Да ли ће Европа умети да пева као што је Тадић певао о њој?

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Једног лепог дана за једно 30 година кад постанемо чланица ЕУ, да ли ћемо од тога имати икакве користи? Да ли ћемо икада успети достићи стандард једне Словеније или Чешке, о развијеним државама и да не говоримо? Мени се ипак чини да нас чека судбина Грчке и Португала, с тим што ћемо ми банкротирати на знатно нижем нивоу, нешто попут Русије 1998. кад је имала мањи БДП од аустријског. Русија се донекле извукла захваљујући енергентима и сировинама, а уз помоћ чега ћемо се извући ми?
 

Back
Top