- Poruka
- 5.913
Уколико НАТО или сама Америка одлучи да интервенише војно у Либији да ли ће Русија Гадафија пустити низ воду као што је Јељцин урадио са Милошевићем или ће му пружити војну и сваку другу помоћ?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Уколико НАТО или сама Америка одлучи да интервенише војно у Либији да ли ће Русија Гадафија пустити низ воду као што је Јељцин урадио са Милошевићем или ће му пружити војну и сваку другу помоћ?
Уколико НАТО или сама Америка одлучи да интервенише војно у Либији да ли ће Русија Гадафија пустити низ воду као што је Јељцин урадио са Милошевићем или ће му пружити војну и сваку другу помоћ?

neće. Ja mislim da će rusija cela komplet poginuti za gadafija.

zasto bi mu rusija pruzila bilo kakvu pomoc??
Већ је пустила низ воду.Уколико НАТО или сама Америка одлучи да интервенише војно у Либији да ли ће Русија Гадафија пустити низ воду као што је Јељцин урадио са Милошевићем или ће му пружити војну и сваку другу помоћ?
zasto bi mu rusija pruzila bilo kakvu pomoc??
Već ga je izdala http://www.google.rs/url?sa=t&sourc...sg=AFQjCNGzqvnz72J8e1XFHux96rGJfoUphQ&cad=rja mada to i nije neka izdaja,kao ni ono 99. jer Rusi nisu dužni da brane neke Libije , Srbije i ostale banana republike hiljadama kilometara udaljene od njihove zemlje .

Niti su sposobni to da urade pa čak ni da sačuvaju sopstveni teritorijalni integritet.Već ga je izdala http://www.google.rs/url?sa=t&sourc...sg=AFQjCNGzqvnz72J8e1XFHux96rGJfoUphQ&cad=rja mada to i nije neka izdaja,kao ni ono 99. jer Rusi nisu dužni da brane neke Libije , Srbije i ostale banana republike hiljadama kilometara udaljene od njihove zemlje .
Већ је пустила низ воду.
Није је нешто нарочито држала ни до сад
Не ради се ту ни о каквим издајама, већ је, напросто, Русији нешто друго пречи интерес.
Био и 1999, као и сада, тако да то није ни имало много везе с пијаним Јељцином.
Уколико НАТО или сама Америка одлучи да интервенише војно у Либији да ли ће Русија Гадафија пустити низ воду као што је Јељцин урадио са Милошевићем или ће му пружити војну и сваку другу помоћ?

Niti su sposobni to da urade pa čak ni da sačuvaju sopstveni teritorijalni integritet.
Уколико НАТО или сама Америка одлучи да интервенише војно у Либији да ли ће Русија Гадафија пустити низ воду као што је Јељцин урадио са Милошевићем или ће му пружити војну и сваку другу помоћ?
Због стратешке контроле ресурса, конкретно нафте. Уколико НАТО окупира Иран и сруши Чавеза у Венецуели, што је прилично извесно, онда ће 90% светских резерви нафте бити у западним рукама. Због тога би се требала замислити и Кина, још у већој мери него Русија. Ако Либија, Иран и Венецуела постану прозападне, Кини прети несташица нафте, тј. плаћаће је по веома високој цени.
Mislim da bi mu Rusija trebala pomoci, ali nece. Libija Rusiji nije nikakva konkurencija, potrosaca ima dosta, a rezerve su pri kraju. E sad to sto usicare na povecanu cene nafte, dugorocno nije neka korist. Kad Ameri porobe jednu po jednu drzavu sve redom, na kraju ce im i Rusija ostati kao lak plen. Ovi glupi politicari najjacih drzava poput Rusije. Kine, Indije i jos nekih, jos nisu ukapirali da im je jedini spas da se udruze protiv svetskog zla zvanog Amerika
to je naravno glupost, jer je Gadafi vec bio americki covek i pod kontrolom zapadnih vlada.
znaci rusija nema sta da izgubi ako gadafi padne, naprotiv, ima sanse da u haosu za sebe napravi bolju poziciju.
i ben ali i mubarak i gadafi su bili zapadni pioni.