Quantcast

Da li biste pristali na gumenjaka?

FairyUltra

Zainteresovan član
Poruka
247
Da ste muskarac da li biste pristali da devojka u toku yebachine dohvati vibrator ili dildo i nabije ga sebi u dupe (ili u picu, zavisi koju ste vi rupu okupirali)?

Ja bih, ako ce tako vise uzivati zasto da ne :)

Pricao sam sa drugom o ovome i on kaze da bi mu to znacilo da joj on nije dovoljan u krevetu.

gost 30064

Elita
Poruka
16.309
Da ste muskarac da li biste pristali da devojka u toku yebachine dohvati vibrator ili dildo i nabije ga sebi u dupe (ili u picu, zavisi koju ste vi rupu okupirali)?

Pricao sam sa drugom o ovome i on kaze da bi mu to znacilo da joj on nije dovoljan u krevetu.
pa, ako neka devojka voli to, ne znaci da joj on nije dovoljan, odnosno da ona zeli dvojicu. Nego, oce s njim u jednu, a drugu rupu pomagalom da popuni...

plitki ste mi taj tvoj drug i ti :mrgreen:

Happiness..

Veoma poznat
Poruka
11.826
ne znam shta mushki misle, ali ja se gadim mrtvih predmeta..onih sexualnih..to mislim, da stavljam u sebe pfff
ali zato neki veci nozz prislonjen uz vrat dok me uzima otpozadi ufff

FairyUltra

Zainteresovan član
Poruka
247
ne znam shta mushki misle, ali ja se gadim mrtvih predmeta..onih sexualnih..to mislim, da stavljam u sebe pfff
Sto se ovoga tice potpuno te razumem, u sex shopu sam video mehanicku picku i mislio sam se da li da je kupim za crne dane (koji su sada nastupili:(), onda sam zamislio sebe kako kao neki pacenik guram tuki u to plasticno cudo i zgadio sam se.

ali zato neki veci nozz prislonjen uz vrat dok me uzima otpozadi ufff
U yebo te... imas decka? :per: Cekaj, cekaj, to nije pitanje to je konstatacija, ti IMAS decka :hahaha:

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.290
mislim da ce sve devojke voleti i ceniti sto si bas toliko spreman da se zrtvujes zbog njih... he hehe... znas ti koliko je danas malo pravih, slobodoumnih muskaraca koji hoce bilo sta da urade za devojku, a ne nesto bas toliko veliko?! svaka cast... samo tako nastavi...

Happiness..

Veoma poznat
Poruka
11.826
Sto se ovoga tice potpuno te razumem, u sex shopu sam video mehanicku picku i mislio sam se da li da je kupim za crne dane (koji su sada nastupili:(), onda sam zamislio sebe kako kao neki pacenik guram tuki u to plasticno cudo i zgadio sam se.
U yebo te... imas decka? :per: Cekaj, cekaj, to nije pitanje to je konstatacija, ti IMAS decka :hahaha:
mislim da smo se razumeli :)

Stroncijum

Elita
Poruka
15.143
Ja sam predlagao da u firmi napravimo reklamne dildoe sa logotipom kompanije...poslashe me na bolovanje dushmani :(
Nemaju sluha za kreativne ideje

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.071

:zper: ehtaj Spasoje Stojkovic.....dobio je nove baterije, mamicu mu njegovu rasipnicku.....trosi ih ko lud :zcepanje:, cu da bankrotiram.....

gost 39034

Elita
Poruka
20.728

Slazem se sa drugom :D
Al' to nema sanse da se desi, ja sam dovoljan :D
evo zasto zene kupuju vibratore :rotf:
samo ih koriste kad ova dvojica nisu tu :mrgreen: