Да ли бисте желели мушкарца или жену за партнера који мање зарађује?

фрустрирајућа ситуација за све образоване жене
Obrazovanje nema veze sa time, zene se obrazuju poslednjih 50god, moja baba je bila doktor nauka... Kakve to veze sada ima sa bilo cime i tvojom logikom koja je apslutno pogresna...
 
Obrazovanje nema veze sa time, zene se obrazuju poslednjih 50god, moja baba je bila doktor nauka... Kakve to veze sada ima sa bilo cime i tvojom logikom koja je apslutno pogresna...
Ne mora da znači. Znam žene koje su nakon 35-40 godine ostavile dobre poslove, i posvetili su se deci...
оваква расподела улога више се не уклапа у данашњи свет, такође је штета везивати интелигентне жене за кућу и подизање деце. ниједна жена није дуго испуњена овом улогом.
кување сарме и мењање пелена фрустрација је неизбежна
 
оваква расподела улога више се не уклапа у данашњи свет, такође је штета везивати интелигентне жене за кућу и подизање деце. ниједна жена није дуго испуњена овом улогом.
кување сарме и мењање пелена фрустрација је неизбежна
To je tvoja projekcija. Nismo svi isti. Nekim ženama odgovara tako. Ko smo mi da ih ubeđujemo u suprotno. Neka svako živi svoj život najbolje što ume.
 
оваква расподела улога више се не уклапа у данашњи свет, такође је штета везивати интелигентне жене за кућу и подизање деце. ниједна жена није дуго испуњена овом улогом.
кување сарме и мењање пелена фрустрација је неизбежна
NE lupetaj, hajde razmisli pre nego sto napises.
Prosecna plata u Srbiji je nekih 600e, imas oko 180 radnih sati u mesecu to je oko 400din/sat, odnosno radni dan je oko 26e
DA angazujes nekog da ti cuva dete platices jedno 1000/2000din u zavisnosti koliko sati i sta treba da radi, koliko dece imas. sto zanci da leko moze da ti mesecno ode na cuvanje dece vise od pola plate, ako neces da kuvas a cini mi se da ti ni supicu nemas pojma da skuvas onda moras i da narucujes ( ako oba partnera rade ) barem par puta nedeljno, za 4-clanu porodicu rucak nece ispasti manje od 2000din, neka je 2x nedeljno to je 10000din mesecno, ako placas nekog da cuva decu to je 40000din. Cak i da ti babe i dede cuvaju decu ( jer to treba da bude posao roditelja ) tebi je vaznije da biudes vidjena i da laprdas sa kolegama od dece i porodice i vise ti vredi 400din/sat nego sat sa decom, SRAMOTA
Ovakvo razmiljanje koje ti imas ne treba da ima niti jedna normalna osoba, pogotovo sto smatras da je kuvanje sarme ( koju sumnjam da znas da skuvas, cak sta vise sumnjam da znas sta su prokule ) sramota, COVECE kuvanje je sramota. A da ne pominjem menjanje pelena. Sramota kakvih sve zena ima...
 
NE lupetaj, hajde razmisli pre nego sto napises.
Prosecna plata u Srbiji je nekih 600e, imas oko 180 radnih sati u mesecu to je oko 400din/sat, odnosno radni dan je oko 26e
DA angazujes nekog da ti cuva dete platices jedno 1000/2000din u zavisnosti koliko sati i sta treba da radi, koliko dece imas. sto zanci da leko moze da ti mesecno ode na cuvanje dece vise od pola plate, ako neces da kuvas a cini mi se da ti ni supicu nemas pojma da skuvas onda moras i da narucujes ( ako oba partnera rade ) barem par puta nedeljno, za 4-clanu porodicu rucak nece ispasti manje od 2000din, neka je 2x nedeljno to je 10000din mesecno, ako placas nekog da cuva decu to je 40000din. Cak i da ti babe i dede cuvaju decu ( jer to treba da bude posao roditelja ) tebi je vaznije da biudes vidjena i da laprdas sa kolegama od dece i porodice i vise ti vredi 400din/sat nego sat sa decom, SRAMOTA
Ovakvo razmiljanje koje ti imas ne treba da ima niti jedna normalna osoba, pogotovo sto smatras da je kuvanje sarme ( koju sumnjam da znas da skuvas, cak sta vise sumnjam da znas sta su prokule ) sramota, COVECE kuvanje je sramota. A da ne pominjem menjanje pelena. Sramota kakvih sve zena ima...
промашио си тему и немаш поштовања за друга мишљења!



