Da li biti u vezi ili placati usluge

bezimeni1

Aktivan član
Poruka
1.498
...ako te ne zanima materijalno, brak, deca, ako nisi nikakva prilika za tako nesto, ako nisi bogat ni situiran niti te zanima iznajmljivanje stanova ili krediti, a zanima te samo seks i emocije bez nekakvih vestackih manipulacija? Dok si u ostalim slucajevima samodovoljan iako to ne bi bilo dovoljno devojci. Veliki su zenski zahtevi da bi se bilo u vezi. Sta je isplativije po novcanik i kako je lakse ostvariti samo seks i emocije ako bi bilo redovnog vidjanja?
 
Koliko sam ja video iz svoje perspektive nekim ljudima je dovoljna samodovoljnost, neki ulaze u veze ili brakove da bi pravili decu samo, gde kasnije dolazi do rasturanja ...zatim ima ljudi koji traze i tradicionalne vrednosti mada ih sve manje, ima ljudi koji jednostavno ne znaju sta zele i hoce u zivotu ili su previse zahtevni, zatim ima ljudi koji jednostavno vole tu neku svoju slobodu i nezavisnost i nemaju nista protiv ako im padne povremeno neka kres sema ...ima nas raznih u svakom slucaju.
 
Mislis ako nisi u stanju da zaradis pare za normalan zivot...? A od cega ces onda da platis usluge?

Ma da zivi sa roditeljima i to je siguran znak samodovoljnosti... :lol:
Ako me ne zanimaju sponzoruse niti mene zanima novac kod devojke. Bolje je ziveti sa svojima nego biti podstanar ili pod kreditom. Nisam ni u dugovanjima niti sam samohrani roditelj. Nesto sam i uspeo da steknem iako nije to to, i jako je daleko u nekom selu, samo radi svoje sigurnosti. Ko moze jos da kupi stan u gradu ili neku normalnu kucu blizu grada, to kosta vise desetina hiljada evra.
 
Ako me ne zanimaju sponzoruse niti mene zanima novac kod devojke. Bolje je ziveti sa svojima nego biti podstanar ili pod kreditom. Nisam ni u dugovanjima niti sam samohrani roditelj. Nesto sam i uspeo da steknem iako nije to to, i jako je daleko u nekom selu, samo radi svoje sigurnosti.
Mnogo je vazno danas ne biti u dugovima, ne kazu dzabe da je dug los drug a takodje i lose drustvo moze coveka da upropasti.
Sve sto covek radi pogotovo u danasnje vreme, uvek mora da se razmislja i da covek bude odgovoran.
 

Back
Top