Da li biste mogli da živite z drugosrbijašicom ?

Znači jeste on.

Videh ga u Pinkovom Dnevniku u pola osam, bio obučen k'o Majkl, stavio i periku, i nasred ulice igrao. :D

Poguglah malo.

Tridesetogodišnji Piroćanac Svetomir Simić ceo svoj život posvetio je kralju popa, nedavno preminulom Majklu Džeksonu. Skinuo je sve njegove pokrete po kojima je Džekson postao čuven, a njegovu smrt je isplakao kao da mu je najrođeniji rod.

Pirotski Majkl Džekson živi u ulici Kraljevića Marka, gde se tokom leta na terasi kuće ili ispred nje na ulici najčešće može videti kako u karakterističnom crnom odelu, belim rukavicama i s neizostavnim crnim šeširom izvodi čuveni Majklov ples „munvok", koji je postao zaštitni znak čuvenog pevača.

http://pressonline.rs/sr/vesti/regioni/story/147702/Pirot+ima+svog+Majkla+Džeksona.html

On, glavom i bradom...Video ga letos poslednji put na gradskom bazenu na žurci...Sam sa sobom igra u nekom uglu, a ko kako prodje pada u nesvest od smeha..:D


Niste valjda? Auuuu, barabo jedna. :)

:rumenko:
Nemoj sad i ti da me ribaš, već su mi rekli da je to nepoštovanje mrtvih, a ja sam samo hteo dedi, prababi i pradedi da predstavim buduću snajku..:mrgreen:
 
Najbolje moguće...bez maski, skroz ogoljenu...:rotf: (ima da mi rascopa glavu ako pročita šta pišem :lol: )

Jedino još da je tokom tog predstavljanja istovremeno spremala neki has, pa da doživljaj bude kompletan.

Sećam se kad nam je profesor pričao kad je upoznavao devojku sa babom, a ova žena utripovala da je devojka bolesna jer ''pogledaj samo kako je neuhranjena''. A naravno, zna se šta babama znači neuhranjenost. :D

Tako da ju je ceo taj dan praktično zatrpavala hranom k'o da je prase pred svinjokolj. :D
 
Jedino još da je tokom tog predstavljanja istovremeno spremala neki has, pa da doživljaj bude kompletan.

Sećam se kad nam je profesor pričao kad je upoznavao devojku sa babom, a ova žena utripovala da je devojka bolesna jer ''pogledaj samo kako je neuhranjena''. A naravno, zna se šta babama znači neuhranjenost. :D

Tako da ju je ceo taj dan praktično zatrpavala hranom k'o da je prase pred svinjokolj. :D

:hahaha: Pa ko sve babe...za njih uvek ništa nisi jeo, ilo da pojedeš jednu kašiku ili se razvališ od klope..:D
 
Ne,ne bih mogao....I,nisam mogao!
Imao sam dve drugosrbijašice i oterao sam ih obe.
Morao sam.
Obe su poreklom iz Bosne - jedna iz Sarajeva,a druga
iz Glamoča.
Inače,da ne bi došlo do nekih nedoumica - obe su rođene
i odrasle u Beogradu.

A,oterao sam ih jer su mnogo drugosrbijašile.
Zaista mnogo.
Čak preterano.
Da sam ja morao da crvenim kad nam dođu gosti.
Od blama i vatrenog drugosrbijančenja...
Bezobrazluk ! Blamaža neviđena !
Taj košmar drugosrbijančenja se razvio do tih dimenzija
da se to nije moglo izdržati.....
I,ja - šta ću !?
Nisam imao naročitog izbora.

Ja sam inače pobornik prvosrbijančenja i zagovaram opciju
"što gore - to bolje",
te je dolazilo do čestih "varničenja"....
Ne toliko po nacionalnom koliko po programskom razmimoilaženju...

I,jednog lepog sunčanog dana, FIK....! I, gotovo.
Sada mir u kući.
Solosrbijančenje....
 
Ne bih živeo nikada sa drugosrbijašicom. Mada, ako je neki zaista dobar primerak, vredelo bi se potruditi da je se prevaspita.

Prevaspitavanje drugosrbijašice se vrši na sledeći način:
Minimum 2x na dan joj uterivati ku...patriotizam. To uterivanje patriotizma mora biti zaista wow, kako bi se navukla na tu terapiju. E, ondak, treba dobro voditi računa u kom momentu počinje puno dejstvo terapije. U tom momentu treba brzo staviti šajkaču na glavu. Vremenom će se drugosrbijašici u podsvest urezati da su najlepša osećanja vezana za šajkaču, a pošto je šajkača znak srpstva, ona će neminovno polako ali sigurno postati prvosrbijašica, a da toga nije ni svesna. Čim neko počne pred njom da priča antisrpski ona će se osetiti ugrožena, i pomisliće da neko hoće da joj ukrade zadovoljstvo. :rotf:
 
Evo ovako stoje stvari, znamo svi-100 ljudi-100 ćudi, 100 žena-200 sisa :mrgreen: ali postoje neke stvari i neka mišljenja preko kojih ne možemo da pređemo. U pitanju su naravno način razmišljanja i psihološki profil koji ako se drastično razlikuje od mog, ja sa takvom osobom/devojkom nemam šta da tražim.

Pa bih hteo da vam postavim 2 pitanja:

Prvo je upućeno muškim prvosrbijašima, veoma je konkretno i glasi:

DA LI BISTE MOGLI DA ŽIVITE Z :D DRUGOSRBIJAŠICOM ? Dakle, da li bi ste mogli da živite sa devojkom/verenicom ili ženom koja ima potpuno suprotne političke stavove od vas tj. da li biste živeli sa genetski modifikovanom budalom ? :hahaha:

..............

E sad, naravno, sve zavisi i od toga ko je kakva osoba, i koliko je ko umeren, konzervativan, tvrdoglav, otvoren, zagrižen ili tolerantan. Uglavnom ne volim one zagrižene i tvrdokorne ljude koji su slepo odani samo 1 stranci i jednom vođi i ne vide ništa drugo oko njih. Ne volim konzervativne ljude i jesam za argumentovanu razmenu mišljenja ali nikako ne volim neke (teške) političke svađe ili da vadimo oči zbog politike. To je već besmisleno. Ako već ne možemo da se složimo po nekom političkom pitanju, onda je bolje da zaobiđemo tu temu, da ne pričamo uopšte o politici, ili da se razilazimo. Kao što ste videli ovde na forumu, ja sam više za zaebanciju i šalu, šegu, komiku nego za neke jalove rasprave i političke svađe i prepucavanja.

Ja bih dodala i 100 muškaraca, 200 jaja :ok:
I još, nemoj da razbijaš svoju lepu glavu teškim pitanjima. Ili se ženi, il' tamburu kupi,

I još bih dodala na ovo donje :poludeo: :mrgreen:
 
prijatno

438214078UGnDwX_ph.jpg
 
Ne bih živeo nikada sa drugosrbijašicom. Mada, ako je neki zaista dobar primerak, vredelo bi se potruditi da je se prevaspita.

Prevaspitavanje drugosrbijašice se vrši na sledeći način:
Minimum 2x na dan joj uterivati ku...patriotizam. To uterivanje patriotizma mora biti zaista wow, kako bi se navukla na tu terapiju. E, ondak, treba dobro voditi računa u kom momentu počinje puno dejstvo terapije. U tom momentu treba brzo staviti šajkaču na glavu. Vremenom će se drugosrbijašici u podsvest urezati da su najlepša osećanja vezana za šajkaču, a pošto je šajkača znak srpstva, ona će neminovno polako ali sigurno postati prvosrbijašica, a da toga nije ni svesna. Čim neko počne pred njom da priča antisrpski ona će se osetiti ugrožena, i pomisliće da neko hoće da joj ukrade zadovoljstvo. :rotf:

Počeće i Rvatice da ti dolaze na terapiju.........:mrgreen:
 

Back
Top