Шта желиш својој ћерки? брак са мушкарцем који добро зарађује, а она седи код куће у зависности?

по коментарима и начину на који ми се обраћаш ти си ужасан човек
 
промашио си тему и немаш поштовања за друга мишљења!
Ti si ta koja je uletela u temu i pocela da deli svoje misljenje i da omalozava druga, zasto bih ja imao postovanja prema tebi!?
Шта желиш својој ћерки? брак са мушкарцем који добро зарађује, а она седи код куће у зависности?
Zelim da bude srecna, ako ti to nisi sposobna da ukapiras to je toj problem ne moj. Ako ce biti srecna da sedi kuci, ima vremena za sebe i za decu i muza koji je postuje, dobro zaradjuje samo napred. Bolje to nego da i ona i muz jedva zaradjuju dovoljno ( sa fakultetskom diplomom ), decu im odgajaju babe i dede, boravak i ulica, svadjaju se, nju zajebava sef na poslu, hronicno nenaspavana....

по коментарима и начину на који ми се обраћаш ти си ужасан човек
Za tebe sam asplutno zlato, potovo sto artikulisano pisem a ne odgovaram na komentar kao ti, odgovorom koji nema veze sa zivotom.
 
Ne bih zenske sa velikim platama, malo je onih koje su prizemljene a imaju mnogo vise od prosjecne.

To sve gleda kroz pare i milion stvari zapostavljenih da bi se doslo do tog cilja, promaseni zivoti pa isfrustrirano...to bi tokom prve svadje nabilo na nos da ona vise zaradjuje i da ona treba da se pita za sve. :hahaha:
 
Zena i ja smo radili u firmi i pre nego sto smo se uzeli.T.j. ona je pocela pocetkom '85-e da radi,a vencali smo se u septebru te godine.Imali smo slicne a dobre plate.Sve je zavisilo ko je koliko nadnica imao mesecno.Ona jos radi,a ja sam u penziji,tako da ona sada ima bolju platu.
 
Bilo ih je koje su manje zaradjivale, bilo koje vise, bilo ih je nezaposlenih, bio sam ja bez posla pa mi kupi cigare, pivce i odemo kod nje i imamo bozanstvene momente. Mislim da mogu da se pohvalim da su zene sa kojima sam bio normalne osobe koje vezuje covek a ne para. I hvala im svakoj na toj lekciji, jer priznajem, bilo je zaletanja na pogresne iz ocaja.
 
Bio sam s pametnijom od sebe. Visprena jedna zenska. Inteligentna na vise dimenzija. Cita ljudr kao knjigu a saljivdzija, pa vidi kakva je. A lafica. Zna kako. Vodim te na beer parti, upoznaje te, zeza se, nonsalantna, uzbudljiva, prizemna a u glavi sine.... Formule i formule. Brza inteligencija. Ne brzopleta, nego samo pam, ispali, treba ti par sekundi da razmislis.
 
оваква расподела улога више се не уклапа у данашњи свет, такође је штета везивати интелигентне жене за кућу и подизање деце. ниједна жена није дуго испуњена овом улогом.
кување сарме и мењање пелена фрустрација је неизбежна

čekaj stani malo a kada deca poodrastu malo i krenu u vrtić ili u školu žena koja je domaćica neće spremati sva tri obroka dnevno i ribati kupatilo svakog dana po par puta dnevno i usisavati i brisati prašinu svakog dana nego će naravno staviti eventualno da se krčka neki ručkić a ona će naći neki hobi i zanimaće se dokle su deca u vrtiću ili školi zar ne?
 

Back
Top