Da li biste ipak dali šansu

Наравно, кад бих видео да ниси једини, да би истог момента заборавио на особу са којом си се мувао.
Momentalno , šta tu ima da tražim više .postoji nešto što se zove dostojanstvo. ne ego, uobraženost gordost !
Neke osnovne mere poštovanja sebe sama

I očekuješ da će taj razdragano da je prihvati ponovo u naručje ?
Ja sam jednoj dragoj osobi u najboljoj nameri rekao da mi treba vremena da prvo rasčistim sa nekim bivšim jer ne volim duple igre i veze , momentalno me otkačila
Pozdravljam i praštam i razumem je . Nisam ni trebao da započinjem dok nism "čist"
A zo današnje muvanje Tinder , kres žurke , to si jeb**** i to je ok ne treba ni tražiti oprost , došla si po svoje sledovanje k****ilip****
Pa ak te zalomi , zalomi te ,ako ne više steće drugi put sa drugim
Ja tako ne mogu i ne pristajem na to
Mora da nisam u trendu i da me gazi vreme :mrgreen:
Nije da te vreme gazi nego si - pravičan i iskren.

Ne upuštam se u novo razdoblje ukoliko prethodno nisam raščistila. Nema posle nedoumica i pretpostavki. Ali to je druga tema, nije Lule na to mislila.

Treba imati u vidu da prilikom muvanja se cine greske. Nekada se neka osoba ucini boljom, jer o cemu se radi, u fazi muvanja ti i ne poznajes nekoga dobro. Neko moyda ima lois start, ali bi ya nas bila sasvim dobra. Recimo ne znas jos u fayi muvanja kakav ce biti sex, mnoge stvari.. Napravi se greska odabira jer se neko moyda predstavio bolje pa nas to povuce.. Sta znam. Ne moyemo ocekivati da se fatalno neko odmah zalepi za nas.
Meni ovo liči kao pčelica , od cveta na cvet ...

To je već nešto drugo. Jednom može biti slučajnost, a već svaki drugi put je namera.
To ,slučajnost priznajem kod tinejdžera , gde još nisu načisto sa svojim osećanjima i shvatanjem ljubavi i zaljublejenosti . Tu se da oprostiti
Kod odrasle osobe jasno emotivno i seksalno izdiferencirane je : neiživljenost, nemogućnost držanja hormona pod kontrolom, lečenje ega , niske strasti , nezaježljivost , mokri dečiji snovi , patološka potreba za ljubavlju i seksom .........Ima milion razloga

Lule ! Koliko god da se trudim i pokušavam da dokučim dubinu i veličinu takve ljubavi ! Mislim da ne bi mogao . Teško praštam :( Valjda zato što se ceo i nesebično dajem !? To i tražim.
Ne mogu da shvatim osobu koja pristaje na bilo kakav ljubavni trougao
Ili si prvi-a i samo tebe vidi i za sve ostalo je slep-a ili si krpa-rezertva !
To je zato što si already našo ženu svog života i možda ne možeš da zamisliš drugačiju specifičnu situaciju.
To je OK . Ljudski je grešiti i praštati , alu u slučaju koji je navela Lule su manipulacije sa osobom ! Može mu se da je drži u rezervi
Nije manipulacija. Mala je verovatnoća ali je realno moguće da dok još nisi shvatio da je tvoja žene žena tvog života (mada si se zagrejao) naleti druga, zavodljiva osoba kojih nema tako često. Ne mislim pritom na neku ludaču ili očiglednu folirantkinju. Folirantkinja (i foliranata) imaš veoma dobro upakovanih. Eto, sećam se da sam baš s tobom diskutovala o tome( čak smo se i zakači:mrgreen:)
Dobro, ne tvrdim da bi ti izdao i poklekao (ili ne sad) jer možda imaš iskustva i dobar nos, ali moguće je da se ne prepozna i zaebe.

