Da li će Crna Gora profitirati ovog leta?

9l93j4kwaiow63c33sjv.jpg
 
Treba imati u vidu kako su prosli prosle godine,a za to su potrebni tacni parametri.Brojevi sve govore.Ove godine ce kriza zesce da pritisne Srbiju nego prosle godine,ali to svakako nije odlucujuci faktor da li hoce ili nece CG imati profit,tj,koliki ce on biti u odnosu na proslo leto.Mislim da ce se dogadjaji odvijati po svom ustaljenom redosledu,ko ide redovno na more-ici ce,ko ne ide-nece ici.Prosto receno,,ko pusi Marlboro,pusiti ce ga i dalje,10-15 dinara poskupljenja nista mu ne znaci."
 
Novi, regionalni vodovod je zavrsen i u upotrebi je evo vec nekoliko mjeseci. Vode crnogorskom primorju vise ne fali.
super.
ali fekalije i dalje plutaju,i nema izgleda da rese taj problem.
iako mogu na letovanje u cg kad god pozelim,iako mi je free-toliko mi se smucila cg i crnogorci da je to strahota.
pre dve godine me je vozio jedan taksista koji je `ladno pljuvao po srbima,nicim izazvan,i tada je rekao kako u sutomoru i uopste na celom njihovom primorju ne bi bilo prljavo da nema srba.oni su ti koji im prljaju.
 
U Boki kotorskoj nema vode !
Neusluzni su i jadni naplacaju ekolosku taksu ,ove godine bi letovao u Tripoliju pod opsadom a ne Crnoj Gori .
Jer za turiste ta drzava je toliko Crna da ne moze biti Gora

Moram priznati da ja nisam imala nikakvih neprijatnosti tamo a išla sam dve godine za redom,vode je uvek bilo jer svako ko izdaje sobe ima one cisterne za vodu tako da uvek ima vode.Neću da reklamiram CG primorje ali ja ne mogu ništa loše da napišem u vezi njihovog gostoprimstva.:aha:
 
U Crnu Goru ne bih isao, ne zbog nekih politickih odnosa izmedju Srbije i Crne Gore, vec zato sto mi uopste Crna Gora nije zanimljiva kao turisticka destinacija... Osim mora, u Crnoj Gori ne postoji nista zanimljivo...

Starih utvrdjenja ima tek toliko da se istrosi sat vremena za obilazak i to je sve... Krajnje neprivlacna ponuda...

Sto se tice krize i ostalih stvari koje ste pomenuli, ne verujem da ce ona da utice nesto mnogo na srpske turiste... U Srbiji je vazda kriza i to nije sprecavalo ljude da putuju nigde.
Crna Gora je prosle godine bila posecena jer se narod jos nije bio navikao na Sengen... Sada, kada je narod vec svestan mogucnosti koje mu Sengen pruza, ne verujem da ce se odlucivati za Crnu Goru u toj meru u kojoj se odlucivao za nju ranije...

S obzirom da je veci deo turista u CG bio bas iz Srbije, verujem da CG nece ni imati profita od turizma kao prosle godine...
 
Poslednja izmena:

Back
Top