Da li ce danas Slovenija da "padne" i vaša prognoza

Stadion prave za Cecu i za mitinge da dovlače one njihove sendvičare a ne za fudbal. ;)
I dovlacice na 20km od centra Beograda svu tu rulju na taj stadion? Pa kad su stadioni tako dobri za mitinge sto ne prave na JNA ili Marakani?
Daleko efektnije je da dovedu rulju na miting na Trg Republike, Usce ili ispred zgrade Skupstine.

Stadion se pravi jer su izmestili sajam sa lokacije i u paketu sa stadinom ga grade na toj lokaciji, da se Vlasi ne dosete. Ovako je sva paznja koncentrisana na stadion (sta ce nam, kome treba, pa treba nam za repku, daleko je, nije vozice tramvaj do tamo...) a izmestanje sajma i prosirenje Beogarad na Vodi prodje kao po loju. Vlasi se nisu setili.

OK, dobice se koji % provizija i na stadion ali veca lova lezi u gradjevinskom zemljistu i kvm stanova na lokaciji BGD sajma.

e bez dezinformacija
Screenshot_20240620-190857-454.png

Pa posto su Danci dali gol Englezima te ih Englezi nece pobediti sa dva razlike (a trenutno je nereseno) Srbiji ostaje da mora da pobedu u zadnjem kolu.
A na zadnja dva svetska prvenstva smo morali da pobedimo u zadnjem kolu i znamo sta se desilo.
Interesuje me koje ce opravdanje ovaj put dileja iz Nisa da ima za neuspeh kao vodja reprezentacije.

Samo da podsetim da su nas ovi isti danci i to bez Eriksena nabili 3:0 u utakmici pred proslo svetsko prvenstvo. Tada smo mislim bili i osetno jaci i nabrijaniji vec sada.

Zaista ne znam kako mi mozemo na klupi sa diletantom Nislijom ove Dance poslati kuci, posebno zato sto ce njima verovatno odgovarati i neresen rezultat.
Danci su za klasu bolji. Nisam nikakav stručnjak kao i svi ovde ali kvalitetno su bolji u svakom segmentu Danci od Srbije.
Cenim da deset puta igramo sa Danskom, Srbija pobedila jednom ili dva puta, kad je Danskoj loš dan

Ljudi, ne očajavajte.
Srbija 100% ide doma, ali uvijek možete navijati za braću Hrvate koji prolaze skupinu.
Sada kada Bosančeros Dalić reklamira Zvijezda brand, ima majoneze u neograničenim količinama, a to znači da glavu može namastiti jače nego i sam Kusturica.

images

Što je Bosančerosova glava masnija, to su i sotonski papci reprezentacije podmazaniji.
Italija će kapitulirati pod naletima kopita zla, pazite što sam rekao.

Ja samo kazem da je to moguca solucija jer si pitao za matematiku koja kaze da mozemo i sa neresenim rezultatom protiv Danaca do drugog kruga EURO 2024. To je solucija, a bila bi najgora za srpski fudbal jer bi dileja iz Nisa ostao jos bar 2 godine na funkciji selektora.

Realno je da Englezi nisu sigurni u pobedu protiv Danaca, pogotovo sa 2 razlike, ja bih tu tipovao pre na neresen rezultat ili minimalnu pobedu Engleza. A pogotovo nisam siguran da ce nasi uspeti da igraju nereseno sa Dancima (u pobedu sam siguran da moze samo teskom slucajnoscu, na neku nasu frljoku i Danski raspad u napadu). A ko kaze da Englezi mogu i Slovence nabiti sa 2 razlike, pogotovo ako se opuste. Mada mislim da bi danasnje Slovence razbili sa minimalno takvom razlikom, plus sto nemaju takvu provaliju od sredine terena i odbrane kao Srbija.

No brzo cemo videti rezultat utakmice Engleska-Danska, te svo ovo pisanje moze biti samo bulaznjenje. A opet, sa pobedom protiv Danske (cak i da Slovenija pobedi Englesku) idemo dalje kao treci. Neverovatan splet okolnosti.
malo je hebeno kad počnemo sa nosiocem grupe, izgubiš i posle vijaš. sve bi bilo drugačije da smo krenuli sa slovencima i realno bi verovatno pobedili.
ali ne, nama se uvek namesti favorit u prvoj utakmici. čak bi i englezi drugačije igrali sa dancima. i skroz slika promenjena.

malo je hebeno kad počnemo sa nosiocem grupe, izgubiš i posle vijaš. sve bi bilo drugačije da smo krenuli sa slovencima i realno bi verovatno pobedili.
ali ne, nama se uvek namesti favorit u prvoj utakmici. čak bi i englezi drugačije igrali sa dancima. i skroz slika promenjena.
Nasi su sansu prokockali danas. U ovakvom formatu takmicenja, kada 4 treceplasirane ekipe iz grupa idu dalje, moras pobediti onoga ko je nize rangiran od tebe ako si ti trece rangirana reprezntacija u grupi. Danci su daleko bolji tim od Srbije i cupati se za prokockanu danasnju sansu protiv njih je imbecilno.

Obe preostale utakmice u grupi su u isto vreme i tu ni kod Danaca ni kod Engleza nema sta da se kalkulise sem ako ne gledaju na koga ce u prvoj utakmicu nokaut faze. No, sto je svojevremeno pokojni Mladen Delic govorio "lopta je okrugla", pitaju se i Slovenci nasi za nesto. Mada bi ja bio siguran da stavim ruku u vatru da nasi nece dalje.

Nasi su sansu prokockali danas. U ovakvom formatu takmicenja, kada 4 treceplasirane ekipe iz grupa idu dalje, moras pobediti onoga ko je nize rangiran od tebe ako si ti trece rangirana reprezntacija u grupi. Danci su daleko bolji tim od Srbije i cupati se za prokockanu danasnju sansu protiv njih je imbecilno.

