Да ли ће се Црногорци сетити да су Срби сад кад је туристичка сезона пукла?

на жалост, мораћемо да вас пустимо да то решите грађанским ратом.
Neprijatelji priželjkuju da se to desi ali mala je vjerovatnoća zato što se većina naroda ujedinila protiv režima, a režim nema snage da krene protiv naroda.
 
Mita Komita--Mito,sta da radimo sa tobom.? Ti si nemoguce tvrdoglav,i zaista bukvalno ne znam,kako da ti nekako izmenimo tvoja pogresna misljenja.
Radi se naime,o Crnogorcima.Ti stalno padas na istu gresku.Zapamti vec jednom.Crnogorci nisu Srbi.I ne mogu biti,jer je Crnogorski narod,stariji narod
od Srpskog naroda.Nas najmanje 9O% koji slovima da smo Srbi,postali su od Crnogoraca,koji su nekada dosli u Srbiju i tu ostali.Dakle nikada vise,
ne postavljaj to pitanje,kada su Crnogorci reci da su Srbi.Upamti Mito.Nikada to neces cuti,jer nema rezona da cujes nesto sto ne postoji.Mi Crnogorci,
i vi Srbi,imamo slican jezik i.......nista vise,veruj mi na rec.!



Nema cistijih Srba od Crnogoraca i Hercegovaca. Zapamti to.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ništa čudno i kod vas imate raznih Čeda, Čanaka, Malih, Delića, Labusa ... prodaju se za pare, privilegije i tako je bilo više-manje kroz istoriju.

Упркос томе, код нас у Србији никада није и никада неће бити донета нити једна одлука на штету Црне Горе. Тек да напоменем.
 
Упркос томе, код нас у Србији никада није и никада неће бити донета нити једна одлука на штету Црне Горе. Тек да напоменем.
Narod bolje razumije probleme naroda u Crnoj Gori za razliku od političke elite gdje su skoro sve vlasti u Srbiji podržavale režim Mila Đukanovića.
 
Crnogorci su svakako Srbi, ali čekam da vidim kako će reagovati Hrvati, oni osim turističke sezone nemaju ništa :whistling:
Da mafijaška tvorevina u brdima ionako živi od gudre , šverca i pranja para , a ustaše su pukle,mogu da se jebu bez turizma ko za vreme rata .
 
Narod bolje razumije probleme naroda u Crnoj Gori za razliku od političke elite gdje su skoro sve vlasti u Srbiji podržavale režim Mila Đukanovića.

Ти баш не разумеш шта ја пишем или нећеш да разумеш. Црна Гора је Србији нанела штету а супротан случај још није забележен, без обзира на режим.
 
Ти баш не разумеш шта ја пишем или нећеш да разумеш. Црна Гора је Србији нанела штету а супротан случај још није забележен, без обзира на режим.
Mislite na Montenegro?! Crna Gora je narod koji vidite na litijama ili narod koji podržava litije, to je istinska Crna Gora za razliku od marionetske vlasti koja je suprotnost Crnoj Gori i predstavlja Montenegro.
Ko je iz Srbije podržao "državni udar" i pomogao Milu Đukanoviću da dobije parlamentarne izbore?!
 
Mislite na Montenegro?! Crna Gora je narod koji vidite na litijama ili narod koji podržava litije, to je istinska Crna Gora za razliku od marionetske vlasti koja je suprotnost Crnoj Gori i predstavlja Montenegro.
Ko je iz Srbije podržao "državni udar" i pomogao Milu Đukanoviću da dobije parlamentarne izbore?!

Монтенегро је на власти већ деценијама а за то вам није Србија крива, погледајте се мало у зрцало.
 
Da mafijaška tvorevina u brdima ionako živi od gudre , šverca i pranja para , a ustaše su pukle,mogu da se jebu bez turizma ko za vreme rata .
ne mora da znaci.Kjudi su stoka, i cim u Maju prestane opasnost krenuce masovno da uplacuju odmore,preziveli su koronu pa da proslave.
Licno pucam da ce krajem Maja biti takva ponuda da se pokrije sezona,da ce se letovati za 20% jeftinije nego inace.Naravno,pri tome ne mislim na te dve jadranske vukojebine
 
ne mora da znaci.Kjudi su stoka, i cim u Maju prestane opasnost krenuce masovno da uplacuju odmore,preziveli su koronu pa da proslave.
Licno pucam da ce krajem Maja biti takva ponuda da se pokrije sezona,da ce se letovati za 20% jeftinije nego inace.Naravno,pri tome ne mislim na te dve jadranske vukojebine
Moj drug radi sa Grcima , valja apartmane našim agencijama po tim selendrema Paralijama ,Leptokarijama i slično ,kaže tamo svi pričaju da će to sve za mesec-dva proći , kao opušteno sve ,al bojim se da je qurac opušteno i da neće tako brzo proći ,ni virus ,ni zabrana putovanja .
 
Монтенегро је на власти већ деценијама а за то вам није Србија крива, погледајте се мало у зрцало.
Najveći centar Montenegrina je Srbija.
Skoro sve srpske Vlade su podržavale režim Mila Đukanovića.
Da ne bude da ga je samo Srbija odnosno politička elita u Srbiji politički i logistički podržavala već je imao podršku i od Milorada Dodika kao i političku, finansijsku i logističku podršku Kremlja.
 
Moj drug radi sa Grcima , valja apartmane našim agencijama po tim selendrema Paralijama ,Leptokarijama i slično ,kaže tamo svi pričaju da će to sve za mesec-dva proći , kao opušteno sve ,al bojim se da je qurac opušteno i da neće tako brzo proći ,ni virus ,ni zabrana putovanja .
hoce,na plus 25 virus usporava,probleme ocekuju na jesen
 
Dobio si neke odgovore kako zvanična Srbija pomaže antinarodni i marionestski režim u Crnoj Gori.

Женско сам и не знам шта Србија више треба да учини па да је мало избаците из уста. Друга сте држава и тако се владајте.
 

Back
Top