Da li bi vi išta uzeli od ove firme?

Poruka
63.321
Dragi potrošači...

A1jezik.jpg


gledam ponude za internet i vidim neki se baš trude da budu originalni...

moj odgovor za njihov jezik:
s-l500.jpg
 
Sada ostaje PITANJE MENADŽERSKE ODGOVORNOSTI

pojedini likovi (i likuše) po tim firmama knjiže SVOJE NEVASPITANJE u POSLOVNI DOPRINOS

mts - iritantne ponude diskriminatorske prirode da odredjen paket ima cenu ako imaš "OD DO godina"???

telenor - kvarna prepaid usluga za servise koje nit si hteo nit si aktivirao, samo fiju sa prepaid računa, ne pomaže pisana žalba

a1 (seljacima lakše VIP) - kretenske reklame

a onda menadžer(ka) promeni firmu i rado navede gde je radila al ne napiše da zbog takvog "rada" mora da promeni posao...

business standard :kafa:
 
uzimam, malo me nervira što su promenili ime ali baš mi je svejedno
imaju taj neki paket sa besplatnim sms-ovima i dovoljno mi je sada
vip -> a1

ne pamtim kada sam poslao posldnji sms ... zar se jos koristi ?
sto kazu kolege daj minute i GB i da komuniciramo ko ljudi.

Jeste li probali foru da nzaovete call centar i raspitate se za raskid ugovora ?
obavezno Vas sutra zove neki menaJDer i nudi "jedinstvenu ponudu" skrojenu samo za vas !
ja JESAM. Dva puta i bilo je uspesno blefiranje da zelim da predjem u tada vip i maticnog telenora.

Probajte ne moze da skodi :D .... Srecno
 
To su sve karteli koje nam je donelo slobodno tržište.
Kafa praktično samo Grand i Donkafa, pivo Jelen i Lav (u poslednje vreme i Hajneken), mobilni operateri (po starom mi lakše): Telenor, MTS, VIP.
Sa njima su došle i debilne reklame i slogani poput: Muškarci znaju zašto, Razlika je u mreži itd.
 
ne pamtim kada sam poslao posldnji sms ... zar se jos koristi ?
sto kazu kolege daj minute i GB i da komuniciramo ko ljudi.

Jeste li probali foru da nzaovete call centar i raspitate se za raskid ugovora ?
obavezno Vas sutra zove neki menaJDer i nudi "jedinstvenu ponudu" skrojenu samo za vas !
ja JESAM. Dva puta i bilo je uspesno blefiranje da zelim da predjem u tada vip i maticnog telenora.

Probajte ne moze da skodi :D .... Srecno
kod mts-a je to malo uvrnuto...

neki zaista dobiju bolju ponudu i za manje godina "vernosti" a kod nekih samo da su dobili tvoje "oproštajno pismo"

a umeju i da zakomplikuju
pogotovo kad promene tarife a sa njima količine i cene...

ali ima i tu caka

potpišeš ugovornu obavezu na najjeftiniji paket i odmah podigneš na višu tarifu

zašto?

prema ugovoru uvek možeš da vratiš na inicijalnu tarifu te baš zato uzmeš najnižu

zašto bi to radili kad možemo odmah da uzmemo potrebnu tarifu?

zato što je negativna selekcija zapošljavanja dala neočekivano glupe rezultate

desilo se da je mts promenio tarife te da za ono što plaćam dobio bih 2.5X puta više!
stara tarifa je za 999 dinara nudila 20Gb a nov tarifni sistem za 999 dinara nudi 50Gb


i obratim se ja njima da me prebace na nov obračun za iste pare

stiže odgovor na mufte zaposlenih: "zabole me, meni treba da se pomogne a ne tebi, koj si mi pa ti, imaš stari ugovor nije ti isteko"

a jel?

pošaljem ponovo

"ok, vratite mi inicijalnu tarifu po starom ugovoru na 499 din"

op, trt ne može a pravno gledano - moraju

stiže odgovor:

"eve da vi učinimo ovako lepi i pametni pa da za istih 999 dinara dobijete po novoj tarifi jerbo ne možemo da ispoštujemo ugovor"

super...
a šta sam ja pa tražio na početku?
 
digresija ... Jelen jeste u vlasnistvu Hajnikena kao sto je Lav u vlasnistvu Calsberga ...
bili smo mali i igrali monopol secamo se kako je to bila zanimljiva igra.
nazalost ne zelim da zivim u igrici... ali zivim
Slažem se, samo sam predstavio brendove (a ne kompanije), da bi većina ljudi lakše ispratila ono o čemu pišem.
Verovatno sam, u tom duhu, pogrešio što sam napisao Hajneken, a ne Zaječarsko pivo.
 
Čuo sam da na Crvenom trgu postoji samo jedan bilbord i da njegov zakup košta 20milki $, dal mesečno, dal nedeljno, ne znam.
Nemoguće je da se tamo pojavi reklama poput ovih naših.
Apsurdne i sulude su i reklame za Imlek i Bambi (isto Ameri vlasnici, upravljači mahom naši meniđeri, da prosti Stojko).

Stojko, napiši ako smo previše skrenuli (sa teme).
 

Back
Top