Da li ce Beograd doziveti sudbinu Sodome i Gomore zbog promocije homoseksualizma i sodomije?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cilj zivota je spasenje ljudske duse.

A carstvo Bozije se dobija zivotom u skladu sa bozijim zakonima, a ne grehom, sodomijom i promocijom svega zlog i loseg.
Cilj zivota je život sam po sebi. Ispunjen radoscu i lepotom. Ne muka i grč. Stvaranje, ostavljanje potomstva. To što mantijaši mantraju, to rade samo zato da ti lakše zavuku ruku u džep.
 
pa ne zna se kad je sve srpzeno u ognju do temelja

Ali imamo ljudsku istoriju i Sveto Pismo.
pre par iljada godina ljudi su grmljavinu opisivali ko srdžbu boga ili bogova, kako ko i kako kad. S obzirom na to da imas danas ljudi koji veruju u ravnu zemlju, imas sigurno i ove koji veruju isto i za gromove.
 
zamisli cetrdesetih godina proslog veka kad je buktao dr sv rat kolko je bilo proroka ovakvih ko tihi, jbt na svakom ćošku. Ono tipa kraj je blizu, rasrdi se bog na sorabe i sl. Pa nema veze potraja i to čudo nekolko godina i opet sve normalno. Tako ce i ovo i sledece i sledece otkad je sveta i veka tako je bilo.
 
Ако Београд није изгорео у сумпору након 90их, неће ни од мало Прајда.
na svakom forumu ima nekolicina ovih novoveraca od kojih je jedan instruiran od strane službe. Vole tako malo da se prošetaju tom neopravoslavnom pistom gde im aplaudiraju isti takvi. Znaju i oni da su egzibicionisti.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Да, ови који су открили Исуса 1990их покушавају да претворе СПЦ у неку пенекосталску секту из Алабаме.

Мислим да је за њих идеја СПЦ црква осликана фрескама путина, где неки телевенђелист са дубоком брадом држи руку на мапи велике србије, а маса около кличе.

И онда кад Патријарх или Владике кажу "Овај, не!" они крече "икуменисти" итд.
karakteristicno za sve njih je da su kršteni na nogama. Znaci posle 1990. kad nije vise bilo “opasno” da se ide u crkvu da ne izgube stanove i garnituru ili direktorska mesta. Za razliku od niih ja krsten davne 1980. Nesto mi govori da su iz hardkor komunistickog legla potekli, a sada meni drže priče o veri
 
vidis kako se Tihi ućutao. Vidi i on da ih je sve manje i služba sad mora da radi na neku drugu mantru. Prvo bio antikomunizam sa desetak fraza, pa neko totalno meni strano pravoslavlje koje nije pravoslavlje koje sam nasledio od predaka, e onda putinofilija, pa srbi narod najstariji,sad sledece se smišlja u kancelariji.
 
i uvek isti ljudi padaju na te fore. Rade ih ko konje.
Samo kad se setim kolko se busali sa svetosavlje. Pitam neke novoverce sta je to svetosavlje? Niko pojma nema. Misle da je nastalo pre 1000 godina a ono nastalo 1970’ih da bi se srpsko pravoslavlje razlikovalo od bugarskog, grckig i ruskog. Pa sastavili u kancelariju na trećem spratu na brzinu neke kanone i priče o svetom savi.
Pa napisali kako sv sava sadio krompir da nadmudri djavola a krompir u evropu stigao u 16. vek. Sluzba jeste jaka al nije imuna na greške
 
Ja se zato duboko plasim da Beograd ne dozivi sudbinu Sodome i Gomore, biblijskih gradova ogrezlih u greh, koje je Gospod unistio u ognju i plamenu zbog greha koji tamo vlada i sodomije koju su upraznjavali masovno.
srama, bluda i sodomije.
sta se plasis za mrske beogradjane, ti si ionako na goliji siguran :D
 
:think: nesto se sad razmisljam..da na goliji ima neceg verovatno bi se zvala punija

vec vidim sliku..golo brdo, tihi sedi na vrhu u turskom sedu z:mrgreen: gleda oko sebe i pomisli..ako neka gore i pretvaraju se u so zli belogradjanski gradjani i pomazi vuka pored sebe onako nezno skoro ocinski i nastavi da gricka travcicu koja mu viri u uglu usana

:kez: .
 
Znaci nehriscanski narodi nema razloga da brinu? uh al se zeznusmo…
Starac Gavrilo, Otac Tadej i mudrac Kleopa su po tebi relevantni izvori?
oh dear….
Otac Tadej iz Vitovnice je bio sasvim OK, nikad nije lupetao takve eshatološke besmislice kao ovaj Gavrilo, govorio je o ljubavi i praštanju kao principu.

Osim toga otac Tadej je bio Vlah po etničkoj pripadnosti koji je voleo i poštovao Srbiju kao svoju domovinu.
 
@tixi za vas iz provincije lokalni odbori es-en-esa organizovace buseve za taj dan. Imaju spiskove ko je primao po 100 e i vaucere. Osim sendvica i vode bitce vam deljeni i prezervativi sa likom AV. P. S nemoj za zivu glavu da se tamo deres Put-in, Put-in.
Što da se ne dere? Ti će' mu zabraniš da mu ga umeću?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top