Da li Bog zna šta je seks?

Pa ti mi to reci - jel u cevi AK-47 Mihail Kalasnjikov ikada prosetao ?
Nisam te pitao dali je drzio tu pusku,dali je pucao,menjao sarzere nego lepo sam te pitao u vezi probanja funkcionalnosti u pravom smislu reci.

Molim te dobro osmislu svoj odgovor jer ti unapred kazem da cu ga iskoristiti da bi ti odgovorio na tvoje predmetno pitanje.
ne interesuje me tvoje seksualne fantazije sa pištoljima

U Raju. A onda imaš niz primera svetaca. Da ostanemo u pravoslavnim
vodama da ne bi rasprava postala beskrajna. Kako su ti ljudi postali sveci
ako je to nemoguće?
proglašenjem crkve

Канонизација (грч. κανονίζω — узакоњујем, уводим у законски ред) представља поступак којим се одређене особе проглашавају светитељима, односно постају предмет поштовања цркве и свих њених верника. Канонизацијом се бави посебан црквени суд. Приликом канонизације светитеља, консултује се не само стручна теолошка већ и научна и шира јавност.

dobro u raju
i šta su radili u raju uzvišeni?

proglašenjem crkve

Канонизација (грч. κανονίζω — узакоњујем, уводим у законски ред) представља поступак којим се одређене особе проглашавају светитељима, односно постају предмет поштовања цркве и свих њених верника. Канонизацијом се бави посебан црквени суд. Приликом канонизације светитеља, консултује се не само стручна теолошка већ и научна и шира јавност.

dobro u raju
i šta su radili u raju uzvišeni?
Dobro, proglašenjem crkve il kako god. Negde sam našla da nekoga nisu prepoznali
kao sveca, dok nisu ustanovili da su mu mošti mirotočive. Nisu ni oni savršeni uvek
da bi savršenog prepoznali.

Ja mislim da su u raju stvarali.. :think:

Back