Da li bi većina muškaraca želela seks sa zgodnom ženskom koja nema "gram mozga"?

Wild Ranger

Zainteresovan član
Poruka
301
Ovu temu otvaram podstaknut jednim YT videom sa kanala Balkan info.
Gost emisije je u intervjuu rekao sledeće: Hipotetička situacija - momak se nađe u baru za šankom i primeti neku sisatu plavušu, sjajna riba, proba da porazgovara s njom i shvati da ona nema gram mozga; i na pitanje da li bi on spavao sa njom gost emisije tvrdi da bi 9/10 muškaraca sigurno htela da spava sa njom. Dok kad je slučaj obrnut - npr. žena sretne nekog vrlo zgodnog tipa poput Toma Hardija, krene u razgovor s njim i shvati da je on bezmozgaš i sad da li bi ona htela da spava s njim - prema njegovoj tvrdnji, u 9/10 slučajeva žene to ne bi želele.

Šta vi mislite o ovome? Da li je ovo tačno? I ako jeste, zašto je tako?

adult-beautiful-beauty-close-up.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Potpuno je tacno. Muskarci bi odmah otisli u krevet,sa lepom plavusom bez mozga. Zene ne bi to uradle,sa muskarcem prazne glave,zato sto
glup muskarac moze da joj napravi velike komplikacije,jer kao glup,moze da izazove velike probleme.Zene se sa pravom,klone praznoglavih
muskaraca,jer su oni uglavnom incidentne osobe...
 
Ovu temu otvaram podstaknut jednim YT videom sa kanala Balkan info.
Gost emisije je u intervjuu rekao sledeće: Hipotetička situacija - momak se nađe u baru za šankom i primeti neku sisatu plavušu, sjajna riba, proba da porazgovara s njom i shvati da ona nema gram mozga; i na pitanje da li bi on spavao sa njom gost emisije tvrdi da bi 9/10 muškaraca sigurno htela da spava sa njom. Dok kad je slučaj obrnut - npr. žena sretne nekog vrlo zgodnog tipa poput Toma Hardija, krene u razgovor s njim i shvati da je on bezmozgaš i sad da li bi ona htela da spava s njim - prema njegovoj tvrdnji, u 9/10 slučajeva žene to ne bi želele.

Šta vi mislite o ovome? Da li je ovo tačno? I ako jeste, zašto je tako?
Mislim da je istina :)
 
Potpuno je tacno. Muskarci bi odmah otisli u krevet,sa lepom plavusom bez mozga. Zene ne bi to uradle,sa muskarcem prazne glave,zato sto
glup muskarac moze da joj napravi velike komplikacije,jer kao glup,moze da izazove velike probleme.Zene se sa pravom,klone praznoglavih
muskaraca,jer su oni uglavnom incidentne osobe...
mislis ne mogu da razviju unapred kalkulaciju i da upravljaju tim odnosom onako kako zele
jer se ponasanje glupog ne moze predvideti a samim tim ni uticati na njega
to si hteo da kazes ! :)
 
Potpuno je tacno. Muskarci bi odmah otisli u krevet,sa lepom plavusom bez mozga. Zene ne bi to uradle,sa muskarcem prazne glave,zato sto
glup muskarac moze da joj napravi velike komplikacije,jer kao glup,moze da izazove velike probleme.Zene se sa pravom,klone praznoglavih
muskaraca,jer su oni uglavnom incidentne osobe...
Ovaj drugi deo je ok, tačno je, glupi m su često i nasilni ili puni kompleksa druge vrste i kao takvi često incidentni. I ne samo glupi već labilni bilo kakve vrste, ali opet ne sve žene.. možda one obazrivije.
A prvi deo, ne znam nisam muškarac. Ali mogu da zamislim i da ima onih koji ne bi. Jednostavno, možda im je dosta ispraznog seksa, možda žele sa nekim bliskost, intimu, šta znam
 
Ljudi plaćaju prostitutke da sa njima razgovaraju nekad...
skoro sam čitala šta su sve izjavljivale, jedan je platio da bi imao ko da ga sasluša što je sam nakon što mu je žena umrla... neko želi da ima kome da priča o problemima na poslu, nekome ko je van svake priče... sve zavisi u kom raspoloženju se nađe takav muškarac koji vidi takvu žensku... tako da moja procena onako odokativno je da bi možda 6 od 10 pristalo, ne 9 od 10 ), a ze žene sa glupim i vrlo zgonim muškarcem možda bi 4 od 10 pristalo, ili čak 5 od 10 (i dame su željne jeltako)
 
Ljudi plaćaju prostitutke da sa njima razgovaraju nekad...
skoro sam čitala šta su sve izjavljivale, jedan je platio da bi imao ko da ga sasluša što je sam nakon što mu je žena umrla... neko želi da ima kome da priča o problemima na poslu, nekome ko je van svake priče... sve zavisi u kom raspoloženju se nađe takav muškarac koji vidi takvu žensku... tako da moja procena onako odokativno je da bi možda 6 od 10 pristalo, ne 9 od 10 ), a ze žene sa glupim i vrlo zgonim muškarcem možda bi 4 od 10 pristalo, ili čak 5 od 10 (i dame su željne jeltako)
Da svakako imas pravo.Mnogi usamljeni muskarci (ali i zene) nemaju sa kim da razgovaraju,a razgovor cesto,resava mnoge licne probleme,
frustracije,kojima sadasnji nacin zivota obiluje...
 
