Da li biste dali reputaciju osobi iznad vas ? 2. deo

Шмекер

Veoma poznat
Poruka
13.559
Jel' ovde iko odgovara negativno? :lol: Poslato.
Ne, ovde svi svima daju :roll:

Video sam nekog "lika" koji pita kako se gasi tema na forumu. Iskreno, i ja bih sada ovu moju temu ugasio da mogu. Totalno su mi besmisleni neki komentari koje čitam ovde, i tema je izgubila svoj prvobitni smisao. Da bude duhovita, zabavna. Stoga pozivam sve koji i dalje nešto pišu ovde da pređu na teme koje je postavila Poli.
Naravno neću nikome ništa da branim. Ko hoće neka ostane ovde, ali mislim da ono što sam ja hteo da postignem sa ovom temom trenutno imaju Poline teme.

Poli46

Legenda
Moderator
Poruka
71.625
Ne, ovde svi svima daju :roll:

Video sam nekog "lika" koji pita kako se gasi tema na forumu. Iskreno, i ja bih sada ovu moju temu ugasio da mogu. Totalno su mi besmisleni neki komentari koje čitam ovde, i tema je izgubila svoj prvobitni smisao. Da bude duhovita, zabavna. Stoga pozivam sve koji i dalje nešto pišu ovde da pređu na teme koje je postavila Poli.
Naravno neću nikome ništa da branim. Ko hoće neka ostane ovde, ali mislim da ono što sam ja hteo da postignem sa ovom temom trenutno imaju Poline teme.
Vaske i ja teško održavam svoje teme na ispravnom kursu.
Novi ljudi nemaju strpljenja..samo žure i ne obaziru se.
Prošlo je vreme duhovitih druženja i lepih prijateljstava :zag:

Manga Hilux

Elita
Moderator
Poruka
16.317
za sve ^ poslato
CC76E671-E5D2-4120-AEB1-207064439C1A-400x300.jpeg

a što lepo miriše )))

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.