Da li ce Grobari navijati za Zvezdu u finalu Kupa?

tab503

Daj link
Administrator
Poruka
139.146
ako zvezda pobedi grobari idu u ligu evropa a ako izgubi idu u ligu konferencija.

mislim znamo da ce ionako ispasti iz oba takmicenja posle prvih utakmica kao i ove sezone ali opet..

da li grobari navijaju za zvezdu da bi imali bolje takmicenje u evropi?

p.s.
drugo pitanje je..kakv je osecaj grobarima kad njihov status zavisi od zvezde? :mrgreen:
 
ako zvezda pobedi grobari idu u ligu evropa a ako izgubi idu u ligu konferencija.

mislim znamo da ce ionako ispasti iz oba takmicenja posle prvih utakmica kao i ove sezone ali opet..

da li grobari navijaju za zvezdu da bi imali bolje takmicenje u evropi?

p.s.
drugo pitanje je..kakv je osecaj grobarima kad njihov status zavisi od zvezde? :mrgreen:
За нечастиву једино против Динама или Хајдука. Мада, данас је и то упитно. :mrgreen:
 
Upravo zbog ovakve konstatacije smo tu gde jesmo zato što se toliko mrzimo međusobno a fudbal i fudbalska liga nam padaju sve više i više.
Nije tačno.
Eto,to je izjavio jedan Boža Koprivica koji svoj klub voli sigurno do malena.Dakle,nije mu kriv nikakav sistem ili ne znam ni ja šta što se danas apostrofira kao međusobna mržnja između navijača Zvezde i partizana.
To je jednostavno tako i ko ne može da shvati taj će fudbal pratiti samo kada im voljeni klub (i reprezentacija) imaju uspehe i tada će biti najveći navijači.
Kada se to izuzme,po njima,ostaje bagra i huligani koji raspiruju mržnju.
Ja mogu da shvatim da se pljuju novinari koji to rade ali ako neko neki drugi klub mrzi,to nema veze ni sa stanjem u fudbalu,ni sa stanjem u državi.
Ja takođe nikada ne bih navijao za partizan i radovao sam kada su glodare istamburali šiptari ili kada im je kroacija uvalila 5 komada...to je tako bilo i tako će i ubuduće biti ;)
 
Nije tačno.
Eto,to je izjavio jedan Boža Koprivica koji svoj klub voli sigurno do malena.Dakle,nije mu kriv nikakav sistem ili ne znam ni ja šta što se danas apostrofira kao međusobna mržnja između navijača Zvezde i partizana.
To je jednostavno tako i ko ne može da shvati taj će fudbal pratiti samo kada im voljeni klub (i reprezentacija) imaju uspehe i tada će biti najveći navijači.
Kada se to izuzme,po njima,ostaje bagra i huligani koji raspiruju mržnju.
Ja mogu da shvatim da se pljuju novinari koji to rade ali ako neko neki drugi klub mrzi,to nema veze ni sa stanjem u fudbalu,ni sa stanjem u državi.
Ja takođe nikada ne bih navijao za partizan i radovao sam kada su glodare istamburali šiptari ili kada im je kroacija uvalila 5 komada...to je tako bilo i tako će i ubuduće biti ;)
Ja sam uvek bio za srpske klubove kad je Evropa u pitanju ... ne zanima me ko igra ali naravno da je Zvezda na prvom mestu.
 

Back
Top