Quantcast

Da li biste se pre udali/oženili iz ljubavi ili koristi???

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
53.242
Autorska tema....mnogi imaju taj životni košmar.
Jaz i dubok kanjon izmedju ljubavi, koja je siromašna ili ful života koji može da Vam netko priušti, a da Vam ne znači ništa ili vrlo malo.

Okažite se u komentiranju. Osobna ili ako vas je blam onda pod krinkom "nekog treceg".
Uglavnom je nesto izmedju, 70% je neka intelektualna privlacnost, ali pa opet svaki normalan covek
ipak razmislja kako ce to biti i za 5-6 godina, a narocito ako planira decu.
Ova prica o siromasnim , ali lepima, mnogo je stara, pofucana, te price vise ne piju vodu.

Grej

Zainteresovan član
Poruka
327
Nije sve u ljubavi, neko da ti odogovara kao osoba i da imate normalne uslove za zivot je najbolja kombinacija.
Ako su oboje sposobni i podrška jedno drugom, lako će stvoriti sve neophodno za normalan život.
Sa druge strane.. nekome možeš sve servirati, dati gomilu para, i posle odredjenog vremena neće imati ništa.

snowtrooper

Buduća legenda
Poruka
42.810
Nije sve u ljubavi, neko da ti odogovara kao osoba i da imate normalne uslove za zivot je najbolja kombinacija.
Можда није све али би бар почетак требало да јесте из љубави, суштина брачних завета је "и у добру и у злу".
Шта ако се промени ситуација касније и животни услови постану тежи?

@Тема
Пре бих изабрао љубав, тада бих имао већу мотивацију за све у животу, за посао, будућност, њу, породицу...
Ако је само корист у питању, боље да смо сами. Биће лакше за све.
Такође, не верујем да бих могао да је гледам истим очима ако знам да ће једно од нас отићи чим се укаже богатија прилика.

Indigo3

Aktivan član
Poruka
1.819
Iskreno, ne bih se udavala. I da sretnem osobu koja mi je ''suđena'' po ko zna koji put, opet bih ga gurnula u život i ubedila kako znam da mu je suđeno nešto više od života uz mene, da to tamo mora da osvoji, i on bi me poslušao.
Moć ljubavi je da ubedi.
Malo pravih je bilo ljubavi, (Pa ipak, i jedna je dovoljna.) a baš toliko ljudi koji su posle mene bili uspešniji nego što bi bili da su ostali sa mnom.
Dakle, glasam za ljubav! :malav:

šišmirišmiš

Domaćin
Banovan
Poruka
4.727
Iskreno, ne bih se udavala. I da sretnem osobu koja mi je ''suđena'' po ko zna koji put, opet bih ga gurnula u život i ubedila kako znam da mu je suđeno nešto više od života uz mene, da to tamo mora da osvoji, i on bi me poslušao.
Moć ljubavi je da ubedi.
Malo pravih je bilo ljubavi, (Pa ipak, i jedna je dovoljna.) a baš toliko ljudi koji su posle mene bili uspešniji nego što bi bili da su ostali sa mnom.
Dakle, glasam za ljubav! :malav:
Dva puta sam morao da pročitam da bih shvatio.Pa ovo je tužno?:lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.