Da li ce Englezi da kupe utakmicu?

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.670
Srbija nije lak zalogaj . Da li ce Englezi prvo poluvremem d nagaze da vide da li ce lako sa Srbijom pa ako bude nereseno da li ce nazvati politicare u Srbiji i da kupe utakmicu? da li su i Za koliko su italijani kupili one kosarkaske utakmice kada ono jokic nije igrao citavu skoro cetvrtinu? mislim da je zicer da se igra na engleze eventualno nereseno u prvom

Ja ne gledam fudbal, ali zakljucujuci od ovog malo sto nacujem, ne treba nista da kupe, bolji su u fudbalu od nas 3 puta; nasa odbrana je busna jer nemamo bekove, a krila ne umeju da igraju na tim pozicijama i u toj funkciji na terenu.

Sad, ne mogu da kazem da sam ja to video, jer vise ne gledam fudbal, ali sudeci po prici ljudi, ovo je blizu istine.

Ja ne gledam fudbal, ali zakljucujuci od ovog malo sto nacujem, ne treba nista da kupe, bolji su u fudbalu od nas 3 puta; nasa odbrana je busna jer nemamo bekove, a krila ne umeju da igraju na tim pozicijama i u toj funkciji na terenu.

Sad, ne mogu da kazem da sam ja to video, jer vise ne gledam fudbal, ali sudeci po prici ljudi, ovo je blizu istine.
jesu bolji ali nekad ne ide pa ne ide i onda da li su nasi politicari alavi na pare?

Englezi nikada nisu osvojili prvenstvo Evrope i to ih baš žulja.

GP_A-cMWgAAQBPu.jpg

Srbija nije lak zalogaj . Da li ce Englezi prvo poluvremem d nagaze da vide da li ce lako sa Srbijom pa ako bude nereseno da li ce nazvati politicare u Srbiji i da kupe utakmicu? da li su i Za koliko su italijani kupili one kosarkaske utakmice kada ono jokic nije igrao citavu skoro cetvrtinu? mislim da je zicer da se igra na engleze eventualno nereseno u prvom
Englezi bi prodali i mamu i tatu... ali utakmicu mogu da kupe. Ale alave!

ako ti je dosadno
idi tucaj kamen negde
zdravo je kažu...

Tvoja baznija je šklj u fudbalu

Европско првенство изгледа постаде Кукуруз лига.. :idea:

BRUTALNA TUČA SRBA I ENGLEZA U NEMAČKOJ! Haos u centru grada pred utakmicu - leteli stolovi, stolice, flaše!​

16.06.2024. / 16:26

Intervenisale su policije dve države!
 Tuča Srba i Engleza u Nemačkoj pred utakmicu Evropskog prvenstva
Izvor: Twitter/printscreen

Navijači Srbije i Engleske potukli su se u Gelzenkirhenu nekoliko sati pred utakmicu svojih reprezentacija na Evropskom prvenstvu (21 čas). Na društvenim mrežama isplivali su snimci na kojima se vidi sukob navijača u jednom kafiću, iz kojeg su se odmah ostali gosti razbežali, a policija je hitno došla na mesto tuče i intervenisala.

"Leteli su stolovi, stolice, staklene flaše..., nemačka i engleska policija za suzbijanje nereda odmah je intervenisala", objavio je reporter Skaj sportsa.

Zbog ovakvih situacija, koje su se donekle i mogle predvideti, utakmica Srbija - Engleska proglašena je duelom visokog rizika i sigurno će policija uz pojačane snage pratiti stanje u gradu do utakmice i posle nje. Pogledajte snimak tuče u Gelzenkirhenu:

Back