Da li biste nosili hidžab?

To je glupost, jer se zasniva na tome da muškarci ne mogu da se obuzdaju pa će da siluju žene na ulici.
To je tako u islamskim državama, jer moraš da skupiš pare da kupiš ženu, koja onda postaje samo svojina.
Inače otac ima zakonsko pravo da ubije i nju i tebe, ako je pre toga ne kupiš. Zaostalo, primitivno društvo...
Religija u kojoj je dozvoljen brak izmedju rodjaka prvog kolena je doprinela haosu koji tamo vlada. Uzas je sto se siri i na Evropu.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jesam li baš morala prijaviti poruku u kojoj Mugatu vrijeđa Islam, religiju kojoj pripadam ili je to bili prije za brisanje nego moje pitanje koje je izbrisano a koje nije nikoga i ništa vrijeđalo?
Ne znam, Turska i Bosna nisu drzave gde se zivi po islamskim zakonima, tako da se ono sto sam pomenuo, nasta je Mugatu reagovao, ne odnosi
na vase drzave...
 
Da, u zemlji u kojoj je to pravilo, naravno. Ovdje gdje jesam i gdje živim ne nosim, niti je bilo ko u mojoj porodici nosio ikada. Zašto ne radiš svoj posao kako treba? Zašto dopuštaš vrijeđanje?
Je li ti stvarno mislis da neko ovde dezura i ceka da brise u sekundi nesto sto je za brisanje. Ti si prijavila, obrisano je. Sta je problem?
 
Naravno da ne, ali obrisala si moju prije poruke koju sam prijavila i koja je bila uvreda do koske. Srami se.
Ti ne znas ko je i sta brisao. I mozda bi mogla malo pristojnija da budes jer ti samo ides i cackas i kad ti neko vrati zalis se. Nemam sad vremena da ti trazim tvoje poruke u kojim ti vrijedjas ljude. Na srpskom si forumu, vrijedjas ljude i ismijavas i sta ocekuješ. Ovde bih završila dijalog. Za dalje zalbe imas administratore.
 
Ti ne znas ko je i sta brisao. I mozda bi mogla malo pristojnija da budes jer ti samo ides i cackas i kad ti neko vrati zalis se. Nemam sad vremena da ti trazim tvoje poruke u kojim ti vrijedjas ljude. Na srpskom si forumu, vrijedjas ljude i ismijavas i sta ocekuješ. Ovde bih završila dijalog. Za dalje zalbe imas administratore.
Aham, znači okej je da mene i moje neko vrijeđa jer nisam iz Srbije i muslimanka sam? Pa onda ok, ponizno se izvinjavam, nije mi to do sada niko rekao :)
 

Back
Top