Da li biste zbog ljubavi ozenili Albanku???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prevelike su tu kulturološke razlike... Bar mi tako deluje za sada... Mada, njima nas prikazuju kao koljače, nama njih kao krezube imbecile...

Nisam imao kontakta do sada sa Albancima i Albankama.

Mada, valjda oženiš neku do koje ti je stalo, ne neku, koja je dostupna na tržištu... (pošto je o kupovini reč, tržište je, valjda, politički korektno :D)
 
Nisam baš siguran da postoji izraz za moje mišljenje o tom fenomenu. Nešto između - gadno, jadno i bolesno.
Znam samo jedan takav primer, lik iz mog sela, svojevremeno DIF-ovac, sportista, sjajan tip, razočarao se u život, odao se alkoholu, otišao u aut i njegov ćale proda neko imanje koje je nasledio, 11.000 evra ih je koštala neka Albanku sa Kosova, na kraju, ona tupa i tunjava kao budak, navodno, nije mogla da se uklopi i posle mesec dana su morali da je vrate. Nikad ni dinara više nisu videli od tih para.
 
Mislim da samo budala moze da ozeni Albanku. A i te price kako one postuju muza su prenaduvane. Sad su se i oni modernizovali a da ne govorim koliko nas mrze. To je potpuna druga kultura, drugi svet koliko god neki praznoglavci pokusavali da nas sve strpaju u isti kos samo zato sto imamo tu nesrecu da oni zive pored nas. Mislim, ko hoce da pravi male siptare bolje da se i ne razmnozava.
 
Mislim da samo budala moze da ozeni Albanku. A i te price kako one postuju muza su prenaduvane. Sad su se i oni modernizovali a da ne govorim koliko nas mrze. To je potpuna druga kultura, drugi svet koliko god neki praznoglavci pokusavali da nas sve strpaju u isti kos samo zato sto imamo tu nesrecu da oni zive pored nas. Mislim, ko hoce da pravi male siptare bolje da se i ne razmnozava.
To se slažem. Okruženje nam je boli glava, uši otpadaju.U svakom smislu i pogledu.
 
Autorska tema.............mnogi muskarci u ruralnim zabitima, planinama, brdima, a sve cesce i u raspalim varosicama, nemaju izbora.

Lokalne seljancice, osle da se udaju grad, gde su zavrsile neke skolice i zanate. Time vrseci pritisak na gradske fensi devojke. Koje izvise.

Cena je u Skadru, od 2.500 e do 3.500 e u zavisnosti od "performansi". 90% njih su NEVINE....i MENJAJU IMENA i VERU.

Kod vlasnika agencije, Dragana, Srbin katolik, zavrsavaju se sve formalnosti. Cena nije za kupovinu roba, vec se tam pravi svadba, zaruke, placa zlato i darovi.

Veliki je disbalans, jer je 1 mil pucana pobeglo iz bede, ( od toga 3/4 muskaraca zapalio preko).

Pogledajte prilog 610564

Не, брате Голубићу. Једно је улазити ради забаве ово друго су већ озбиљне ствари. Јел то прича, непрскане сељанчице? :lol:
 
Теоретски да, али није исто Албанка, Мађарица или Украјинка рођена у твом граду, и нека доведена са њиве ии планине. Културни јаз уме да буде велики.
Ovima treba jeftina radna snaga, sluga (rob), da im pere noge, i svekrvi, svekru, RADJA DJECU, da ne ZAGASNE OGNJISTE.

Ove su oko 3 tisuce ojra, 4 SRBINA RODILA............masala, hebe se njemu za kulturoloske razlike, bla, bla truc, ova.

 
Mislim da samo budala moze da ozeni Albanku. A i te price kako one postuju muza su prenaduvane. Sad su se i oni modernizovali a da ne govorim koliko nas mrze. To je potpuna druga kultura, drugi svet koliko god neki praznoglavci pokusavali da nas sve strpaju u isti kos samo zato sto imamo tu nesrecu da oni zive pored nas. Mislim, ko hoce da pravi male siptare bolje da se i ne razmnozava.

Kazu da postoji razlika izmedju albanaca sa juga i onih na severu, najvise u karakteru.
Imao sam prilike da radim sa jednom albankom koja se udala za jednog lokalnog momka po metodi iz uvodnog posta, zana mi delovala okej za saradnju.

Uglavnom ih zene nasi momci koji ne mogu da nadju domacu devojku, uglavnom jer zive u nekoj zabiti iz koje ne mogu ili ne zele da sidju u civilizaciju.
Nisu ni one u nesto boljoj situaciji, pogledaj samo kako izgledaju ti parovi i jasno ti je da ni jedno ni drugo nisu mogli da nadju bolju priliku.
 
Ovima treba jeftina radna snaga, sluga (rob), da im pere noge, i svekrvi, svekru, RADJA DJECU, da ne ZAGASNE OGNJISTE.

Па ако је некоме стање толико критично онда треба и да понуди нешто тим женама, а не само рађање деце и робовање. Знаш како Мирољуб каже... мора жена да се осећа ко краљица код тебе у кући :D да јој обезбедиш све услове да води домаћинство и васпитава децу.
 
Mislim da samo budala moze da ozeni Albanku. A i te price kako one postuju muza su prenaduvane. Sad su se i oni modernizovali a da ne govorim koliko nas mrze. To je potpuna druga kultura, drugi svet koliko god neki praznoglavci pokusavali da nas sve strpaju u isti kos samo zato sto imamo tu nesrecu da oni zive pored nas. Mislim, ko hoce da pravi male siptare bolje da se i ne razmnozava.
Da, cuo sam i ja da svedjani pricaju za srpkinje nesto slicno...mada, sam se i sam uverio ko i kako ide u svet....i vraca se prosvetljen...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top