- Poruka
- 139.135
ako zvezda pobedi grobari idu u ligu evropa a ako izgubi idu u ligu konferencija.
mislim znamo da ce ionako ispasti iz oba takmicenja posle prvih utakmica kao i ove sezone ali opet..
da li grobari navijaju za zvezdu da bi imali bolje takmicenje u evropi?
p.s.
drugo pitanje je..kakv je osecaj grobarima kad njihov status zavisi od zvezde?
mislim znamo da ce ionako ispasti iz oba takmicenja posle prvih utakmica kao i ove sezone ali opet..
da li grobari navijaju za zvezdu da bi imali bolje takmicenje u evropi?
p.s.
drugo pitanje je..kakv je osecaj grobarima kad njihov status zavisi od zvezde?
