Да ли ће Русија издати Гадафија као што је издала Милошевића?

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Уколико НАТО или сама Америка одлучи да интервенише војно у Либији да ли ће Русија Гадафија пустити низ воду као што је Јељцин урадио са Милошевићем или ће му пружити војну и сваку другу помоћ?
 
Rusija nije zastitnik Gadafija kao sto nije bila ni Milosevica. Gadafi celokupnu naftu prodao: Nemcima, Italiji, SAD i Engleskoj. Zasto bi se onda Rusija nesto brecala oko njega? I sam Gadafi kaze da ga je razocarao zapad a ne Rusija, celokupne rezerve je stavio u zapadne banke, milijarde. Jedino sto Rusiju zanima je da kriza sto duze traje, da se amerikanci ukljuce i sto vise krvare i da se kriza preseli u Saudijisku Arabiju.
Milosevic je bio americki covek sve do 1997 a onda je nesto pokusao sa okretanjem kada je video da su ga ovi pustili niz vodu. Ali ne ide to tako.
 
Уколико НАТО или сама Америка одлучи да интервенише војно у Либији да ли ће Русија Гадафија пустити низ воду као што је Јељцин урадио са Милошевићем или ће му пружити војну и сваку другу помоћ?

nego štaće...
 
Уколико НАТО или сама Америка одлучи да интервенише војно у Либији да ли ће Русија Гадафија пустити низ воду као што је Јељцин урадио са Милошевићем или ће му пружити војну и сваку другу помоћ?

zasto bi mu rusija pruzila bilo kakvu pomoc??
 
БоТа ће да помогне ненаоружане демонстранте против Гадафија и ако Бог да ШуНАТОвца да им чува арсенал са муницијом (чувени Министар војни са надмком буумм-буумм):

20110302_LIBYA-slide-YZJW-jumbo.jpg
 
zasto bi mu rusija pruzila bilo kakvu pomoc??

Руси имају великих пословних интереса у Либији - али и они су га позвали да не употребљава силу против демонстраната али су се у оквиру санкција сложили једино ДА СЕ У ЛИБИЈУ НЕ ИСПОРУЧУЈЕ ОРУЖЈЕ - али знајући западни олош ОНИ ЋЕ СИГУРНО ИСПОРУЧИВАТИ ОРУЖЈЕ ДЕМОНСТРАНТИМА...
 
Уколико НАТО или сама Америка одлучи да интервенише војно у Либији да ли ће Русија Гадафија пустити низ воду као што је Јељцин урадио са Милошевићем или ће му пружити војну и сваку другу помоћ?
Већ је пустила низ воду.
Није је нешто нарочито држала ни до сад

Не ради се ту ни о каквим издајама, већ је, напросто, Русији нешто друго пречи интерес.
Био и 1999, као и сада, тако да то није ни имало много везе с пијаним Јељцином.
 
zasto bi mu rusija pruzila bilo kakvu pomoc??

Због стратешке контроле ресурса, конкретно нафте. Уколико НАТО окупира Иран и сруши Чавеза у Венецуели, што је прилично извесно, онда ће 90% светских резерви нафте бити у западним рукама. Због тога би се требала замислити и Кина, још у већој мери него Русија. Ако Либија, Иран и Венецуела постану прозападне, Кини прети несташица нафте, тј. плаћаће је по веома високој цени.
 
Već ga je izdala http://www.google.rs/url?sa=t&sourc...sg=AFQjCNGzqvnz72J8e1XFHux96rGJfoUphQ&cad=rja mada to i nije neka izdaja,kao ni ono 99. jer Rusi nisu dužni da brane neke Libije , Srbije i ostale banana republike hiljadama kilometara udaljene od njihove zemlje .

Русија осуђује власти Либије за примену оружане силе против цивила, - изјавио је шеф МИП РФ Сергеј Лавров. У телефонском разговору с либијским колегом Мусом Кусом

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Већ је пустила низ воду.
Није је нешто нарочито држала ни до сад

Не ради се ту ни о каквим издајама, већ је, напросто, Русији нешто друго пречи интерес.
Био и 1999, као и сада, тако да то није ни имало много везе с пијаним Јељцином.