To je zato što si already našo ženu svog života i možda ne možeš da zamisliš drugačiju specifičnu situaciju.
Našao iz 3 puta :mrgreen: Sve moje žene su bile žene mog života , prve i prave i svaku sam voleo. Zvuči čudno !? Sve su to bile dugogodišnje veze i svaka lepa na svoj način . Imao sam duge pauze izmedju njih. Nikad nisam sedeo na 2 stolice ili imao nekoga u šteku i planu. Razvodio sam se zbog mog ludog temperamenta pića i skitnje
Mogu ja da zamislim drugu sitaciju . Kad sam bio slobodan, jednostavno to nije bila potraga za vezom nego potraga za čistim seksom. Pravim razliku . meni su to razdvojene stvari
Nije manipulacija. Mala je verovatnoća ali je realno moguće da dok još nisi shvatio da je tvoja žene žena tvog života (mada si se zagrejao) naleti druga, zavodljiva osoba kojih nema tako često. Ne mislim pritom na neku ludaču ili očiglednu folirantkinju. Folirantkinja (i foliranata) imaš veoma dobro upakovanih. Eto, sećam se da sam baš s tobom diskutovala o tome( čak smo se i zakači:mrgreen:)

Dobro, ne tvrdim da bi ti izdao i poklekao (ili ne sad) jer možda imaš iskustva i dobar nos, ali moguće je da se ne prepozna i zaebe.
Kod mene je to nemoguće ! ja kad nadjem ženu koja mi odgovara u većini stvari , jednostavno sam "slep" za sve ostale. Ne treba mi preko leba pogača , meni to zamorno i komplikovano .
Zakačili smo se oko opaske I.Andrića upućene vama :mrgreen: ( Sorri )
Verujte da imam nos i iskustvo za sve
Kod mene lepa ambalaža i mio glasić ne prolaze :D

nekome s kim ste se muvali i svideli jedno drugom, postojala je i izvesna hemija, međutim...
Pojavi se treća osoba i preotme vašu simpatiju.
U stvari, recimo da se simpatija zanela, oduševila i odlučila za nju. U međuvremenu, oni raskinu ili se čak ništa ozbiljno i ne desi.
I sad ta vaša nesuđena ljubav opet obleće oko vas, htela bi novu šansu, naravno shvata da se zaebala, hbg...
Da li biste prešli preko te greške i dali šansu ljubavi za koju ste osetili da je to to? A možda i dalje osećate nešto.
Nemam simpatije i ne dajem nikakve sanse ako nema medjusobne hemije.

Našao iz 3 puta :mrgreen: Sve moje žene su bile žene mog života , prve i prave i svaku sam voleo. Zvuči čudno !? Sve su to bile dugogodišnje veze i svaka lepa na svoj način . Imao sam duge pauze izmedju njih. Nikad nisam sedeo na 2 stolice ili imao nekoga u šteku i planu. Razvodio sam se zbog mog ludog temperamenta pića i skitnje
Mogu ja da zamislim drugu sitaciju . Kad sam bio slobodan, jednostavno to nije bila potraga za vezom nego potraga za čistim seksom. Pravim razliku . meni su to razdvojene stvari

Kod mene je to nemoguće ! ja kad nadjem ženu koja mi odgovara u većini stvari , jednostavno sam "slep" za sve ostale. Ne treba mi preko leba pogača , meni to zamorno i komplikovano .
Zakačili smo se oko opaske I.Andrića upućene vama :mrgreen: ( Sorri )
Verujte da imam nos i iskustvo za sve
Kod mene lepa ambalaža i mio glasić ne prolaze :D
Ok.

A zašto odmah na vi

Ok.

A zašto odmah na vi
Lule zato što sam više sludjen ovde na forumu i ne znam ko će kako da me razume i raguje
U principu naučen sam da dobijem odobrenje da mogu da predjem na ti ! :ortaci2:
U početku koga ne znam persiram dok mi čovek ne kaže da nema potrebe za tim . E onda sam komotan tek
ILi imam tako blage prelaze Vi-TI-Vi-Ti-Ti........

Poslednja izmena:
nekome s kim ste se muvali i svideli jedno drugom, postojala je i izvesna hemija, međutim...
Pojavi se treća osoba i preotme vašu simpatiju.
U stvari, recimo da se simpatija zanela, oduševila i odlučila za nju. U međuvremenu, oni raskinu ili se čak ništa ozbiljno i ne desi.
I sad ta vaša nesuđena ljubav opet obleće oko vas, htela bi novu šansu, naravno shvata da se zaebala, hbg...
Da li biste prešli preko te greške i dali šansu ljubavi za koju ste osetili da je to to? A možda i dalje osećate nešto.
Ako osecam nesto i hocu onda bih dao sansu. Kad vec nije sanse prvi put, a ukazala se za drugi sto da ne. Ta osoba ko zna zasto se nama vraća opet. Mogla je prva da produzi bez nas i trazi novo.

Back