Da li biste pristali na gumenjaka?

FairyUltra

Zainteresovan član
Poruka
248
Da ste muskarac da li biste pristali da devojka u toku yebachine dohvati vibrator ili dildo i nabije ga sebi u dupe (ili u picu, zavisi koju ste vi rupu okupirali)?

Ja bih, ako ce tako vise uzivati zasto da ne :)

Pricao sam sa drugom o ovome i on kaze da bi mu to znacilo da joj on nije dovoljan u krevetu.
 
Da ste muskarac da li biste pristali da devojka u toku yebachine dohvati vibrator ili dildo i nabije ga sebi u dupe (ili u picu, zavisi koju ste vi rupu okupirali)?

Ja bih, ako ce tako vise uzivati zasto da ne :)

Pricao sam sa drugom o ovome i on kaze da bi mu to znacilo da joj on nije dovoljan u krevetu.

pa, ako neka devojka voli to, ne znaci da joj on nije dovoljan, odnosno da ona zeli dvojicu. Nego, oce s njim u jednu, a drugu rupu pomagalom da popuni...

plitki ste mi taj tvoj drug i ti :mrgreen:
 
ne znam shta mushki misle, ali ja se gadim mrtvih predmeta..onih sexualnih..to mislim, da stavljam u sebe pfff

Sto se ovoga tice potpuno te razumem, u sex shopu sam video mehanicku picku i mislio sam se da li da je kupim za crne dane (koji su sada nastupili:(), onda sam zamislio sebe kako kao neki pacenik guram tuki u to plasticno cudo i zgadio sam se.

ali zato neki veci nozz prislonjen uz vrat dok me uzima otpozadi ufff

U yebo te... imas decka? :per: Cekaj, cekaj, to nije pitanje to je konstatacija, ti IMAS decka :hahaha:
 
Da ste muskarac da li biste pristali da devojka u toku yebachine dohvati vibrator ili dildo i nabije ga sebi u dupe (ili u picu, zavisi koju ste vi rupu okupirali)?

Ja bih, ako ce tako vise uzivati zasto da ne :)

Pricao sam sa drugom o ovome i on kaze da bi mu to znacilo da joj on nije dovoljan u krevetu.

:zper: ehtaj Spasoje Stojkovic.....dobio je nove baterije, mamicu mu njegovu rasipnicku.....trosi ih ko lud :zcepanje:, cu da bankrotiram.....
 
Da ste muskarac da li biste pristali da devojka u toku yebachine dohvati vibrator ili dildo i nabije ga sebi u dupe (ili u picu, zavisi koju ste vi rupu okupirali)?

Ja bih, ako ce tako vise uzivati zasto da ne :)

Pricao sam sa drugom o ovome i on kaze da bi mu to znacilo da joj on nije dovoljan u krevetu.

Slazem se sa drugom :D
Al' to nema sanse da se desi, ja sam dovoljan :D

evo zasto zene kupuju vibratore :rotf:
samo ih koriste kad ova dvojica nisu tu :mrgreen:
 

Back
Top