Да ли бисте желели мушкарца или жену за партнера који мање зарађује?

asd221

Veoma poznat
Poruka
14.370
Pozeljno je da bar jedno malo vise zaradjuje ali obicno se spajaju ljudi sa pribliznim zaradama tj.slicnih socijalnih i ekonomskih slojeva. Mnogo je bitnije da osoba ima radne navike, da se mozes osloniti na nju, jer u danasnje vreme kad je sve neizvesno frljati se nekim konkretnim ciframa nema smisla. Meni je na primer uzasna pomisao da gradim porodicu sa nekim ko je lenj, visi po kladionicama, stalno mulja nesto i ne moze da sastavi mesec.

Зоки

Legenda
Poruka
50.977
питање је изнад... Мислите ли да је то у реду ако је један финансијски зависан од другог или неко мора стално да плаћа јер други не може себи да приушти животни стил без другог? Шта учинити ако се неко разболи или остане без посла и због тога то постане стални стрес, да ли то има разлику у односу на горњи пример где друга особа једноставно зарађује мање?
To pod uslovom da se samo novac zarađuje, međutim mnogo toga može da se zaradi.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
46.928
Мислим да је важно да људи деле исте вредности.
Онима којима је новац главни, разлике у заради јесу проблем.
Онима којима није, нису.
Нема ту много филозофије.

Aska bez vuka

Zainteresovan član
Poruka
195
Niz godina u braku sa bivšim mužem je on bio bez posla, a živeli smo samo od moje plate.
Da je samo sedeo kod kuće i kukao, ostavila bih ga odmah, ali je on išao kojekuda i radio šta je znao i umeo, nekad je dolazio kući sa zarađenih 2000 a nekad sa 200 dinara.
Cenila sam svaki njegov trud i nije mi uopšte bio problem ko koliko zarađuje, bilo nam je teško ali smo se držali zajedno i gurali koliko smo mogli, sa malom bebom, u podstanarima. Tako da da, imala sam i imala bih partnera koji manje zarađuje, samo ako je ambiciozan, ako se bori i grize.

Will to Power

Ističe se
Poruka
2.725
питање је изнад... Мислите ли да је то у реду ако је један финансијски зависан од другог или неко мора стално да плаћа јер други не може себи да приушти животни стил без другог? Шта учинити ако се неко разболи или остане без посла и због тога то постане стални стрес, да ли то има разлику у односу на горњи пример где друга особа једноставно зарађује мање?
Ja sam se ozenio tako da landaram okolo a zena zaradjuje, nije ni njoj to potrebno ali voli da radi pa joj ne stojim na putu neka doprinosi kada vec hoce. Ja se vecinu vremena zaebavam ali je i meni nametnula kroz svoj posao nekih poslova pa me na taj nacim drzi na povocu da se ne zaebavam bas mnogo. ;)

Keva

Elita
Poruka
23.929
Ja sam se ozenio tako da landaram okolo a zena zaradjuje, nije ni njoj to potrebno ali voli da radi pa joj ne stojim na putu neka doprinosi kada vec hoce. Ja se vecinu vremena zaebavam ali je i meni nametnula kroz svoj posao nekih poslova pa me na taj nacim drzi na povocu da se ne zaebavam bas mnogo. ;)
Kupila ljubimca :lol: samo ti nesto dugacak lanac ostavila.

Kosta2

Legenda
Poruka
63.686

Ženu bi.
Muškarca jok. :mrgreen:

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711
Imao bih problem sa tim ako ne zarađuje ili manje zarađuje i baš je briga, ne radi joj se ili ako drastično manje zarađuje, a troši bez gledanja koliko nešto košta ili gde, jer bi mi to bio jasan pokazatelj da pored sebe imam krpelja, ne osobu. Ne znam, ja ne bih mogao da npr zarađujem 500e, ta neka da zarađuje 2000e i da ja dođem i kao "idemo na letovanje na Maldive", jer tu praktično tvog udela u troškovima ima manje od 10%, ono, ne budi bezobrazan.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.