Da li ce Beograd doziveti sudbinu Sodome i Gomore zbog promocije homoseksualizma i sodomije?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
4.663
Ne znam koliko ste informisani ali Beograd ce u septembru mesecu od 12 do 18. septembra biti mesto okupljanja LGBT sodomita iz citavog sveta jer ce u njemu biti odrzana svetska smotra tj okupljanje pripadnika LGBT zajednice kao i masovne orgije sirom Beograda kao sto je to radjeno unazad prilikom slicnih smotri na drugim lokacijama.

Ja se zato duboko plasim da Beograd ne dozivi sudbinu Sodome i Gomore, biblijskih gradova ogrezlih u greh, koje je Gospod unistio u ognju i plamenu zbog greha koji tamo vlada i sodomije koju su upraznjavali masovno.

Tako nesto je u svojim vizijama najavio da ce se desiti Starac Gavrilo koji je zapisao

Старац Гаврило је то објаснио овако: Пола Београда биће поплављено, а пола ће се урушити само од себе јер је поткопан некаквим тунелима. А и друга ће га невоља снаћи. Људи неће смети ни улицом слободно шетати.

Кад су га питали: Зашто оче? “Не знам” – рекао је, “само видим колоне људи како излазе из Београда, немојте тамо ићи и будућност почињати, мораћете бежати из њега”. Саветовао је свим гастабајтерима да улажу у некретнине у Централној Србији и да не држе новац у банкама, јер ће им то преко ноћи пропасти, кад на берзама дође до хаоса.

Sta mislite da li narod treba da izadje na ulice i spreci paradu srama bluda i sodomije na ulicama Beograda, ili da dopusti da se to desi i ne uradi nista ?

Tema je autorska.

https://prajd.rs/

https://rs.n1info.com/vesti/europra...tina-i-dalje-zakljucana-za-prava-lgbti-osoba/

ovo su linkovi koji dokazuju da ce u Beogradu biti odrzan Euro Pride od 12 do 18. septembra 2022. godine tj svetska parada srama, bluda i sodomije.

Не БЕОГРАД, већ СРБИ, и не да може, већ и ХОЋЕ!
Грех је на свима нама који ово мирно гледамо и дозвољавамо!
И то што СПЦ мирно ћути, не значи да смо МИ ослобођени одговорности!
Напротив! СПЦ мирно ћути, јер то није више СПЦ, већ само ПЦ....

МОЈ КОНАЧНИ ОДОГОВОР:
Да, хоће и то само тако, и то СВИ СРБИ! они из РС и ЦГ биће поштеђени јер ово не би прошло у РС....добро, у ЦГ би можда и прошло, они имају доста те античке мужеложничке генетике, ахахахах!

Stalno čekate neku muku, neku patnju, kazne, stradanja, viktimizacije.. alo bre pogledaj kroz prozor kako je bog stvorio lep svet za sve nas. Ptice, reke, šume, livade, gradovi i sela, lepe žene, ukusnu hranu. Batali sodomu gomoru i oganj večni. Nije takav svet bog stvorio za coveka.

У праву си, али да би задржали тај лепи свет, морамо забранити ову параду гнусобе, јер ако то дозволимо, отворићемо вратнице пакла и тај лепи свет ће нестати....

LokiMacak

Domaćin
Moderator
Poruka
4.892
zamišljam apokalipsu na fazon Lovcraftove priče Boja Iz Svemira gde se onako dugine boje šire kroz ceo grad i prekrivaju sve malo po malo i ulice i zgrade i drveće i ljude a siroti strejteri onako vrišteći beže da ih slučajno ne zahvati taj talas jer ako ih pipne slučajno ima da im sruši iluzije da su nekako posebni samo zato što su strejt...Neko od negde ko uopšte i nema decu vrišti "Gde će vam duša,mislite na sirotu decu!!!!"

GrdobanS

Veoma poznat
Poruka
14.616
vidis kako se Tihi ućutao. Vidi i on da ih je sve manje i služba sad mora da radi na neku drugu mantru. Prvo bio antikomunizam sa desetak fraza, pa neko totalno meni strano pravoslavlje koje nije pravoslavlje koje sam nasledio od predaka, e onda putinofilija, pa srbi narod najstariji,sad sledece se smišlja u kancelariji.
Kancelariji udbe/db-a/bia-e.

psmaniac

Poznat
Poruka
8.016
Cilj zivota je život sam po sebi. Ispunjen radoscu i lepotom. Ne muka i grč. Stvaranje, ostavljanje potomstva. To što mantijaši mantraju, to rade samo zato da ti lakše zavuku ruku u džep.
Где си ти чуо да се тако живи? Коико је мени познато већином се ради
о муци и грчевима.

Како рече песник: ...нико срећан и нико довољан. Наша Земља, мати милиона, сина једног не мож' вјенчат срећом.

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
48.234
Ne znam koliko ste informisani ali Beograd ce u septembru mesecu od 12 do 18. septembra biti mesto okupljanja LGBT sodomita iz citavog sveta jer ce u njemu biti odrzana svetska smotra tj okupljanje pripadnika LGBT zajednice kao i masovne orgije sirom Beograda kao sto je to radjeno unazad prilikom slicnih smotri na drugim lokacijama.

Ja se zato duboko plasim da Beograd ne dozivi sudbinu Sodome i Gomore, biblijskih gradova ogrezlih u greh, koje je Gospod unistio u ognju i plamenu zbog greha koji tamo vlada i sodomije koju su upraznjavali masovno.

Sta mislite da li narod treba da izadje na ulice i spreci paradu srama bluda i sodomije na ulicama Beograda, ili da dopusti da se to desi i ne uradi nista ?

Tema je autorska.

https://prajd.rs/

https://rs.n1info.com/vesti/europra...tina-i-dalje-zakljucana-za-prava-lgbti-osoba/

ovo su linkovi koji dokazuju da ce u Beogradu biti odrzan Euro Pride od 12 do 18. septembra 2022. godine tj svetska parada srama, bluda i sodomije.
Verovatno hoce, ali kad za to dodje vreme. Nije kriv Beograd, krivi smo svi mi sto to tolerisemo.

Ali ne verujem da ce do njega uopste doci, jer u septembru krecu problemi druge vrste.

Тихи

Zaslužan član
Poruka
140.939
Verovatno hoce, ali kad za to dodje vreme. Nije kriv Beograd, krivi smo svi mi sto to tolerisemo.

Ali ne verujem da ce do njega uopste doci, jer u septembru krecu problemi druge vrste.
Slazem se.

Al ovo sto se desava dokazuje da je vlast antisrpska i sodomisticka.jer oni to organizuju.

Тихи

Zaslužan član
Poruka
140.939
:think: nesto se sad razmisljam..da na goliji ima neceg verovatno bi se zvala punija

vec vidim sliku..golo brdo, tihi sedi na vrhu u turskom sedu z:mrgreen: gleda oko sebe i pomisli..ako neka gore i pretvaraju se u so zli belogradjanski gradjani i pomazi vuka pored sebe onako nezno skoro ocinski i nastavi da gricka travcicu koja mu viri u uglu usana

:kez: .

Ove bi na Goliji morali da brane tenkovima da ih odbrane.

Sta ce Beogradjani preduzeti?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.