Da li biste se skrasili sa osobom koja vas ne privlači jer je vreme?

Dakle, zašli ste u određene godine, na stranu pritisak porodice i okoline, vidite na licu i telu da starite, nemate sreće u ljubavi.
Ali postoji ta jedna osoba koja suptilno flertuje sa vama ali vam se ne sviđa fizički.
Mislite da bi se slagali u zajedničkom životu ali nema iskre sa vaše strane.
Sad će neko reći da to nije bitno nego kakva je osoba, to je buduća/i majka/otac vaše dece.
Može li to da funkcioniše bez strasti?
Ili čekate da se pojavi ta prava osoba po cenu da ostanete sami?
Ne bih nikada čekala "princa na belom konju", jer toga ima samo u bajkama.
Pravog za sebe bih čekala,...jer šta je inače poenta cele priče? Biti sa osobom koja nam ne odgovara,...no way!
 
Ne zajebaji, ti se principa držiš ko pijan plota 😂
Ma daj sta ti je, kad je frka udao bih se i za englesku kraljicu. Jbg sta ces. Ljubim ruke madam. Puter da vam dodam? Naravno, izvolite.Hocete meda? domaci ili dzem, isto domaci? Ti olovni, sa tom pundjom na subari! Brzo donesi dzema za damu.
 
Ni njoj puter ne bi platio? ?
Sta ima da joj placam puter ona je najbogatija zena engleske a ja srbo da joj placam puter brate. I jos zbog toga se udam za nju. Puter mogu da placam prvoj koju sretnem na ulici. Teto? Hocete putera?

Više se brinem gde bi mazao taj puter.
To si ti burazeru zamislio. Sad lepo objasni, sta zamisljas sa engleskom kraljicom.
 
Preko neke igrice nađem curu koja je ko san, barem ze mene. Bila je u Engleskoj, čekao sam pola godine da dođe kući. Otad počinje pakao. Izađem iz braka koji je trajao 25 god i bila već osuđena na propast zbog nje. Otad počinje pakao, svaki put kad dolazim od nje razmišljam gde sam pogrešio. Prodam na kraju i kuću u Srbiji da bi kupio tamo kod nje. Ni to nije bili dosta, sad se već posle tri godine osećan se kao pravi mazohist, seks otprike samo 29 februar i to ako pada na subotu i pun jeesec inače ništa, propuštena prilika. Nikako da se otarasim pijavice :(
 
Dakle, zašli ste u određene godine, na stranu pritisak porodice i okoline, vidite na licu i telu da starite, nemate sreće u ljubavi.
Ali postoji ta jedna osoba koja suptilno flertuje sa vama ali vam se ne sviđa fizički.
Mislite da bi se slagali u zajedničkom životu ali nema iskre sa vaše strane.
Sad će neko reći da to nije bitno nego kakva je osoba, to je buduća/i majka/otac vaše dece.
Može li to da funkcioniše bez strasti?
Ili čekate da se pojavi ta prava osoba po cenu da ostanete sami?
Po cenu samoce. Samoca je priceless.
 
Mnogi bi se i sada zakleli da je vreme kada su drugi birali bilo bolje nego od kada je svako poceo sam da bira sebi zivotnog saputnika. Istina je i da su se ljudi zaljubljivali u takve izbore posle nekog vremena ili odmah sutra.
Nasi izbori su skup predubedjenja koja su cesto smetnja i kod dobrih veza, koje sami izaberemo, a covek se vremenom menja i ono sto mu je danas strano, kada upozna postaje mu drago. Tako da nikad ne reci nikad.
 
Dakle, zašli ste u određene godine, na stranu pritisak porodice i okoline, vidite na licu i telu da starite, nemate sreće u ljubavi.
Ali postoji ta jedna osoba koja suptilno flertuje sa vama ali vam se ne sviđa fizički.
Mislite da bi se slagali u zajedničkom životu ali nema iskre sa vaše strane.
Sad će neko reći da to nije bitno nego kakva je osoba, to je buduća/i majka/otac vaše dece.
Može li to da funkcioniše bez strasti?
Ili čekate da se pojavi ta prava osoba po cenu da ostanete sami?
Мој став је да је боље чекати праву.
Није тако страшно бити сам,боље је него бити у лошој вези са погрешном особом.
 
još gore ako ni ne flertuje
mada bitno valjda da ne biju... il nije

Мој став је да је боље чекати праву.
Није тако страшно бити сам,боље је него бити у лошој вези са погрешном особом.

nije dok ne prebrojiš godine i istekne vreme za rađanje :sad2:
to je neki dedlajn mada kao nema veze, posle ide starost
 
Pokusavam zamisliti dvoje usamljenih ljudi, koji zude za ljubavlju, prisnoscu, osecanju zajednistva…pa mislim da mogu imati kvalitetnu vezu.
Jer ljubav je ponekad potreba, podsvesna odluka. Ponekad i blizina cini svoje.
To jeste. Ljudi se spoje što su dosta zajedno, a usamljeni jedno i drugo, ili oboje žele decu. No, baš to može i biti problem kasnije. A često i bude. Jer osim te želje i bliskosti malo ih šta veže. Pa kad dobiju decu i ostvare to što su hteli osećaju jedno drugo kao stranci, ako zaista nisu bliski i slični na taj ljubavni način. Tako da.. šta znam. Ja ne bih ulazila u to da se "skrasim"... Da dobijem dete da, ali brak i sve to zarad toga što je "vreme" mi je totalno bezveze.
 

Back
Top