Da li ce danas Slovenija da "padne" i vaša prognoza

Sta reci, sada protiv Danaca koji ce verovatno biti naostreni na maks.
Pa i meni kao laiku za trenerski poziv je lako reci da protiv Danaca ovako ne mogu da igraju. Moraju da igraju vise nazad, da ovaj debil od selektora u skladu sa tim napravi tim a ne da mu ga odredjuju novinari na konferencijama za stampu, a da se vrate ovom tipu igre od 65-tog minuta ako budu gubili. Jer cak sa neresnim rezultatom mozemo dalje (braco Englezi deljite sve sa 2 razlike). Znaci, ne smemo da izgubimo , kratko i jasno. A da li ce to onaj niski debil da ukapira nisam siguran.

Poslednja izmena:
Kad bude Vidic predsednik saveza, a Muslin trener(iako sam grobar,ali znam sta je kvalitet). Muslin koga su oterali, jer nije hteo da slusa savez i kojekakve po pitanju izbora igraca. Pa kad prodje tako godina, dve, bicu spokojan... Ovako za dan, dva, tri ne ocekujem nikakvu epohalnu promenu. Danas protiv Slovenije je razlika bila u tome sto oni imaju trenera, a mi ne...Sto su organizovani... Mi mozemo i da prodjemo grupu, ali i to samo produzava agoniju...

IMG_20240620_175951.jpg

Kad bude Vidic predsednik saveza, a Muslin trener(iako sam grobar,ali znam sta je kvalitet). Muslin koga su oterali, jer nije hteo da slusa savez i kojekakve po pitanju izbora igraca. Pa kad prodje tako godina, dve, bicu spokojan... Ovako za dan, dva, tri ne ocekujem nikakvu epohalnu promenu. Danas protiv Slovenije je razlika bila u tome sto oni imaju trenera, a mi ne...Sto su organizovani... Mi mozemo i da prodjemo grupu, ali i to samo produzava agoniju...
Muslina jer oterao Kezman i njegov lobi, nije hteo da uvede u tim Kezmanovu veliku investiciju, Sergeja.

Vidic kao predsednik nista tu nece da uradi, fudbal je sport koji Srbi najvise vole ali u kom nista nikad nismo uradili, niti cemo. Jer, nije tu predsednik FSS bitan, bitan je sam fudbal u Srbiji, vlasnistvo klubova (da se zna ko je gazda u klubovima), rezanje drzavne pomoci beogradskim blizancima, izbacivanje kriminalaca iz uprava klubova, ideja reprezntacije, selektor koji ce voditi tim na svoje znanje a ne na sufliranja novinara... Vidic je tu vise politicka figura, figura koja pokusava da se ugura pa kad mu ne uspe onda kao postaje zrtva Vucica. OK, Dzajic mozda jeste uradio ogromnu stvar kao predsednik CZ ali jeste i mator, no pogledajmo USA predsednika, on mu dodje kao klasic a obavlja mnogo ozbiljniju funkciju, te nije po njima premator za jos jedan mandat.

A opet zasto bi bivsi fudbaler trebao da bude predsednik FSS? Koje kvalifikacije ima sem sto je visoko skakao i udarao loptu glavom? Predsednik UEFA (i ranije FS Slovenije) je po struci advokat, mozda bi i predsednik FS Srbije trebao da bude pravnik (Vucicu, gde li si? Haha), ekonomista ili inzenjer?

pa jedino da statiraju. znam na šta si "pucao" ali to da se desi potrebna je intervencija od gore :D
Ja "pucam" na taj rezultat samo da pokazem koja vezara je Nislija kao selektor. A moze, eto nekim slucajem, da se desi i da ni sa jednom pobedom i ocajnom igrom Srbija bude cak druga u grupi i udje u drugi krug. Sto, na kraju i jeste jedini cilj, ici dalje (uostalom, sta su radila razbraca Hrvati na zadnja dva svetska prvenstva? provlacili se na penale tj igrali na rezultat).

Ali u tom slucaju ce Nislija da k.enja kako je on to napravio (a i jeste) svojim genijem takticara. A svi znamo da nema veze sa vezom...

Поразом се практично опраштамо од ЕП. Надам се победи, а очекујем макар нерешено, ваљда су играчи у стању и са све Пиксијем на грбачи то да остваре. Ето мислим да ће бити нерешено и да ћемо по старом добром обичају пролаз даље да тражимо у последњем колу. Било би добро да Данска изгуби од Енглеске тј. да Енглеска победи и Данску и Словенију.
Са све Пиксијем на грбачи ето га тај један бод.

Ja "pucam" na taj rezultat samo da pokazem koja vezara je Nislija kao selektor. A moze, eto nekim slucajem, da se desi i da ni sa jednom pobedom i ocajnom igrom Srbija bude cak druga u grupi i udje u drugi krug. Sto, na kraju i jeste jedini cilj, ici dalje (uostalom, sta su radila razbraca Hrvati na zadnja dva svetska prvenstva? provlacili se na penale tj igrali na rezultat).

Ali u tom slucaju ce Nislija da k.enja kako je on to napravio (a i jeste) svojim genijem takticara. A svi znamo da nema veze sa vezom...
pa baš bi ga usralo.
rvati su zavisili od sebe a mi vazda u nekim računicama i da drugi igraju za nas. ebe se englezima kad spiče dansku. pre će pustiti šlovence neg da razmišljaju da li ćemo mi igrati nerešeno.
probaj da se kladiš na tu opciju ko zna

pa baš bi ga usralo.
rvati su zavisili od sebe a mi vazda u nekim računicama i da drugi igraju za nas. ebe se englezima kad spiče dansku. pre će pustiti šlovence neg da razmišljaju da li ćemo mi igrati nerešeno.
probaj da se kladiš na tu opciju ko zna
Ja samo kazem da je to moguca solucija jer si pitao za matematiku koja kaze da mozemo i sa neresenim rezultatom protiv Danaca do drugog kruga EURO 2024. To je solucija, a bila bi najgora za srpski fudbal jer bi dileja iz Nisa ostao jos bar 2 godine na funkciji selektora.

Realno je da Englezi nisu sigurni u pobedu protiv Danaca, pogotovo sa 2 razlike, ja bih tu tipovao pre na neresen rezultat ili minimalnu pobedu Engleza. A pogotovo nisam siguran da ce nasi uspeti da igraju nereseno sa Dancima (u pobedu sam siguran da moze samo teskom slucajnoscu, na neku nasu frljoku i Danski raspad u napadu). A ko kaze da Englezi mogu i Slovence nabiti sa 2 razlike, pogotovo ako se opuste. Mada mislim da bi danasnje Slovence razbili sa minimalno takvom razlikom, plus sto nemaju takvu provaliju od sredine terena i odbrane kao Srbija.

No brzo cemo videti rezultat utakmice Engleska-Danska, te svo ovo pisanje moze biti samo bulaznjenje. A opet, sa pobedom protiv Danske (cak i da Slovenija pobedi Englesku) idemo dalje kao treci. Neverovatan splet okolnosti.

Nasi ne mogu da pobede Dansku jer su sada premoreni...a i zasto da se umaraju jos vise, nisu to neke pare?

Naši neće pobediti Dansku jer su realno bolja ekipa, imaju 4 ili 5 igrača iz Premijer lige koja je najbolja na svetu, dok naši igraju po Turskoj, SA i sličnim zabitima.

Pazi ti ovo, mi premoreni, a Danci igraju protiv Engleza upravo 1:1 i nisu uopšte lošiji.

Back