Обиће им се тај пречи интерес о главу. Одбранили су се од Наполеона, савладали су Хитлера, али трећи пут и Бог помаже.
 
Уколико НАТО или сама Америка одлучи да интервенише војно у Либији да ли ће Русија Гадафија пустити низ воду као што је Јељцин урадио са Милошевићем или ће му пружити војну и сваку другу помоћ?

Милошевића су створили Американци и они су га пустили низ воду и убили, као и Садама, уосталом. Руси немају ништа са тим...:)
 
Niti su sposobni to da urade pa čak ni da sačuvaju sopstveni teritorijalni integritet.

Није ни чудно, имају дупло већу територију од САД на десет пута неповољнијем геостратешком положају. Међутим, не значи да нису способни да добро наоружају Пуковника, не треба чак ни да му поклањају оружје, он ће га сам купити и добро платити, све што треба да раде је да игноришу ембарго на оружје.
 
Уколико НАТО или сама Америка одлучи да интервенише војно у Либији да ли ће Русија Гадафија пустити низ воду као што је Јељцин урадио са Милошевићем или ће му пружити војну и сваку другу помоћ?

Каква ,бре, Русија? Па, јесу ли гласали за санкције или су уложили вето?
У Русији су глобалистичке власти, које су у тесној сарадњи са Ватиканом, и од њих се не може очекивати ништа.


Ево ти ДОКАЗ да је Медведев, тј. руска власт, глобалистичка која ради на пројекту новог светског поретка. Још 2009 г. је најавио нову "супернационалну (глобалну)валуту" на којој пише "јединство у различитости":


Према томе, они који се још увек уздају у руске власти живе у илузији. Ради се о истим властима као и у ЕУ. Дакле, мора смена у Русији да би дошло до заокрета, али то није нешто што ће се десити.
 
Mislim da bi mu Rusija trebala pomoci, ali nece. Libija Rusiji nije nikakva konkurencija, potrosaca ima dosta, a rezerve su pri kraju. E sad to sto usicare na povecanu cene nafte, dugorocno nije neka korist. Kad Ameri porobe jednu po jednu drzavu sve redom, na kraju ce im i Rusija ostati kao lak plen. Ovi glupi politicari najjacih drzava poput Rusije. Kine, Indije i jos nekih, jos nisu ukapirali da im je jedini spas da se udruze protiv svetskog zla zvanog Amerika
 
Због стратешке контроле ресурса, конкретно нафте. Уколико НАТО окупира Иран и сруши Чавеза у Венецуели, што је прилично извесно, онда ће 90% светских резерви нафте бити у западним рукама. Због тога би се требала замислити и Кина, још у већој мери него Русија. Ако Либија, Иран и Венецуела постану прозападне, Кини прети несташица нафте, тј. плаћаће је по веома високој цени.

to je naravno glupost, jer je Gadafi vec bio americki covek i pod kontrolom zapadnih vlada.
znaci rusija nema sta da izgubi ako gadafi padne, naprotiv, ima sanse da u haosu za sebe napravi bolju poziciju.
i ben ali i mubarak i gadafi su bili zapadni pioni.
 
Mislim da bi mu Rusija trebala pomoci, ali nece. Libija Rusiji nije nikakva konkurencija, potrosaca ima dosta, a rezerve su pri kraju. E sad to sto usicare na povecanu cene nafte, dugorocno nije neka korist. Kad Ameri porobe jednu po jednu drzavu sve redom, na kraju ce im i Rusija ostati kao lak plen. Ovi glupi politicari najjacih drzava poput Rusije. Kine, Indije i jos nekih, jos nisu ukapirali da im je jedini spas da se udruze protiv svetskog zla zvanog Amerika

Не верујем да су глупи, пре ће бити да су злонамерни, то јест да не заступају интересе тих земаља којим владају већ неких других.
 
to je naravno glupost, jer je Gadafi vec bio americki covek i pod kontrolom zapadnih vlada.
znaci rusija nema sta da izgubi ako gadafi padne, naprotiv, ima sanse da u haosu za sebe napravi bolju poziciju.
i ben ali i mubarak i gadafi su bili zapadni pioni.

То су Моторне лажи, да је Гадафи амерички човек не би га Запад рушио и припремао војну акцију.
 

Back
Top