Da li biste ipak dali šansu

Zašto licemjerno? Meni je to veličina duha kad iskreno zatražiš oprost, prihvataš svoje nesavršenosti i mane zbog kojih te vjerovatno drugi i vole.
Vole me zato što ih ne dovodim u nezgodnu sitaciju da bi morali da se lome da li da mi daju oprost ili ne !
lepše mi je kad me vole zbog iskrene i stamene ljubavi nego da mi praštaju zbog prevrtljivost i neodlučnosti
Zvuči malo grubo ! Ali je meni tako iskrenije

Ako neko misli da to sto se muva sa nekim je vec nesto bitno, onda biva povredjen ako taj neko ode na drugo mesto.

Ukoliko se smatra da je muvanje nesto tako sto se radi sa vise ljudi pa gde upali, ili moyda sa jednom osobom ali da to nije nista posebno, onda se covek i ne povredi, vec kada drugi put dodje ista osoba nastave gde su stali.

Vole me zato što ih ne dovodim u nezgodnu sitaciju da bi morali da se lome da li da mi daju oprost ili ne !
lepše mi je kad me vole zbog iskrene i stamene ljubavi nego da mi praštaju zbog prevrtljivost i neodlučnosti
Zvuči malo grubo ! Ali je meni tako iskrenije
Znači poštenije ti je da ne znaju da si griješio? Parola ono što ne znaju ne može da im smeta?

Treba imati u vidu da prilikom muvanja se cine greske. Nekada se neka osoba ucini boljom, jer o cemu se radi, u fazi muvanja ti i ne poznajes nekoga dobro. Neko moyda ima lois start, ali bi ya nas bila sasvim dobra. Recimo ne znas jos u fayi muvanja kakav ce biti sex, mnoge stvari.. Napravi se greska odabira jer se neko moyda predstavio bolje pa nas to povuce.. Sta znam. Ne moyemo ocekivati da se fatalno neko odmah zalepi za nas.

Ako neko misli da to sto se muva sa nekim je vec nesto bitno, onda biva povredjen ako taj neko ode na drugo mesto.

Ukoliko se smatra da je muvanje nesto tako sto se radi sa vise ljudi pa gde upali, ili moyda sa jednom osobom ali da to nije nista posebno, onda se covek i ne povredi, vec kada drugi put dodje ista osoba nastave gde su stali.
I očekuješ da će taj razdragano da je prihvati ponovo u naručje ?
Ja sam jednoj dragoj osobi u najboljoj nameri rekao da mi treba vremena da prvo rasčistim sa nekim bivšim jer ne volim duple igre i veze , momentalno me otkačila
Pozdravljam i praštam i razumem je . Nisam ni trebao da započinjem dok nism "čist"
A zo današnje muvanje Tinder , kres žurke , to si jeb**** i to je ok ne treba ni tražiti oprost , došla si po svoje sledovanje k****ilip****
Pa ak te zalomi , zalomi te ,ako ne više steće drugi put sa drugim
Ja tako ne mogu i ne pristajem na to
Mora da nisam u trendu i da me gazi vreme :mrgreen:

Back