Quantcast

da li biste promenili grad zbog ljubavi

• Začetnik teme zbunjena
  • Datum pokretanja

bambi1978

Zainteresovan član
Poruka
203
zbunjena:
Da li biste se preselili u drugi grad zbog osobe do koje vam je stalo?Recimo da vi imate sansu da nadjete posao u njegovom gradu i da je sve na vama jer je on student jos uvek i vezanih je ruku. Da li biste se usudili na tako veliki korak?
Vidi jednu stvar, ja sam pre neke 3 godine imao ovakvu ideju i zamisao u glavi. Bio sam speman da uradim sve i da napustim BG.
Kada sam joj to spomenuo ona se malo uplasila i pitala me da li bi stvarno sve napustio zbog nje.
Odgovorio sam joj da nikada nista ne bih napustio, i da bih ja uvek imao gde da se vratim u slucaju da se medju nama desi nesto ne predvidjeno.
I taman da se preselim. stigne poziv za vojsku.
Raskinuli smo zadnjeg dana sluzenja mog vojnog roka.
I ja sam ostao tu gde sam.
I kada bih ponovo zbog prave ljubavi trebalo da promenim mesto, uradio bih to vrlo rado, naravno ako bih tamo mogao da nadjem sebi dobar posao, ustvari obezbedim sebi i voljenoj osobi potpunu egzistenciju.

U

usnula..

Gost
Pa..sad...ne znam...koliko me gusi ovaj grad toliko ga i volim ...mada moram priznati da me je umorila njegova haoticna atmosfera...Promenila bih grad zbog ljubavi....ali vise od toga bih zelela da promenim drzavu i zapocnem jedan potpuno novi nacin zivota....sa voljenom osobom...naravno...whatever happends...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.