могу да се излете, па да се, не дај Боже, ставови по овом битном питању поклопе. А онда би уследила апокалипса.
Јел` то за вашу СНС причаш? Колико видим, само ваша СНС чека став Пиццццццоустог. Још нису изашли са званичним партијским саопштењем.
 
Колико видим, само твоја СНС чека став Пиццццццоустог.

Осим тебе и пар лудака, колико видим да се нико није изјашњавао. Тако да многи чекају пич.коустог. Јер је најбоље да он изнесе став, па да се буде против тога. Све остало је превелики ризик за политичке медиокритете који су остали на нивоу приче о еко-џихаду, љубљењу траве и грљењу дрвећа.
 
Осим тебе и пар лудака, колико видим да се нико није изјашњавао. Тако да многи чекају пич.коустог. Јер је најбоље да он изнесе став, па да се буде против тога. Све остало је превелики ризик за политичке медиокритете који су остали на нивоу приче о еко-џихаду, љубљењу траве и грљењу дрвећа.

Сви су се изјаснили. Буквално сви.
Осим Вучића који још драмосери.
 
Осим тебе и пар лудака, колико видим да се нико није изјашњавао.
Па није истина јбга, лажеш као и обично. И то болесно лажеш, јер сам вам горе поставио званична саопштења како коалиције Морамо, тако и Уједињеног Ђиласа, а која су издата још јуче увече. Изјаснили су се и други, но је Патак питао само за наведене (као шатро не зна да су издали саопштења).
 
Сви су се изјаснили. Буквално сви.
Осим Вучића који још драмосери.
Капирам да не капираш реч буквално, када је тако користиш, али опет, ниси ти крив што си такав какав си. И шта кажу буквално сви о овоме што се догађа. Идемо ли у прве борбене редове за Украјинце или Русе.
 
Капирам да не капираш реч буквално, када је тако користиш, али опет, ниси ти крив што си такав какав си. И шта кажу буквално сви о овоме што се догађа. Идемо ли у прве борбене редове за Украјинце или Русе.

Пробај на www.google.com да нађеш ставове различитих политичких фактора.


Једино за Вучића још немамо званичан став, има неких незваничних информација. Сви остали су се изјаснили. И Ђилас ДОО, и Морамо, и Радуле, и Бошко, и Тадић...сви, сви, сви....само Вучић још ћути и чека истраживање јавног мнења.
 
Сви су се изјаснили. Буквално сви.
Осим Вучића који још драмосери.
Замисли Немачка подржала Нато а Белорусија Русију... баш чудно. :mrgreen: Наша тренутна позиција је специфична и треба још неко време да останемо неутрални, а онда зна се...у војни савез са Русијом! И браћа Украјинци ће схватити да је и за њих тако најбоље...
 
I dalje mi nije jasno zašto bi bilo ko od Srba imao bilo kakav stav po pitanju problema dveju zemalja, sa kojima se ni ne graničimo?

Замисли неки Шпанац се јави и каже "и даље ми није јасно зашто би било ко од Шпанаца имао став по питању проблема Србије и НАТО агресије и односа Србије са покрајином Косово и Метохија"?

Можда зато што су сви ти случајеви повезани. Каталонија, Косово и Метохија, Тајван, Доњецк, Луганск, Фарска Острва...итд..итд...
 
Замисли неки Шпанац се јави и каже "и даље ми није јасно зашто би било ко од Шпанаца имао став по питању проблема Србије и НАТО агресије и односа Србије са покрајином Косово и Метохија"?

Можда зато што су сви ти случајеви повезани. Каталонија, Косово и Метохија, Тајван, Доњецк, Луганск, Фарска Острва...итд..итд...

Nisu povezani.
 
Пробај на www.google.com да нађеш ставове различитих политичких фактора.


Једино за Вучића још немамо званичан став, има неких незваничних информација. Сви остали су се изјаснили. И Ђилас ДОО, и Морамо, и Радуле, и Бошко, и Тадић...сви, сви, сви....само Вучић још ћути и чека истраживање јавног мнења.

Алтеру, морам да ти се извинем, пробао сам овај твој гоогле.цом и нашао сам заиста саопштења, не буквално свих, али неколицине странака. Видео сам и ову коалицију "Морамо" да нешто осуђују и пресуђују. Па да те питам као човека који познаје ствари, планирају ли неке блокаде саобраћајница у Украјини, зна ли се шта.
 
Алтеру, морам да ти се извинем, пробао сам овај твој гоогле.цом и нашао сам заиста саопштења, не буквално свих, али неколицине странака. Видео сам и ову коалицију "Морамо" да нешто осуђују и пресуђују. Па да те питам као човека који познаје ствари, планирају ли неке блокаде саобраћајница у Украјини, зна ли се шта.
Ево и лидер LSV (са вама у коалицији у АП Војводини) осудио, а јуче је агресију осудио и лидер LDP-a:

 

Back
Top