Da li ce Dinkic otici u zatvor?

draksson

Iskusan
Poruka
5.674
Upravo na B92 u "Utisku nedelje" onaj Slobodan Ilic,
bivsi Drzavni sekretar ministarstva finansija,
kaze, masuci nekim papirima:

"ovo sto je Dinkic radio ima elemente krivicnog dela" :think:

Slobodan Ilic
95616_0811-slobodan-ilic-foto-fonet_f.jpg
 
Poslednja izmena:
Nikako da nam saopste ko su ti vladari Srbije iz senke?

Dinkic se nesto zadnjih dana mnogo ucutao,

verovatno sprema kontranapad kao poslanik od sutra u Skupstini!

Ма то ***** секташко боље да ћути - ево ове лопате у Утиску недеље говори О ПОЗИТИВНОМ ПРИМЕРУ КАДА СУ ЗАПОСЛИЛИ 120 (И СЛОВИМА СТО И ДВАДЕСЕТ ЖЕНА) - ТРЕБА ИХ ВЕШАТИ НА ТЕРАЗИЈАМА - А ГДЕ ЈЕ МИЛИОН ЉУДИ НА УЛИЦИ... мамицу им хохштаплерску секташку...

Схватите - У ПИТАЊУ ЈЕ СЕКТА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ко да га стрпа у затвор кад они који штите Динкића доводе своје про-еуропске партије на власт? Нема ко да га осуди. Бар још 5 година нећемо имати слободну српску власт, тако да од тога нема ништа.
 
quote_icon.png
Оригинал поставио draksson
Kaze Dragoljub Zarkovic da je Dinkic smenjen ne zbog podsticaja investitorima,

vec zbog kostatacije "da ni Cvetkovic ni Tadic ne vode vladu Srbije vec neko sa strane"



Пази кад је у праву !!!


Можда једини пут ....

То је само био случајни судар ИНТЕЕРЕСА........
 
Upravo na B92 u "Utisku nedelje" onaj Slobodan Ilic,
bivsi Drzavni sekretar ministarstva finansija,
kaze, masuci nekim papirima:

"ovo sto je Dinkic radio ima elemente krivicnog dela" :think:

Slobodan Ilic
95616_0811-slobodan-ilic-foto-fonet_f.jpg

A koji je ministar do sada bio uhapšen,Velja je kraduckao pa ništa,dok stoji pretnja nad Dinkićem ima da sedi u skupštini i da diže ruku.
Zašto su ga sklonili,zamerio se Tadićevim savetnicima?
 
Mislim da nece ljisica je to izvucice se i opet ce da bude neki faktor u buducoj vladi.

pa kad su mogli egipcani da uz srdacne pozdrave isprate svog presednika mubaraka (iako je zadnjih dana pobio 150 ljudi, iako je kairo napustio sa 70 milijardi dolara i ko zna sa cime jos), zasto bi onda srbi trazili dinkicevu glavu. u danasnjem svetu vazi pravilo da políticari mogu da rade sta im je volja, bice uvek zasticeni zakonom pa cak i kad ih narod revolucijom skine sa vlasti , oni mogu slobodno poneti sve sto su pokrali..........................................................................
 
pa kad su mogli egipcani da uz srdacne pozdrave isprate svog presednika mubaraka (iako je zadnjih dana pobio 150 ljudi, iako je kairo napustio sa 70 milijardi dolara i ko zna sa cime jos), zasto bi onda srbi trazili dinkicevu glavu. u danasnjem svetu vazi pravilo da políticari mogu da rade sta im je volja, bice uvek zasticeni zakonom pa cak i kad ih narod revolucijom skine sa vlasti , oni mogu slobodno poneti sve sto su pokrali..........................................................................

ajd da i ja tebe procitam a da mi ne skoci pritisak
 
pa kad su mogli egipcani da uz srdacne pozdrave isprate svog presednika mubaraka (iako je zadnjih dana pobio 150 ljudi, iako je kairo napustio sa 70 milijardi dolara i ko zna sa cime jos), zasto bi onda srbi trazili dinkicevu glavu. u danasnjem svetu vazi pravilo da políticari mogu da rade sta im je volja, bice uvek zasticeni zakonom pa cak i kad ih narod revolucijom skine sa vlasti , oni mogu slobodno poneti sve sto su pokrali..........................................................................


Da, ali ovde nije u pitanju narod vec drugi politicari,
koji traze glavu dojucerasnjeg kolege.

Narod je u ovoj a i u ostalim slicnim pricama u Srbiji samo nemi posmatrac,
medjusobnih razracunavanja oko plena, pozicija i ostalih interesa politicara.
 
A koji je ministar do sada bio uhapšen,Velja je kraduckao pa ništa,dok stoji pretnja nad Dinkićem ima da sedi u skupštini i da diže ruku.
Zašto su ga sklonili,zamerio se Tadićevim savetnicima?

Да ли си ти толико ЋОРАВ па не увиђаш ДА ЈЕ САЈЕНТОЛОШКА СЕКТА КОЈУ ПРЕДСТАВЉА ЛАБУС/ДИНКИЋ КРЕНУЛА У ОПЦИЈУ: СРБЕ НА СРБЕ, ТЈ. ЗАЈЕЧАР НА ВАЉЕВО И ВАЉЕВО НА ЗАЈЕЧАР - али зајеб*али су се... не зна стока Србе...
 
Back
Top