Da li biste se oženili/udale za Indijke/Indijce

Inače Indijci/indijke imaju britansko državljanstvo i zato su preplavili celu Evropu. Drže se zajedno ko naši Ganci i uglavnom rade u menadžmentu po bankama i u zdravstvu.
generalno, i kinezi i indijci su preplavili Evropu, i sa bliskog istoka. Zapravo, Evropa više nije što je pre bila, pre samo par decenija. Ali to je valjda koncept koji se gurao, multietničnost, multikulturalnost
Čovek ako je iskren suočava se sa tim da ga neko prozove rasistom, a stvar je samo ukusa. Jednostavno, kako izgledaju neki ljudi ti nije privlačno, što ne znači da imaju kod mene lošu konotaciju generalno, ne mogu ni da pričam o ljudima koje ne poznajem. No, na ovu temu o privlačnosti, meni se dopadaju baš beli, s time što može nekada ako mi je neko jako blizak da prođe i neko tamnije puti, od sunca ili onako. Ali ja čak ne volim ni da se sunčam.

generalno, i kinezi i indijci su preplavili Evropu, i sa bliskog istoka. Zapravo, Evropa više nije što je pre bila, pre samo par decenija. Ali to je valjda koncept koji se gurao, multietničnost, multikulturalnost
Čovek ako je iskren suočava se sa tim da ga neko prozove rasistom, a stvar je samo ukusa. Jednostavno, kako izgledaju neki ljudi ti nije privlačno, što ne znači da imaju kod mene lošu konotaciju generalno, ne mogu ni da pričam o ljudima koje ne poznajem. No, na ovu temu o privlačnosti, meni se dopadaju baš beli, s time što može nekada ako mi je neko jako blizak da prođe i neko tamnije puti, od sunca ili onako. Ali ja čak ne volim ni da se sunčam.

I što je najgore, oni žive po svojim pravilima i običajima, ne mešaju se ni sa kim ko nije njihove boje kože. Taj evropski multi-kulti je težak promašaj.

Ja ne bih imala toliko problem sa bojom kože koliko sa mentalitetom i načinom razmišljanja. Radila sam sa nekim Indijcima i crncima… majko mila… fini i kulturni ali kad prespoje nešto u glavi odmah pokažu neku divlju stranu i da su skroz nerazumni kad su pod uticajem emocija (a mnoge stvari emotivno prihvataju).

Ne bih da generalizujem kao neki rasista ali a priori imam formirano mišljenje pa kad se pokaže da grešim onda sam ok sa njima.

@Jugoslav Čvarak :zper:

_126009751_shyja.jpg

Back