Da svakako imas pravo.Mnogi usamljeni muskarci (ali i zene) nemaju sa kim da razgovaraju,a razgovor cesto,resava mnoge licne probleme,
frustracije,kojima sadasnji nacin zivota obiluje...
Mda, po svedočenju tih žena koje prodaju usluge, izgleda da će mnogi muškarci pre da plate prostitutku nego psihijatra, što je donekle i razumljivo, ne? Još ako poznaju tu konkretnu osobu i znaju da je od poverenja, da ume da sluša, a još se ne usteže ni da da, deluje ok. Samo.... to ljudi rade u nedostatku ljubavi, jednostavno nema ni jedne realne osobe sa kojom bi se voleli i delili životne probleme i radosti...

Ali nekom opuštenom muškarcu, možda već oženjenom, koji već ima mnogo šta samo mu fali uzbuđenje, takva ženska plava, rasna bez mozga, može da deluje kao dobra zabava. Znači, sve je u stanju u kojem se muškarac nalazi, u kojoj fazi života i u kom raspoloženju...
 
od kako sam upoznao lepotu ljubavnih odnosa i sexa (jasno ko dan) ne da nije mogao da.mi se digne na te tupe i glupe vec sam ih uredno izbegavao. Nisam ni ja neka preterana lepota i telo ali "tupost" mi je odbojna pa koliko god "privlacna" bila ta.za.sankom.
Ja sam ta crna ovca 1 od 10 koji izbegava samu ribu za sankom :D
 
Čim pomeneš taj kanal, ja zamislim onog albino tipa kako izgovara JASAMTŠTŠANOVIĆ, znači, ništa pametno.

Ono što mi nije jasno, to je da ljudi u 21 veku i dalje striktno vezuju seksualne potrebe i intelekt. Kao, možeš zamisliti, neko lepo izgleda i probudio je želju u nekome samo na osnovu primarnih ljudskih nagona, sram ih bilo, pećinski ljudi. Takođe, to sa polom veze nema, pola države nam se ložilo na Riki Martina, čovek ispade još i gej na kraju, a to je sigurno bilo jer je elokventan, načitan, inteligentan, poseduje sve vrste inteligencije, emotivnu, socijalnu itd... Pričati o ozbiljnim vezama, brakovima, odnosima i razumevanju i intelektu, to je jedno, seksualni odnos je potpuno druga stvar, koja može, ali i ne mora biti uslovljena bilo kakvim dubljim odnosom. Neka taj voditelj i taj gost odu godinu dana na jake treninge, poprave nedostatke (čitaj - fiksna, malo botoks bore, čelo i ovo što rade, nabaci neke dobre komade), pa da vidiš kako ne bi... Znam tipa koji je cepanica, ne zna prostu rečenicu da sastavi, izgleda dobro, natetoviran, napucan, sve što danas radi posao u tim vodama, bio je sa toliko njih iz svih branši da ja ne znam kako ih i zapamti. Možeš misliti, sram me bilo što bih imao seksualni odnos sa prelepom, prezgodnom devojkom, koja ima energiju koja me radi i "ume" sve što treba, a nisam joj mozak stavio na vagu, da vidim tačnu gramažu. Da li bih sa njom vodio dubokoumne razgovore i da li bih voleo da mi deca imaju te gene, to je drugo pitanje.
 
Šta vi mislite o ovome? Da li je ovo tačno? I ako jeste, zašto je tako?
Nije.
Ne volim plavuse,nisam ljubitelj velikih sisa tako da tu nema nista sta bi me privuklo :D
Salu na stranu,ako nema nista u gavi....sta cu sa takvom? a pored seksa moras i da pricas ponekad sa istom,ako je praznoglava pisi propalo.
Isto i u kontra smeru,razumem zene koje beze od glupandera, obicno su prosti, plahoviti,neretko i nasilni- tako pokusavaju da nadomeste nedostatak inteligencije.
 
Žene su vizuelni tipovi isto koliko i muškarci. Samo je razlika u tome što su im kriterijumi malo veći i to retko govore javno. A realno, nema ni baš puno lepih muškaraca, najblaže rečeno.

Kriterijumi su veći dok ne naleti neko na kog odlepe i žele ga odmah. Da vidiš kako tada sve moralne priče i ostalo hvataju prtinu, sve može
 

Back
Top