Da li biste nosili hidžab?

Meliot

Elita
Poruka
15.826
Da li biste nosili hidžab da to postane zakonska obaveza? Nađoh neke primere i može lepo da izgleda.

Sada će me feministkinje napasti da pokušavam da kršim ženska prava.

hidzab.jpg
 
Ne bi morala svakog dana da imaš sređenu frizuru, samo vežeš u rep i preko hidžab.
Nemaš ti pojma kakve su to krasotice ispod. Ja se shebem kad vidim te arapkinje u javnom toaletu, kad skinu. Sređene, održavane, moderne, seksi. Frizure obavezno lijepe. Mirišu na kilometar. Bar ove kojih je ko mrava kod nas turistički. A poseban je merak posmatrati ih kad ručaju u restoranu ili ližu sladoled :D uspiju ebote!
 
Nemaš ti pojma kakve su to krasotice ispod. Ja se shebem kad vidim te arapkinje u javnom toaletu, kad skinu. Sređene, održavane, moderne, seksi. Frizure obavezno lijepe. Mirišu na kilometar. Bar ove kojih je ko mrava kod nas turistički. A poseban je merak posmatrati ih kad ručaju u restoranu ili ližu sladoled :D uspiju ebote!
Pa normalno, nekad se desi da trebaš otići do grada, staviš samo hidžab preko glave i završiš posao.
 
Sve sto je obaveza stvara odbojnost dugorocno.
Isto bi bilo da si rekao da se sme nositi samo odredjena boja ili da se neka ne sme..
Da se nose samo trenerke ili samo minici...
Sa stanovišta žena razumem negodovanje, da ti niko ne određuje šta ćeš da nosiš, ali sa muškog stanovišta mene je moda naših žena smorila, ne zato što sam ljubomoran, nego dosadilo više to talasanje kosom.
 
Sa stanovišta žena razumem negodovanje, da ti niko ne određuje šta ćeš da nosiš, ali sa muškog stanovišta mene je moda naših žena smorila, ne zato što sam ljubomoran, nego dosadilo više to talasanje kosom.
Imas svakakvih... Ti obracas paznju samo na te :)
Ali razumem taj momenat upakovanog blaga... Samo za tebe, itd...
No sve sto je obavezno nije dobro.
Ovako svako ima izbora I da nosi I da ne nosi.
 
Nije to zaista razlog. Nego dosadilo više, lepo je videti za promenu i nešto drugo.
To je vama muskarcima bitno... Kao I zenama koje zive od
muskaraca.
Muskarci se nesto nisu mnogo menjali u toku istorije a pogotovo ne u poslednjih pedesetak godina.
Vecinu zena uopste ne interesuje u cemu je neki muskarac upakovan I kakvu frizuru ima.
 

Back
Top