Obe preostale utakmice u grupi su u isto vreme i tu ni kod Danaca ni kod Engleza nema sta da se kalkulise sem ako ne gledaju na koga ce u prvoj utakmicu nokaut faze. No, sto je svojevremeno pokojni Mladen Delic govorio "lopta je okrugla", pitaju se i Slovenci nasi za nesto. Mada bi ja bio siguran da stavim ruku u vatru da nasi nece dalje.
mišljenja sam da bi ipak sve drukčije bilo. nije to samo trčanje za loptom, psihološki je lakše i opuštenije kad počneš sa tri boda nego sa nulom. sa nulom kad kreneš svaka ti utakmica biti ili ne biti

Toliko nas je onaj Pavlović (2) kočio ...
Nisam mogao da verujem, čovek mirno stojeći prima loptu i mirno stojeći je šalje dalje ... Takvo ponašanje je samo pred trening, znači ni na treningu !

Postoji neka velika svađa u timu, i pored realnog nivoa, to nas unazađuje, unazađuje ...

Neko durenje, neki inat je u pitanju.
Приметна је несарадња између Митровића и Влаховића.
Митровић чека лопту коју треба да шутне на првву а Влаховић је штопује и онемогућује шут на прву за који се Митро већ спремио.
Није ова игра за нас, Пикси није једини селектор који је губио живце са волинама не урадивши ништа.
Једина смо репрезентација која личи на стони фудбал, непокретни хватачи лутајућих лопти.

Igraju koliko mogu i kako su vodjeni.To je njihov max u rrprezentaciji.Po klubovima gde se masno placeni moraju da trce i pokrivaju.Nas stari dobri mentalitet.
U Qataru je bilo bar golova i drame.Ovo je nesto sporo nepovezano neorganizovano.Smene generacije kao i svuda i kod hrvata isto.Stizu drugi igraci pitanje je organizacije i kvaliteta novih.Ocekivanja su nam nerealna sa ovakvim stilom i pristupom igri.Ali sto bi rekao Mladen Delic bese ,1984 kad je juga u zad sekundi dobila Bugare."Nema vise vremena za bilo sta'45minuta,12 sekundi...i RadanovicRadanovic pa ljudi moji da li je to moguce.Lopta je okrugla i nekada je potrebno i malo srece proguras se kad je kriza i posle te krene.Ali gledajuci ove dve tekme lici da nemamo snage i volje da dobijemo Dance.

Pa posto su Danci dali gol Englezima te ih Englezi nece pobediti sa dva razlike (a trenutno je nereseno) Srbiji ostaje da mora da pobedu u zadnjem kolu.
A na zadnja dva svetska prvenstva smo morali da pobedimo u zadnjem kolu i znamo sta se desilo.
Interesuje me koje ce opravdanje ovaj put dileja iz Nisa da ima za neuspeh kao vodja reprezentacije.
spasio ga onaj gol u 95 minutu. da taj nesrecni gol nije pao morao bi sve izgovora jos juce da spuca. ovako je nesto iskoristio, nesto ostalo za opravdavanje protiv danaca :kafa:

Uveo ponovo onog SMS-a sa dve leve, tromi igrači totalno, veliki problem sa srednjim redom i pasovima. Jović treba da igra od početka, Vlahović se dve utakmice nije video. Mitrović ima šansu-dve samo kad tadić igra, inače je kljusina troma. Ali ljudi ne očajavajte, nama treba 3-4 utakmice da se zalaufamo i gazimo sve. Piksi mora da promeni formaciju. Odbrana šuplja do zla boga, neka nam je bog upomoć protiv danske...Protiv danske se igra na sve ili ništa, kako kažu u reklami nikad ne otpisujte orlove lol

Danska 2 Srbija 1
Ovo je kraj za nase splavare
Nebitno.

Danska ne pripada samo vrhu evropskog i svetskog fudbala, ali Danska nije uopšte naša klasa. Oni su neopozivo u fudbalskom smislu iznad nas. Unakaziće nas, što su već i činili.
Mi zapravo kao nacija teško se mirimo sa činjenicom da smo fudbalski potpuno nebitni. Onda se tu možda i nepotrebno baca drvlje i kamenje na naše igrače, koji zapravo daju svoj maksimu. Oni ne mogu bolje i više. Na stranu što njihova selekcija, nije odluka samog selektora već nekih kriminalnih i političkih krugova. Ne menja mnogo na postignutim rezultatima.
Da se vratim nazad. Danska i Švajcarska su negde ista fudbalska kategorija. Selekcije iz drugog plana, koje vrlo lako mnogi iznenaditi i nositi se sa top reprezentacijama. Imaju siste, fudbalsku školu, koncept i u svakom trenutku kompaktnost na terenu. Mi smo dve kategorije ispod njih, sa dobrim selektorom možda jednu.
Švajcarci su nam to u dva navrata na teži način objasnili, samo što je nama bilo lakše da to svedemo na "šiptarsko provociranje Džake i Šaćirija", "reprezentacija Šiptara", od prostog uvažavanja da smo se namerili na mnogo jaču reprezentaciju.
Danci su nam u prijateljskoj objasnili gde je naše mesto, a nadam se da za par dana naše svođenje na realnu meru od strane Danaca, neće proći teško i izazvati nove traume napaćenoj naciji.

Znači Vidić na čelo FSS pre svega. Razjebeš ovaj kompletan truli fudbalski siste. Udaljiš mafiju. Nađeš nekog "limenog" i pustiš decu da se igraju, pa za jedno desetak godina možda i mi budemo izgledali kao Hrvati u fudbalu, mada se i njima crno piše. Ipak su to Srbi.

Back